Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

No i właśnie dlatego że na niej jechałem tak piszę ;) Jest dobra by dać kopa,przełamać stagnację ale na dłuższą metę zbyt uciążliwa i moim zdaniem szkodliwa.Wujaszek jak ty masz refluks czyli zaburzenie wydzielania kwasy żołądkowego to tym bardziej powinieneś wcinać sporo zielonego,bo to często objaw spożywania zbyt dużej ilości pokarmów o kwasowym odczynie.

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie szkodliwa, chyba ze ktos nie rozumie jej i przedklada bialka nad tluszcze. Jezeli zastosuje sie do kilku protych wskzowek, jak suplementacja witaminami, blonnikiem czy omega, mozna jechac na niej caly czas. Fakt tylko niepodwazalny, ze potrzeba sporej dyscypliny by ja utrzymac. Ale jak juz sie zejdziie do pozaanego poziomu, mozna wrzucic CBL i zycie znowu jest piekne :)


A jak z tą dietą ketogeniczną w dalszej perspektywie? Można cały czas na minimalnych węglach jechać? Jak się tą dietę przerwie i wrócą węgle to efektu jojo niech będzie? Poza tym nie wyobrażam sobie dnia bez kromki chleba czy ciemnej bułki. Myślę też o moim żołądku, mam zgagi i refluks więc nie chce drastycznie zmieniać żywienia - ale na pewno skorzystam z porad i sałatek a jedzenie przetworzone na piątek czymś sobotę zostawię. Do słodyczy nie ciągnie mnie od dawna, czasem zjem rano kromkę z 10 g Nutelli na lepszym humor z rana. :D

Tez tak mowilem, ale okazalo sie ze sie da. Swoja droga jestem wlasnie 4 dzien znowu na carbnite. Postanowilem ze przed wakacjami sie wytne troszke i popracuje na sylwetka Lato 2015. TRoszke przykro, bo kupilem sobie niedawno maszyne do chleba i nie zdazylem sie nia nacieszyc hehe :(

No ale 6 tygodni zalatwi sprawe.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

To znaczy ja nie stosuje stricte ketogenicznej diety, przed i po treningu normalnie jade na 100g wegli z ryzu czy ziemniakow za to reszta dnia białko 2g /kmc a reszta zdrowe tłuszcze czy to z oleju rzepakowego czy to z orzechów, nasion słonecznika,awokado, plus jaja.

Jade tak juz chyba 3 miesiące, efekt dobry bo z 89 jest 82 , a jak wiemy wczesniej robiac redu na zbilansowanej diecie nigdy jej nie konczyłem hehe


No i narzie fakt czuje sie bardzo dobrze, negatywnych skutkó nie odczuwam napewno jesli chodzi o psychike, ale jesli chodzi o trawienie tak jak litwin pisał jest róznie. Mam zamiar tak jechac do sierpnia, potem jednak wracam na zbilansowaną. Zawsze bylem jej zwolennikiem jesli chodzi o zdrowotnosc

Odnośnik do komentarza

Spoko spoko. Kontroluje swoje zdrowie i samopoczucie po jedzeniu. Jedno jest pewne ,od kiedy z diety wyleciała kawa, herbata, cukier, słodycze to z brzuchem lepiej . Teraz głównie ryż, jaja, płatki owsiane (również te fit z duża ilością węglowodanów i cukru ale te rzadziej), woda niegazowana, ryby z puszki (łosoś i tuńczyk) no i zieleniny jem więcej. Na noc niczego ,co najwyżej odżywka. Daje to rezultaty ale po dłuższym czasie. Teraz Lucek mnie natchnął i biorę się za orzechy itp. :)

Odnośnik do komentarza

Orzechy to w ogóle rewelacyjna sprawa, ale też bomba kaloryczna (prawie połowa to tłuszcz). Nie problem zjeść paczkę fistaszków do filmu a potem bilans wyczerpany już po południu.

Na keto bilans nie jest aż tak ważny,gdyż to insulina warunkuje tycie i gubienie wagi.Ale trzeba uważać,bo np. nerkowce mają sporo węgli,a takie brazylijskie w ogóle ;)

Odnośnik do komentarza

Spoko spoko. Kontroluje swoje zdrowie i samopoczucie po jedzeniu. Jedno jest pewne ,od kiedy z diety wyleciała kawa, herbata, cukier, słodycze to z brzuchem lepiej . Teraz głównie ryż, jaja, płatki owsiane (również te fit z duża ilością węglowodanów i cukru ale te rzadziej), woda niegazowana, ryby z puszki (łosoś i tuńczyk) no i zieleniny jem więcej. Na noc niczego ,co najwyżej odżywka. Daje to rezultaty ale po dłuższym czasie. Teraz Lucek mnie natchnął i biorę się za orzechy itp. :)

 

Wyje.b to wujaszek, to mozesz zaliczyc do słodyczy nie normalnego zarcia

Odnośnik do komentarza

Pierwszą fotkę (szarku) ratują barki jak kule armatnie i dobre oświetlenie, reszta bez podjary i chudo. Natomiast 2 i 3 to wiadomo - zaje.bistość. Czekam na foty całej sylwetki.

 

Qvstra, ogarnij sobie moje dwa plany na cyce:

 

egular push ups 10

military push ups 10

decline push ups 10

diamond push ups 5

wide push ups 10

hindu push ups 5

incline push ups 15

 

zrobilem pierwszy trening w czwartek, klata jest spompowana do dzisiaj, do tego juz nie pamietam kiedy mialem takie zakwasy (chyba tylko na poczatku przygody z cwiczeniem).

przed chwila wszedl drugi, cyce chyba eksploduja

dzieki!

Odnośnik do komentarza

 

Pierwszą fotkę (szarku) ratują barki jak kule armatnie i dobre oświetlenie, reszta bez podjary i chudo. Natomiast 2 i 3 to wiadomo - zaje.bistość. Czekam na foty całej sylwetki.

 

Qvstra, ogarnij sobie moje dwa plany na cyce:

 

egular push ups 10

military push ups 10

decline push ups 10

diamond push ups 5

wide push ups 10

hindu push ups 5

incline push ups 15

zrobilem pierwszy trening w czwartek, klata jest spompowana do dzisiaj, do tego juz nie pamietam kiedy mialem takie zakwasy (chyba tylko na poczatku przygody z cwiczeniem).

przed chwila wszedl drugi, cyce chyba eksploduja

dzieki!

Ile takich serii robisz w treningu??
Odnośnik do komentarza

 

 

Pierwszą fotkę (szarku) ratują barki jak kule armatnie i dobre oświetlenie, reszta bez podjary i chudo. Natomiast 2 i 3 to wiadomo - zaje.bistość. Czekam na foty całej sylwetki.

 

Qvstra, ogarnij sobie moje dwa plany na cyce:

 

egular push ups 10

military push ups 10

decline push ups 10

diamond push ups 5

wide push ups 10

hindu push ups 5

incline push ups 15

zrobilem pierwszy trening w czwartek, klata jest spompowana do dzisiaj, do tego juz nie pamietam kiedy mialem takie zakwasy (chyba tylko na poczatku przygody z cwiczeniem).

przed chwila wszedl drugi, cyce chyba eksploduja

dzieki!

Ile takich serii robisz w treningu??
zrobiłem trzy cykle w takiej kolejności i ilości powtórzeń jak napisał to XM (po jednej serii pompek każdego rodzaju x3) . w pierwszej serii bez przerwy, w drugiej zrobiłem sobie przerwę 30sekund w połowie, a w trzecim przerwy co dwa ćwiczenia po 25 sekund, bo juz nie dawałem rady.
Odnośnik do komentarza

ja sobie wrzuce chyba ostarynke i prior na klate by Dan Trink

 

musze podgonic gore klatki bo odstaje od reszty ;[

Bierz Laxo Sarm z revange - masz promocję 30 kaps za 79 zł. Zbiera bardzo dobre opinie.

 

 

 

BTW. Dzisiaj na wadze rano 75,8 KG. Życie jest piękne. :D

Odnośnik do komentarza

 

Pierwszą fotkę (szarku) ratują barki jak kule armatnie i dobre oświetlenie, reszta bez podjary i chudo. Natomiast 2 i 3 to wiadomo - zaje.bistość. Czekam na foty całej sylwetki.

 

Qvstra, ogarnij sobie moje dwa plany na cyce:

 

egular push ups 10

military push ups 10

decline push ups 10

diamond push ups 5

wide push ups 10

hindu push ups 5

incline push ups 15

 

zrobilem pierwszy trening w czwartek, klata jest spompowana do dzisiaj, do tego juz nie pamietam kiedy mialem takie zakwasy (chyba tylko na poczatku przygody z cwiczeniem).

przed chwila wszedl drugi, cyce chyba eksploduja

dzieki!

 

Najśmieszniejsze jest to, że to program treningowy 1/10 dla kobiet. :shieeet: Do dziś go trzaskam, oczywiście z większą ilością powtórzeń.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...