Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

No ale taka prawda że natural nigdy nie będzie wyglądał tak imponująco jak na towarze. Sylwetke na plaże z zarysowanymi mięśniami jak najbardziej da się zrobić bez towaru ale przynajmniej dla mnie taka sylwetka nie wystarczy , niedoścignionym ideałem sylwetki dla mnie jest Frank Zane a takiej jakości sylwetki uważam że nie da się zrobić naturalnie . Już nie liczę ile ćwicze ale jest to napewno więcej niż 5 lat i wiem patrząc po sobie i po innych osobach na siłowni że nawet przy 100% dopiętej diecie i samozaparciu nie ma chvja by rozbudować sylwetke jak większość napinaczy z youtube. Wiadomo że są różne organizmy i każdy ma inny gen ale jak widzę chłopka co w 2 lata nabił ponad 100kg znośnej masy czy też dociął się mocno przy dobrych wymiarach to wiem że naturalne to nie jest . 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

https://www.dropbox.com/s/lauwrl96vib7k6w/IMG_0079.JPG?dl=0
https://www.dropbox.com/s/j0col3h4irvlubl/IMG_0080.JPG?dl=0
 

"Forma" na koniec roku, 185cm/95kg, od września plan FBW Sakera, wcześniej FBW 2x w tygodniu maj-lipiec ale niezbyt z sensem, na początku 2016 w sumie było też trochę trenigów HIIT i cardio.
 
wyniki na głównych ćwiczeniach z ost. treningów w tym roku (wszystko 5x5):
Wyciskanie leżąc 72,5 kg
Siady 80 kg
Martwy 115 kg
OHP 55 kg
Wiosłowanie sztangą 85 kg
 
pewnie było by więcej ale ostatnio deload przez stagnację na WL + choróbsko
 
plan na przyszły rok to zgubić sadło i wyiebać 100 kilo ;)
 
jakieś 4/10 będzie chociaż?

 

Odnośnik do komentarza

Yakubu nie szydz, sam jestes wyżarty i nie chcesz konkurencji na FPE. Ace co kto lubi , ja jestem zwolennikiem sportowej fit sylwetki z kablem na łapie a nie ulanego guźca .

 

ja też, ale teraz widzę, że taka wycinka jak ja zrobiłem była błędem na tym etapie przygody z ciężarkami. Żeby była dobra forma to niestety, ale trzeba się zalać lekko. Sam teraz świńską masę robię, zeby na 2018 ważyć chociaż te 80kg przy 8%bf. Teraz zazdroszczę takiemu winnerowi, jak mądrze zredukuje to ma szansę wyglądać kozacko. Choc w z drugiej strony teraz już wiem dość dobrze jak schudnąć, więc może mi to na zdrowie wyjdzie, się okaże.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...