Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, milan napisał:

No ale po  co być wysokim, jak maus w zasadzie na tym nic nie zyskał,  a litwin jak jest mały to szybciej  się napompuje cwiczeniami i dojdzie do celu.

My nadal o ćwiczeniach na siłce piszemy :D

1 minutę temu, JJoker napisał:

W sumie na serio beka z Mausa, bo przecinak jedzie po ćwiczących a na żarty beczysław z Litiego bo karzeł. :D

Spoko,czekam aż zaskoczy że mi mój wzrost nie przeszkadza.Wszyscy upijają się 0,7 a ja 0,25 ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Litwin81 napisał:

Może podejmiemy wyzwanie,a nie tylko szczekanie?Maus od dzisiaj poćwiczy pół roku i udowodni że to o czym napisał jest możliwe do zrealizowania a nie tylko przejaw kompleksów :)

 

Ja nie musze nic nikomu udowadniac na tym forum, w przeciwienstwie do ciebie i twojego instagrama. Przejaw kompleksow? Wez sobie przesledz caly ten dzial i zastanow sie nad tym co wypisywales jeszcze zanim sie tu pojawilem. Zagniewany na wszystkich bufon z mania wyzszosci. Zakmnij juz morde.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18/12/2017 o 07:50, Litwin81 napisał:

Maus to ile ty chodziłeś o kulach,przypomnij proszę? :) Liczę na twój ból dupy.Cztery tygodnie po zabiegu i już robię martwy i nogi :D

 

 

Nawet sie na nim chwali, ze koledzy go ignoruja na silowni. XD

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, maciucha napisał:

xddddddd

fit laski na insta to jeszcze rozumiem, ale fit kolesie? a zwłaszcza fit kolesie metr pisiont? ty no nie wiem.

Znaczy z tymi laskami też trochę lipa , tak troche chvjowo jak spotykasz się z laską która świeci wszędzie dupą i cycami . No ale są też te normalne co wrzucą ładne zdjęcia sylwetki z treningu czy też pozowania .

Odnośnik do komentarza

Ja prdl :D yaczes i maus dali radę,pedaliada umysłowa rulez.Obaj szczekają ajak przychodzi co do czego to nie umieją swoich choojowych teorii udowodnić.

Maciucha,nie podążaj tą drogą :/ Myślisz że konto na insta mają tylko celebryci?Mścisz się że próbowałeś coś wyćwiczyć mięśnii nie wyszło?

20 godzin temu, kanabis napisał:

Dal ktos chociaz lajka na pocieszenie czy co tam sie daje

Spoko,o to martwić się nie musisz ;) na fb mam znajomych a nie ludzi,którzy udają że nie znają jak nic nie potrzebują :)

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...