Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Maus napisał:

To drugie zdjęcie z insta Litwina. Wygląda jak jakaś locha po porodzie z bruzdami na kałdunie. „Kostka” widoczna. Bardziej sznycel wiedeński. XD

 

Ale skończ już cienki tu pisać bo jakby cię Litwin lekko pchnął byś się poskładał jak domek z kart. 

Odnośnik do komentarza

To tak jak ty po lewym prostym Marzeny.

 

Przecież ten gość ma 150cm wzrostu, sylwetkę grubasa, słabe kości i wątrobę w stanie agonalnym. Jak bardzo by sobie tych fałd nie prężył, ile by sobie du.py nie kuł, zawsze będzie nikim.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajna forma Litwin w dodatku po operacji.

Tylko proszę usuń te opisy pod zdjęciem, najlepiej nic tam nie pisz bo wygląda to jak krzyk przeplatany z płaczem gimnazjalistki, którą ktoś obgadał na długiej przerwie pod szkolnym sklepikiem. Aż dziw bierze, że 40 letni koń może coś takiego z siebie wydobyć. To już naprawdę trzeba sięgnąć w głąb siebie. Pozdrawiam i owocnych treningów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, milan napisał:

litwin1112mm ;/

Jakbys się położył w poprzek na torach to przeżyjesz.

Śmieszne,serio.

Godzinę temu, D.B. Cooper napisał:

Bardzo fajna forma Litwin w dodatku po operacji.

Tylko proszę usuń te opisy pod zdjęciem, najlepiej nic tam nie pisz bo wygląda to jak krzyk przeplatany z płaczem gimnazjalistki, którą ktoś obgadał na długiej przerwie pod szkolnym sklepikiem. Aż dziw bierze, że 40 letni koń może coś takiego z siebie wydobyć. To już naprawdę trzeba sięgnąć w głąb siebie. Pozdrawiam i owocnych treningów.

Dla nie wtajemniczonych tak to brzmi ;) ja po prostu zbyt dużo uwagi pewnym osobom poświęciłem i wyszło jak wyszło.Mentalnie nadal jestem 18 latkiem.

 

Właśnie siedziałem w pracy i robiliśmy  zakłady o co patyczak się przyp.ierd.oli :D (tak mamy bekę z jego postów),stwierdziliśmy że chyba oznaczymy go z imienia i nazwiska,by każdy mógł zobaczyć kto ma najwięcej do napisania i jaką prezentuje sobą budowę :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Maus napisał:

Już sobie wyobrażam jak jakieś stare chłopy z dodatkowym chromosomem siedzą i klepią cię po plecach czytając moje posty. Mentalnie to ty jesteś 4-letnią małpą z porażeniem mózgowym.

Skoro ty robisz to samo to czemu ja nie mam?Siedzisz z yaczesem i się smyracie.Dowartościowujesz się w dziale biegi,żeby chłopaki ci dali plusa za to że w końcu coś z sobą robisz.Wiadomo jako taką formę biegową zrobisz w rok,na siłce co najwyżej wzrośnie ci siła bez znacznego przełożenia na sylwetkę.Zrozum że jestem poza twoim zasięgiem :/ Na siłce czy w biegach.Jak na kolesia który macha tylko żelazem mam oficjalny wynik 46 min w biegu na 10 km a to i tak wynik na który ciebie nie stać.

 

Yakubu przy GW50 i MK 677 jak widać nie.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Znaczy jakie kontrargumenty? Ja się tu tylko pokazuje, kiedy karzeł mnie taguje lub cytuje, czyli na własne życzenie. Co do kulturystyki, to nigdy nie pisałem, że chcę biernie przerzucać żelazo i patrzeć na spoconych facetów. Wolę pobiegać, poskakać na skakance lub wyżyć się na worku treningowym. A co do jego wyglądu? Dla mnie to słabo wygląda. Kwestia gustu. Jak mi ktoś cc zdjęcia, to nie obrażam się jak nastolatka i nie wyzywam wszystkich dookoła, tylko szukam klientów gdzieś indziej. Gość zna już moje zdanie na swój temat. Po co mnie ciągle woła po tematach? Nie mam pojęcia, może sprawia mu przyjemność, jak go ktoś stawia do pionu. A ja lubię się pastwić na takich słabych jednostkach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...