Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

XM16... właśnie o taką mapkę mi chodziło. Jeszcze nie orientuje się, co jakie ikonki oznaczają stąd moje poszukiwania. Dzięki chłopaki.

 

Aha, a podpowiedzcie mi jeszcze, na niektórych trasach klikając na padzie górny krzyżyk pojawia mi się albo czas, albo jakieś koszta w $$ i coś jeszcze. Domyślam się, że trba przejechać trasę w określonym czasie, tylko w jakim. Albo te koszta, mam wszystko rozwalać po drodze?

 

I dlaczego te auta są takimi gratami :) Praktycznie wszystko im odpada. Wygrałem pierwsze auto, ucieszyłem się, znalazłem ten Junki Yard i... dostaję jakiegoś gruchota :(

 

 

te koszta to showtime, podczas zderzenia dwoma tylnymi przyciskami się włącza ten tryb i musisz robic rozpierduche : )

Odnośnik do komentarza
I dlaczego te auta są takimi gratami :) Praktycznie wszystko im odpada. Wygrałem pierwsze auto, ucieszyłem się, znalazłem ten Junki Yard i... dostaję jakiegoś gruchota :(

sa gratami, bo je znajdujesz na zlomowisku (junk yard po angielsku to zlomowisko).

zabierz go do warsztatu to bedziesz mial cacko, ktoremu bedziesz mogl nawet kolorki pozmieniac pozniej.

 

te koszta to showtime, podczas zderzenia dwoma tylnymi przyciskami się włącza ten tryb i musisz robic rozpierduche : )

co masz na mysli uzywajac zwrotu "dwoma tylnymi przyciskami"?

chodzi o bumpery czy triggery?

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, a co oznacza taka ikonka pojawiająca się na niektórych skrzyżowaniach w tym samym miejscu, co znaczniki wyścigów, takedownów itp. Ta ikonka, to takie czerwone kółeczko z białą spiralnie skręconą strzałką w środku.

 

I druga sprawa, szkoda, że wyścigi, w których się już brało udział, nie są jakoś znaczone. Niekiedy ciążko spamiętać, który wyścig jest zaliczony, a który nie i się niepotrzebnie go powtarza.

Odnośnik do komentarza
Słuchajcie, a co oznacza taka ikonka pojawiająca się na niektórych skrzyżowaniach w tym samym miejscu, co znaczniki wyścigów, takedownów itp. Ta ikonka, to takie czerwone kółeczko z białą spiralnie skręconą strzałką w środku.

 

Tam ulepszasz swoje wozy.

 

Nie do konca, tam sie wozu nie ulepsza tylko po pobiciu czasu na danej drodze dostaje sie nowa wersje danego samochodu ;) Sprecyzowalem, bo twoje wypowidz mogla byc troche mylaca :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...