Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie doszły nowe achievementy. Co do dodatku to jest naprawdę super a juz się bałem, że model jazdy motorów nie będzie dobry. Na szczęście się myliłem. A ten klimat gdy przemyka się motorkiem w nocy przez tunele jest nie do pobicia(no może jedynie klimacik z "Shadow of the Colossus" jest lepszy;))

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dodatek z morotami swietny

bałem sie o model jazdy ale jest bardzo dobry

na starcie dostajemy 2 motory (słabego i dobrego scigacza)

motory jednak nie maja turbodopałki

dostajemy 19 czasówek w dzień i 19 w nocy razem daja one 100% licencji na motory (po 50% dostajemy 3 motorek i po 100% 4 motorek)

czwarty scigacz najszybszy pojazd w grze

dodatkowo 64 pobicia rekordów ulic w dzień i 64 pobicia rekordów ulicy w nocy

no i 70 zadań online

dodatek ma 20 niby osiagnieć ale nie są to typowe archiwy (tzn nie pojawiają sie one w menu konsoli jedynie są w menu gry i nie ma za nie GS)

 

pory dnia i nocy przechodzą bardzo płynnie - gra dostała zegar pokazujacy godzine (dla gry dzień jest np od 8 do 20)

niednak zauważyłem ze ruch uliczny zmalał dużo gdy jedziemy motorem

Edytowane przez ash77
Odnośnik do komentarza

Uzyskanie licencji Bikes czyli wyciśnięcie 100% z Bikes Pack - poza wyzwaniami online - to max 5h. dla każdego, kto już trochę siedział nad BP. Zrobiłem to w sobotę i motorkami śmiga się rewelacyjnie - główie dzięki świetnie oddanej prędkości, modelowi jazdy i mniejszemu ruchowi na ulicach. Sami możemy decydować ile trwa doba w grze (24min/48min/2h/zgodna z zegarem konsoli lub stała pora dnia, kilka do wyboru), jazda w nocy to inna bajka - zwłaszcza jak tniemy ścigaczem ile fabryka dała :). Możliwość zmiany czasu dotyczy także samochodów. Animacje rozwałki motoru są proste i krótkie (w porównaniu do furek) - i w sumie bardzo dobrze, bo nie odrywa nas to od rozgrywki. Czasami dzwon trwa dosłownie ułamek sekundy i znowu siedzimy "w siodle". Do wyboru mamy kierowców obu płci, maszyny mają zerową wytrzymałość na kolizje, róznią sie tylko prędkością max. i wszystko zaliczyłem motorkiem nr 2.

Co do online nie wypowiadam się, bo tego trybu kompletnie nie rozumiem od premiery gry - każdy robi co chce, gdzie chce, jak chce i to jest imo największa porażka tej genialnej gry. Bez paczki zgranych kumpli z hs-ami, online jest bez sensu.

 

PS:

Zmiany pory dnia zostały zrobione GENIALNIE - to naprawe trzeba zobaczyć. Wschód/zachód słońca, złociste kolory, poranne mgły ograniczajace widoczność, itp. - REWELACJA. Gdy gwałtownie zmienimy zegar w menu, świetnie wygląda nagła zmiana pory - w ciągu kilku sekund zachodzi słońce, odpowiednio zmieniają się cienie, itd. Efekt jak z filmu.

btw: czy dobrze mi się kojarzy, że miały być zmienne warunki atmosferyczne? Bo poza mgłami nie widziałem nic nietypowego...

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tyle update'ów za nami, a nie pomyśleli o wrzuceniu jedynej brakującej w tej grze funkcji - restartu. Bo przecież każdy chce się wracać przez całą mapę, bo na 10 metrów przed metą zabrakło mu czasu na burning route... Głupota. Sztuczne wydłużanie gry.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zassalem demko, zeby zobaczyc z czym nowego Burnouta sie je. No i sam nie wiem czy mam kupic Paradise'a, cz nie, choc jestem fanem starszych czesci. Wszystko rozbija sie o caly ten freeroaming, ktory wydaje mi sie byc idiotyczny, jeden niewlasciwy zakret i koniec, wrac\amy do crossroadu, bo retry brak. Wydaje mi sie ze ta idea niszczy caly ten arcadeowy fun z cisniecia na pelnej swinii przed siebie. Swoja opinie feruje na podstawie demka i stuffu, ktory gdzies tam wyczytalem, jak to naprawde jest?

Odnośnik do komentarza

Super że wyjdzie ten Ultimate Box. Grałem trochę w Paradise jak miałem PS3, ale nie chciało mi się robić na 100%. Gra jest super i nawet nie przeszkadzał mi brak restartu bo zawsze znajdywałem po drodze jakiegoś znajdźka. Na PC wyjdzie z dubbingiem (lol).

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
Dzisiaj po Updatcie włączam Burnouta i z mapy zniknęły mi wszystkie zaznaczone, wygrane eventy, tzn. nie ma ptaszków na tych co zaliczyłem i nie wiem teraz które mam zrobione a które nie;/ Miał kiedyś ktoś taki problem, albo ma?

Miałem podobnie, ale przed zassaniem nowego dasha

po prostu po dłuższej przerwie z grą, zassałem motorki, włączam grę, a tam część wyścigów które na 100% miałem zrobione, widnieją jako nie zrobione...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Chce sobie kupić Burnouta Paradise na święta, jako że wszystkie inne gry już ukończyłem, ale zobaczyłem że w lutym wychodzi jakaś nowa wersja Paradise'a, co ma zawierać cały DLC. Ale z tego co patrzyłem, cały DLC dla gry jest darmowy, zresztą i jest tam tylko DLC z motorami do ściągnięcia. Ta druga wersja coś jeszcze zawiera? Ten restart będzie tez dla posiadaczy normalnej wersji?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...