Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego (pipi)ani programiści nie dadzą opcji Handicap ON/OFF ?

Pamiętam jak w NfS Underground jechałem 3 okrążenia, przeciwnicy ciągle na ogonie.

Po przejechaniu restart wyścigu, tuż po starcie stałem z 30 sek. po czym dogoniłem ich jeszcze na tym samym okrążeniu...

A najbardziej w(pipi)iający HC jest w SEGA Rally... ile mi to nerwów zjadło...

Odnośnik do komentarza

To nie handicap, tylko gumowe AI. Przeciwnicy zawsze cie dogonia, zeby mozna sie z nimi scierac, takedownowac ich itd; po prostu zeby gra nie byla nudna, juz w 3 to bylo (ze starszymi czesciami nie mialem stycznosci). No bo haj to by bylo, gdyby mozna bylo odstawic oponentow na iles sekund i potem zachowawczo cisnac do mety, nuda. Co do restartu, fajnie ze naprawili, ale mi ten caly free roaming nie pasuje do Burnouta, ale tenze jest teraz taniutki, wiec moze sie skusze.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Chwała twórcom za aktualkę, która pojutrze wyjdzie. Burnouta kupiłem w bundle razem z X'em, ale do tej pory nie mogłem się przekonać na tyle, żeby go skończyć. Jeden zły zakręt niedługo przed metą i już trzeba odbyć wędrówkę do punktu startu, który nierzadko jest nieźle oddalony od punktu, w którym zakończyliśmy nasz wyścig. Brakuje tylko czegoś, co bardziej pomagałoby kiedy skręcić - nie wiem czy tylko ja tak mam, ale IMO ten pasek u góry ekranu kiedy jedziemy pełną prędkością i z włączonym nitro na niewiele się zdaje i w większości przypadków pojechanie odpowiednią trasą za pierwszym razem bez przestudiowania mapy graniczy z cudem.

Odnośnik do komentarza
Jutro premiera Ultimate Box'a i mam w związku z tym pytanie, bo już się pogubiłem: od poprzedniego wydania Ultimate Box różni się tym, że zawiera w sobie cały wydany dotąd DLC i opcję restartu odpalonego eventu ? Czy coś jeszcze więcej tam jest ?

Pogoogluj :) Zawiera chyba wszystkie darmowe DLC, opcję restartu i dodatkowo Party Mode. Restart ma być na dniach jako łatka (o ile już nie ma).

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza
Motory, update z restartem, party i chyba tyle

 

Ja ściągnąłem teraz update (bez płatnego Party) i kurcze coś nie bardzo to działa. Tzn nie widzę ani żeby się pojawiła opcja restart, ani żeby np płoty się świeciły na żółto, reklamy na czerwono itp. Nie sprawdzałem czy barrel rolle robią się same ale coś mi się wydaje, że też pewnie nie. Chyba dzisiejszy update był połowiczny i dopiero jutro będzie pełny update.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...