Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Napackali by bylo widoczne jak np. murki z >>>>> bo w nocy moze byc trudniej (strzelam). Szkoda tylko ze swieca sie te rzeczy typu bilbord nawet gdy zrobilismy go. Poziom trudnosci jest ok - wyprzedzisz ich mocno to szybko cie nie dogonia :)

 

Tryb Party to porazka 3 konkurencje, zadnych ustawien na jakiej trasie, nawet gdy bedzie remis nie ma cos ala "nagla smierc". Juz wole kupic sobie Deloreana...

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Ja na nowe kolorki czekałem bardzo ponieważ niebiesko-zielono-niebieska kolorystyka mnie wykańczała... W szczególności jeszcze ten mocny filtr na górze ekranu sprawiał że jakie by ładne niebo nie było to i tak było nieprzyjemne... Niestety kolorki zmienili w taki sposób, że całość trochę straciła na stylu, bardziej teraz widać pewne uproszczenia, tektura trawy wydaje się być daremna, ale lekki filtr dalej pozostał - teraz jest to niebiesko-zielono-żółty. Innymi słowy nowe kolorki zdają się obiektywnie pogarszać troszkę odbiór grafiki, ale i tak je wole niż to co było przedtem (ładniejsze, bardziej stylowe, ale powodujące u mnie odruch wymiotny)

Odnośnik do komentarza

"Studio Criterion Games postanowiło wreszcie skomentować krążące od jakiegoś czasu plotki i oficjalnie zaanonsowało ostatnie planowane płatne rozszerzenie do Burnout Paradise - "Cops and Robbers Pack". Na razie deweloperzy nie ujawniają szczegółów, ale oczywiście chodzi o policyjne pościgi, których w serii nie widzieliśmy od premiery drugiej odsłony. Pierwsze obrazki opublikowano w systemie Criterion Games Network, dostępnym wyłącznie dla posiadaczy wersji dla konsoli PlayStation 3 lub PC. My musimy poczekać do poniedziałku. Paczka powinna pojawić się wiosną, razem z pozostałymi dodatkami: "

onlinecenter.pl

Odnośnik do komentarza

Restart jest oczywiscie zbawienny, ale i tak zrobiony po Burnoutowemu, czyli np kaszaniac stunta ( co jest trudne, bo beczki robia sie teraz same :E ) konczy nam sie czas, to zanim wcisniemy 3x krzyzakiem restart to wyscig sie skonczy i musimy obejrzec nasza porazke, jakby nie mozna bylo zrobic resa pod startem.

Odnośnik do komentarza

Czuje się dymany bez wazeliny. Kupiłem BP: Ultimate Box z nadzieję, że będę mogł poszaleć online i że bede miał wszystkie dodatki. (pipi) prawda. Criterion wypuszcza kolejne (pipi) (pipi) wie po co. Nie wiem czemu bez tego czegoś co zajmuje 850 mb nie można grać online. Jak mam tylko 256 MB to chyba w kutasa sobie to ściagne. (pipi), jakby nie mogli od razu tego w Ultimate Box wcisnąć. A sama gra super;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...