Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z onlinecenter.pl

 

Z Burnout Paradise jest ciekawa historia. Chyba studio Criterion Games nie dogadało się do końca z Microsoftem (albo to zemsta za udzielanie się na blogu PlayStation), ponieważ na Rynku Xbox Live w niektórych krajach można aktualnie znaleźć wszystkie dodatkowe samochody, a nie tylko "legendarne"! Mowa o "Legendary Cars", "Toy Cars" oraz "Boost Specials", wyspy niestety brak. Ceny nie są zbytnio zachęcające, ale może ktoś się skusi. Tutaj znajduje się spis płatnych rozszerzeń.

 

Aktualizacja: Wygląda na to, że Microsoft naprawił swój błąd. Jak ktoś był szybki, to może sobie teraz pojeździć po Paradise City zabawkowymi albo usprawnionymi autami. Gdybyś zastanawiał się ile punktów MS było potrzebnych - 160 MSP od każdej miniaturowej fury (w sumie 9 sztuk), 240 MSP za malutki motocykl Toy Nakamura Firehawk, 480 MSP za jedną z dwóch paczek "Toy Cars" (tylko autka), 1000 MSP za całą kolekcję i 400 za "Boost Specials" (240 MSP od pojazdu w razie osobnego zakupu).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Hmm... to mnie zastanawia co innego w takim razie... Skoro zassałem BP v 1.6. czyli ostatni update Ultimate, to moge skasować np. Cagney i Bikes, które zassałem poprzednio jako osobne pliki? To są powielone dane? Bo nie ukrywam, że kończy mi się miejsce na HDD...

Jak nie ich juz na markecie to widocznie nie sa potrzebne przy 1.7 ale jak pamietam chyba po prawej stronie byla informacja ze zawiera motory, itp

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Z góry przepraszam za N00Bowskie pytanie,

Ale czy w Burnoucie z dodatkiem 1.7 + update da się restartować ostatni (nie udany) wyścig?

Pytam, bo mam wersję francuską i coś ciężko mi się połapać.

Dla posiadaczy angielskiej wersji to oczywiste.

Dlatego, jeśli był by ktoś życzliwy, to proszę o napisanie jak to zrobić.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...