Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

owszem, tryb policyjny jest osobno ale waży tylko 108 KB więc jest to zapewne tylko plik odblokowujący.

w update 1.8 pewnie wcisnęli skórki na samochody, sam tryb i wszystko co potrzebne do grania.

 

 

edit: całkiem fajny ten tryb. jeżeli zbierze się ogarnięta ekipa która potrafi grać zespołowo to można się nieźle pobawić.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

po prostu nie widzę braku obiektywizmu. skoro Ty jednak widzisz to chociaż napisz gdzie dokładnie np.

recenzja jak recenzja, dla mnie trafiona bo sam mam identyczne odczucia i zdanie o tym dlc. zły nie jest ale CG mogliby się bardziej postarać i wrzucić coś ciekawszego, bardziej urozmaiconego.

Odnośnik do komentarza
po prostu nie widzę braku obiektywizmu. skoro Ty jednak widzisz to chociaż napisz gdzie dokładnie np.

Mam już powyżej uszu ciągłego supportu, jakiego Criterion udziela BURNOUTowi, tzn. nie tyle samego wsparcia, co jego jakości. Politykę CG określę mianem "dymania". Dymania tych, którzy uzależnieni są od wszelkiego rodzaju wirtualnych dupereli (osiągnięcia i trofea). Gdyby płatne rozszerzenia ostatnio wyplute na serwery przez CG były takie wspaniałe, to zbędne byłyby w nich różne wspomagacze, jak osiągnięcia i trofea. Dajcie już spokój z wydawaniem nowych, płatnych i mocno przeciętnych trybów rozgrywki do BURNOUT PARADISE, wypuście wreszcie tę mityczną wyspę o której smęcicie już od prawie roku!

mało kogo obchodzi, czy koleś czuje się 'wydymany' polityką Criterion.

 

to DLC faktycznie nie jest niczym odkrywczym, jednak zabawę oferuje przednią.

charakter Burnout Paradise idealnie pasuje do tego typu pseudo-wyścigów i uważam, że ten dodatek wpasowuje się w tą grę idealnie.

 

a to, że ktoś za swoją pracę chce zapłaty, to dla mnie nie jest ani trochę dziwne. Criterion wystarczająco dużo dodatków do BP za darmochę do sieci wrzuciło i nie dziwi mnie, że za kolejne pobierają opłaty.

Odnośnik do komentarza

Scorp1on, tylko że rozgrywka w postaci policjantów & złodziei to tylko dodatek do gry o zupełnie innym klimacie i założeniu. To tak jakby dorzucić do NFS offroad pack. Niby też ściganie ale zupełnie z innej beczki.

Mnie np. nie jarają strzelanki na konsole, ale jednak spróbowałem i nie było najgorzej. Nawet mi się trochę spodobało.

Preferencje vs. opinia nie zawsze musi się = subiektywizm.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ja obstawiam 1200. fakt wyspa całkiem spora, będzie co robić ale już wystarczająco dużo krytyki było bo wcześniejszych dodatkach i ich cenach więc tym razem może się ogarną. tym bardziej że na przykładzie south central do midnight cluba widać że można dać sporo za ludzkie pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...