Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1000MP !

 

kurde to mnie zaskoczyli, naprawdę myślałem że więcej sobie policzą. może jednak wzięli sobie do serca krytykę za ceny poprzednich dodatków.

 

Co wybrać zwykłego paradise czy the ultimate? czym się różnią?

 

bierz od razu ultimate. zawarte Party jest dobre jak masz paru kumpli na chacie. jak Cie kręcą achivy to masz od razu dodatkowe 50 gs. tym bardziej że cena ultimate boxa w bundle z jakąś inną grą kosztuje w sumie grosze.

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
bierz od razu ultimate. zawarte Party jest dobre jak masz paru kumpli na chacie. jak Cie kręcą achivy to masz od razu dodatkowe 50 gs. tym bardziej że cena ultimate boxa w bundle z jakąś inną grą kosztuje w sumie grosze.

 

trivial pursuit, (pipi) straszne.

 

To sciagajac update do zwyklego BR pojawila sie opcja restart?

 

Odnośnik do komentarza

Nikt nic nie pisze a wyspa okazuje się bardzo sympatyczna: niby niewielka a bardzo urozmaicona, na większość wysokich budynków można wjechać, wszelkich skrótów jest masa, większość z naprawde spektakularnymi skoczniami. Martwi trochę mała liczba eventów, ledwie 15, po dwóch godzinach zrobiłem z 9 i zostały mi już chyba tylko te siłowe i jeden time trial, jestem ciekaw czy po zaliczeniu wszystkich gra nie każe mi zrobić ich wszystkich jeszcze raz, bo np nabicie 1400000pkt w stunt to po paru próbach i opanowaniu dobrej miejscówki żaden wyczyn. Wyscigi też są tu bardzo przyjemne, poza masa skrótów siatka głównych ulic jest całkiem prosta wiec ciężko się zgubić.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

nie każde auto da się dowolnie pomalować.

niektóre mają domyślne malowanie, w którym nie można zmienić kolorystyki.

ale każde auto można pomalować na złoto lub platynowo, jeśli tylko odblokujesz te 'farby'.

 

natomiast w żaden sposób nie da się zmienić kolorystyki normalnych pojazdów z Big Surf Island.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dobra, mimo ze BP mam juz z pol roku, to prawie gry nie ruszalem, czas to zmienic. Ogolnie gubie sie jak poje.bany, free roaming uznaje jak narazie za minus. Mam takie pytanka:

 

1. Nazwy Burning Rout's okreslaja jakiego samochodu trzeba uzyc?

2. Junkyard, stacje itp pojawiaja sie na mapie jak je znajde, czy sa tylko te, ktore juz mam?

3. Gdy dostaje wyzsza licencje, to resetuja sie "ptaszki" na eventach, ktore ukonczylem?

Odnośnik do komentarza

mało tego, z każdym skończonym eventem (Road Rage, Stunt Run) wzrasta wynik, który trzeba zrobić aby zaliczyć dany event. dlatego też nie jest wskazane we wczesnych licencjach zaliczanie zbyt dużej liczby tych dwóch eventów.

dlatego warto robić Burning Routes jak tylko się pojawią, bo te się nie resetują. A po osiągnięciu przedostatniej licencji, musisz zaliczyć wszystkie (dosłownie) eventy, aby otrzymać ostatnią licencję, oczywiście poza wspomnianymi wyżej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...