Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tyle: CUDO.

 

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz: DLACZEGO TA GRE ZAPOWIEDZIELI TAK WCZESNIE ?! Niecierpie tego, jak tworcy zapowiadaja gre, a potem sluch sie o niej urywa, po to aby powrocic bo niewiadomo jakim czasie.

 

Przeciez ludzie juz zaczynali myslec ze gre skasowano.

 

Dziwi mnie tez fakt, dlaczego na stronie gry nie ma oryginalnego, pierwszego trailera jaki wyszedl.

http://www.youtube.com/watch?v=3emH9pjAaqA

 

Ba, no wlasnie. Zapowiadanie gry to jedna rzecz - ale zapowiedziec, wypuscic trailer, a potem przez kilka lat milczec udajac, ze projekt padl? Nie rozumiem tego.

 

No coz - na szczescie gra w koncu wyjdzie, nie moge sie doczekac. Niestety pozostaje jeszcze jeden projekt widmo - Agent.

W tym przypadku jest jeszcze gorzej, bo nawet trailer nie wyszedl.

 

 

PS:

- oto gameplay series na youtube (na tej rockstarowej stronce jakos malo plynnie to chodzi, a na youtube nie ma problemow). Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Moje zainteresowanie było średnie z uwagi na to, że do premiery jeszcze zostało. Poczekam jak każdy ale faktem jest, że takich twarzy nie widziałem nigdzie wcześniej. Pięknie to wygląda.

Dwóch aktorów na pewno użyczyło swych twarzy, nazwisk nie pamiętam :thumbsup:

Muzyka tworzy 80% klimatu. Liczę na coś ciekawego i oryginalnego bo na razie to same CoD-y, Bf-y i inne strzelanki. Chcemy dojrzałych, wciągających i długich gier ;)

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Coz powiedziec. Mimika twarzy robi tak duze wrazenie, ze trudno to opisac. Zdecydowanie LA Noire wywiera je na mnie wieksze niz pokazy B3. I tutaj mam pewność, że tak to będzie wyglądać, a w zasadzie ruszać się na mojej konsoli. Zobaczymy, zapowiada sie na to ze Team Bondi wyrosnie na pionierskie w wielu wzgledach studio.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Coz powiedziec. Mimika twarzy robi tak duze wrazenie, ze trudno to opisac. Zdecydowanie LA Noire wywiera je na mnie wieksze niz pokazy B3. I tutaj mam pewność, że tak to będzie wyglądać, a w zasadzie ruszać się na mojej konsoli. Zobaczymy, zapowiada sie na to ze Team Bondi wyrosnie na pionierskie w wielu wzgledach studio.

 

Już nawet buźki, buźkami ale jeżeli faktycznie R*/TB uda się zrobić z L.A. Noire następcę/duchowego następcę czy reinkarnację (heh jak zwał tak zwał) starych przygodówek/Point & Click. To będzie wyczyn na miarę generacji, zapisania się w historii growej ;].

 

"Jak The Secret of Monkey Island ewoluował w L.A. Noire" ;p

 

Tylko damn ta gra nie może być prosta. No nie może być tak żeby wszystko szło jak po sznurku, naprawdę chciałbym żeby rozwiązanie danej sprawy chwilę zajęło. Żeby naprawdę trzeba było ruszyć mózgownicą, kojarzyć fakty, łączyć sytuacje-zdarzenia, znajdywać przedmioty itd. itp. Szkoda, że będą podpowiedzi jak coś będzie szło nie tak, to mi się nie podoba. Może będzie można wyłączyć je w opcjach.

 

A jeszcze z innej beczki jestem ciekaw czy Team Bondi zostaje pod skrzydłami Rockstara czy będą niezależnym studiem. A Rockstar zaopiekował się tylko L.A. Noire.

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajmy tez w druga strone - zadna reinkarnacja to nie jest, bo przygodowki caly czas wychodza.

 

Po prostu gra laczy kilka znanych juz nam od dawna elementow, ale do tej pory nigdy nie spotykanych na raz w jednej grze - i na tym polega cala sensacja.

 

Jesli im sie uda, to bedziemy mieli rewolucje prawie ze na miare GTA III.

Oby LA Noire sie sprzedalo, bo wtedy zapewne zaczna powstawac wszelakie klony tej gry, a dobrych inteligentnych gier nigdy za wiele.

 

@Slupek

Jesli gra bedzie za prosta, to jak dla mnie bedzie to mega fail i sie zawiode srogo - bo po tych wszystkich zapowiedziach okaze sie, ze to tylko interaktywny film ciagnacy nas po sznureczku. Dlatego mam nadzieje, ze tak nie bedzie (ostro sie na ta gre napalilem - zawsze lubilem przygodowki, sandboxy oraz tego typu historie, a gry laczacej te wszystkie elementy do tej pory nie bylo).

 

 

Tak swoja droga to nienawidze Rockstara, bo wszystkie ich produkty mi sie strasznie podobaja, a pomiedzy poszczegolnymi odslonami sa jakies chore odstepy czasu - i na takie Red Dead Redemption 2 to jeszcze sobie poczekam pewnie z 5 lat, a szkoda, bo westernowe klimaty poprostu uwielbiam [a moje uwielbienie tego tematu w grach jeszcze powieksza fakt, ze gier osadzonych w tych realiach jest jak na lekarstwo], a strasznie mnie ciekawi jak bedzie wygladala kolejna czesc (prawde mowiac wolalbym zeby R* zamiast GTA V zrobilo najpierw kolejne RDR).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Wychodzić, wychodzą cały czas ale gatunek niby już się dawno uważa za wymarły.

 

Anyłej chodziło mi o to, że sensacja jeżeli im się uda (czyli na razie czysto teoretycznie) będzie polegać na tym, że tak odświeżyli gatunek przygodówek. Że nadali mu całkowicie nowe szaty, że wrzucili go w inny wymiar, że unowocześnili go, że nadali mu całkowicie nowy sens itd. heh. Ale to na razie teoria bo zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.

 

A co do klonów zobacz RDR odniósł ogromny sukces. A w sumie póki co cisza, żadnego klona sandbox westernu, nawet zbytniej nagonki nie ma na westerny. Trochę mnie to dziwi, myślałem, że będzie inaczej tak jak z GTA - "miliony klonów". Z drugiej strony tak jak GTA pokazało R*, nie da się podrobić ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Coz, z tym ze RDR to badz co badz GTA na dzikim zachodzie. A jak juz ma sie do czynienia z GTA, to oryginalna seria lepiej sie sprzedaje od wszelakich klonow (GTA od RDR), wiec w obrebie tego samego gatunku tworcom bardziej sie oplaca klonowac to co lepiej sie sprzedaje.

 

W przypadku LA Noire jest jednak wedlug mnie troche inna sytuacja, bo gra na klon GTA sie nie zapowiada, tworzy niejako nowy odlam gatunkowy, wiec moze to przyciagnac inna game tworcow niz przyciagaly klony GTA. Jesli zobacza, ze quasi-przygodowki sie sprzedaja, to moze zacznie takich wiecej powstawac.

 

 

I tym jak dla mnie jest LA Noire - nie zadnym odswiezeniem, a niejako przedstawicielem nowego podgatunku: sandboxa w ujeciu przygodowki (badz przygodowki w ujeciu sandboxa - roznica pomiedzy kolejnoscia owych wyrazen jest tylko pozornie niewielka, a ktora jest wlasciwa to sie okaze dopiero po premierze gry).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

przesledzilem watek i bardzo mnie uspokoiliscie.

 

jestem z tych niewiernych, ktorych GTA wogole nie wkreca. jedyna gra od R* ktora skonczylem byl Bully i byl genialny.

bardzo zainteresowal mnie LA Noir (nawet ciezko powiedziec czym, ale dziala na mnie jak magnes) i wiadomosc ze nie bedzie to "GTA with fedoras" jest dla mnie najlepsza wiadomoscia dnia.

balem sie, ze wszystko sprowadzi sie biegania z giwera, strzelanek i byciem glina zamiast bandziorem.

 

zapowiada sie miodnie, teraz tylko czekam na spelnienie zapowiedzi i oczewkiwan ;)

 

(...) i w sumie to juz to mowilem kilka razy ale mam nadzieje ze ta technologia z twarzami sie bedzie rozwiajała i niedlugo zobaczymy w grach znanych aktorów :D

ktos moze pomyslec "omg nie chce grac jakims brucem willisem"

haha ciekawe, ze o tym wspomniales, bo mi to przypomnialo, ze byla kiedys taka gra na szaraka Apocalypse, gdzie sylwetki, twarzy i glosu uzyczyl wlasnie Bruce :D

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

Technologia nagrywania na 99% zostanie zaadaptowana do innych gier, ale na znanych aktorow to bym nie liczyl - znacznie zwiekszyloby to koszty produkcji (tez kwestia co sie ma na mysli mowiac znany aktor, bo w LA Noire jest paru aktorow z Mad Men, ktory jest raczej duzym serialem wiec mozna ich w zasadzie uznac za znanych).

 

No, ale takie rzeczy to tylko w Rockstar - oni nie chodza na skroty, to nie Activision ktore najchetniej zatrudniloby pana mieczyslawa milosnika denaturatu, aby zaoszczedzic jak najwiecej pieniedzy i wydac je na koks i dziwki dla Koticka.

Edytowane przez Yabollek007
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To jest konkurs, to są NAGRODY!!!!!!!!!!

 

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/14331/announcing-the-los-angeles-noire-weekend-sweepstakes.html Announcing the Los Angeles Noire Weekend Sweepstakes

 

Przyznać się jak ktoś wygra ;p Nawet ten film na dvd fajnie by było wygrać z podpisem Rockstar ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

haha ciekawe, ze o tym wspomniales, bo mi to przypomnialo, ze byla kiedys taka gra na szaraka Apocalypse, gdzie sylwetki, twarzy i glosu uzyczyl wlasnie Bruce :D

pamietam, i ogolnie zdarzalo sie że w grach probowano nasladowac twarze aktorw (glownie kiepskich grach na bazie filmów)

ale tutaj wlasnie mozna by rozwinąć skrzydła, i dobry aktor w dobrej roli moglby nada jeszcze wiecej klimatu grze :>

Odnośnik do komentarza

przesledzilem watek i bardzo mnie uspokoiliscie.

 

jestem z tych niewiernych, ktorych GTA wogole nie wkreca. jedyna gra od R* ktora skonczylem byl Bully i byl genialny.

bardzo zainteresowal mnie LA Noir (nawet ciezko powiedziec czym, ale dziala na mnie jak magnes) i wiadomosc ze nie bedzie to "GTA with fedoras" jest dla mnie najlepsza wiadomoscia dnia.

balem sie, ze wszystko sprowadzi sie biegania z giwera, strzelanek i byciem glina zamiast bandziorem.

 

zapowiada sie miodnie, teraz tylko czekam na spelnienie zapowiedzi i oczewkiwan ;)

 

heh, u mnie jest podobnie...

dla mnie gta to seria która zatrzymała się w rozwoju 10 lat temu i zwyczajnie nie chcę jej więcej oglądać...

L.A. Noire za to robi duże wrażenie i jestem ciekawy co z tego będzie...

poza tym bardzo przypomina mi leciwą już gierkę w którą lubiłem grać - Dick Tracy: The Crime Solving Adventure - kojarzy ktoś? :)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Stronę temu pisałem, że każda sprawa w grze będzie inspirowana prawdziwą zbrodnią. Rockstar podzielił się i opisał jedną ze spraw (opisał "inspiracje") “The Red Lipstick Murder”:

 

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/14351/the-red-lipstick-murder-real-crime-stories-of-1947-los-angeles-t.html “The Red Lipstick Murder”: Real Crime Stories of 1947 Los Angeles that Inspired L.A. Noire Cases

 

Ponadto na odbywającym się PAX East właśnie ta sprawa ma zostać pokazana.

 

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/14291/featured-come-check-out-la-noire-at-pax-east-this-weekend.html [Featured:] Come Check Out L.A. Noire at PAX East this Weekend

 

Liczę na to, że może ktoś coś nagra, może coś wycieknie jakiś filmik. Choć pamiętam jak rok temu na PaX East było można zagrać w RDR i kompletnie nic nie pokazano, nikomu się nie udało ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie czy w grze znajdzie się multiplayer. A jeśli już będzie to czy znajdą się tryby rozgrywki polegające na rozwiązywaniu takich spraw. W ogole to marzy się coś takiego, że dany gracz wciela się w rolę zabójcy i morduje zwykłe NPC, natomiast kilku innych graczy będzie musiało go wytropić. Wiem. że takie rozwiązanie ma raczej niewielkie szanse na powodzenie ale to byłoby naprawdę coś konkretnego. Wiadomo, że gracz-zabójca miałby spole pole do manewru bo mógłby i zostawiać wskazówki lub całkowicie zacierać ślady. Zastanwiam się tlyko jak developer mógłby to technicznie opracować. Bo nikt nie będzie siedział nad czymś takim cały dzień. :teehee:

Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie chce ogladac tych filmikow. W tej grze skrawek niemalze kazdej misji powinien zostac dochowany w tajemnicy a Gameplay Series to wystarczajaca porcja gameplayu zeby zachecic do kupna. :)

 

No tak, tak masz rację tu naprawdę trzeba uważać na spoilery (będą cyrki). Ale mimo wszystko chciałbym zobaczyć jak ktoś gra, taki prawdziwy real gameplay, gameplay series to montaż. I nie chodzi o zachętę a o ciekawość ;].

 

 

Z innej beczki jestem ciekaw czy Rockstar swoim zwyczajem będzie dorzucał mapkę-poster do L.A. Noire, oby ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
During a closed-door PAX East demonstration for members of the press, Rockstar showed off the majority of one homicide case entitled, The Red Lipstick Murder. Along with playing through almost the entirety of one of the game’s 23 main “assigned cases”, a rep for Rockstar revealed that it will take roughly 25-30 hours to complete the main story. On top of the main story, there are “unassigned cases” that help build the backstory of secondary characters. These side stories will freeze the main story until they are completed. Additionally, the game will support DLC cases, some of which have already been announced as pre-order exclusives to retailers — all of which will eventually be made available to everyone via the PlayStation Store.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...