Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

No za(pipi)isty trailer. Ten sam poziom co RDR. :wub:

 

Jedyne co mnie martwi to trochę puste miasto,mało ludzi na ulicach.... olać to :P

 

Ale mimika jest CUDOWNA!!!

 

Zbieranie dowodów,ich wpływ na pytanie zadawane podczas przesłuchania daje nadzieję że faktycznie będzie nieliniowo i bardzo ciekawie.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Chyba szykuje sie najlepsza gra od R*.

 

Nie moge sie doczekac - ale jestem nahajpowany. Prawde mowiac czekam na to bardziej niz na GTA V, bardziej niz czekalbym na Red Dead Redemption 2. A to dlaczego? Bo nareszcie bedziemy mieli do czynienia z czyms nowym, a nie kolejnym 100% klonem GTA.

A przynajmniej taka mam nadzieje - oby strzelanin i innych elementow charakterystycznych dla GTA bylo jak najmniej.

 

PS. No chyba, ze GTA V osadzone byloby w San Andreas - na takie cos to bym sie nahajpowal jak po(pipi)any (tak rozlegly obszar wykonany z next genowym rozmachem to byloby cos).

Odnośnik do komentarza

 

PS. No chyba, ze GTA V osadzone byloby w San Andreas - na takie cos to bym sie nahajpowal jak po(pipi)any (tak rozlegly obszar wykonany z next genowym rozmachem to byloby cos).

 

 

Jak chcesz rozległego obszaru z next genową grafiką to zagraj w Just Cause2. Prawie tak dobre jak RDR :P

 

 

 

 

 

A wracając do L.A Noire to graficznie nie musi być cudów na kiju gameplay zgniecie jajka.

Odnośnik do komentarza

mimika jak zwykle kopie dupe na maksa :D

 

ale kilka elementow wygladalo zupelnie jak gta/rdr (mapka, lazenie, strzelanie)

chociaz po tej strzelaninie można sądzić ze nie użyli tego silnika co w RDR a ludziki przewracają sie dosyc średnio, moze za szybko by wyrokowac w tej sprawie ale wydaje mi sie ze serio upadki sa skryptowe i nieco dziwne, nie umywają sie do boskich upadków z RDR, no i nie widać sladow krwi na ciele (tylko chmurka krwi w momencie oberwania) , moze i sie czepiam ale ta kwestia w RDR byla mega za(pipi)ista:p no ale mam nadzieje że strzelania bedzie na tyle mało że nie bedzie to raziło , chcial bym duzo gadania i kombinowania, i duzo mimiki twarzy i juz bede zadowolony :D

 

chciał bym tez zeby klimat byl tak fajny żeby samo kręcenie sie po miescie dawalo przyjemnosc, tak jak RDR podziwianie widokow bylo fajne :)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Inaczej, inaczej sobie to wyobrażałem (gorzej) bo starałem się wyrzucić "obraz GTA/RDR". Tymczasem heh najciemniej pod latarnią bo właśnie wygląda to jak GTA/RDR w 40 latach-LA itd. Oczywiście mnóstwo tu nowości, innowacji, zmian; mechanika inna ale ten główny trzon to GTA/RDR. Mapka, strzelania, cover system, feeling czyli "jak w domu" i to mnie najbardziej jara.

 

Bosko oficjalnie odliczam dni hehe. Strasznie byłem ciekaw grafiki i tu pozytywny szok, wygląda jak ładniejsze RDR (cienie!!! zgadzam się z Blue). Miasto intensywne, śliczne, postacie ładniejsze i właśnie bylem ciekaw jak wypadają twarze podczas real gameplayu. Też pozytywny szok jak Cole nawija podczas napadu na bank, nie no coś niesamowitego te twarze.

 

Fajne patenty z tymi przedmiotami zbrodni, przesłuchiwaniem no i notatnik.

 

Na obecną chwilę najbardziej mnie ciekawi (jak obudzić się maju ;p) na jakim silniku chodzi L.A. Czy też na RAGE/Euphoria graficznie to wygląda jakby na RAGE ktoś w komentarzach też napisał, że na nim chodzi. Ale to nikt z R* (ani też nikt nie zaprzeczył z Rockstar) trzeba poczekać na jakieś konkretne info albo pokaz fizyki ;].

 

PS. Aaaaa pisałem, pisałem, że pokazywane dema i previevy były z PS3 haha ;]. Ale i tak zobaczyć, że R*, w ogóle ktoś pokazuje gameplay z PS3 to cud i bomba ;p. Może w końcu dostaniemy lepszą wersją albo taką samą co również będzie ekstra.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

i framerate w okolicach 20 klatek !!!!

 

czlowieku filmiki w necie nie polecą ci w 60fps chocbys sie zesrał

 

nie oceniaj fps na podstawie filmikow w necie bo sam filmik ma ograniczoną ilosc fps. i nawet jesli gra ma miliard fps to filmikt pokazuje ze 20

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Nie chcę się kłócić.

Sam zobaczysz w gotowym produkcie. I gdy np. Digital Foundry zrobią fachową analizę.

Stawiam że wyjdzie 30/17/24 (max/min/avg).

Podobnie było z przedpremierowymi trailerami z GTA4 . Identycznie chrupały jak te z L.A.Noire i w fullu nic się nie zmieniło. Już za blisko premiery na jakiekolwiek zmiany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...