Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś ile w grze jest wszystkich spraw?

O ile dobrze pamiętam to 21 - w statystykach poszukaj. Jest tam również napisane ile spraw już ukończyłeś.

 

To albo dwie wycięli albo są ukryte!? To znaczy na początku niewidoczne..., nie wiem.

 

http://www.ppe.pl/news-6373-Ile_czasu_spedzimy_przy_LA_Noire.html

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś ile w grze jest wszystkich spraw?

O ile dobrze pamiętam to 21 - w statystykach poszukaj. Jest tam również napisane ile spraw już ukończyłeś.

 

To albo dwie wycięli albo są ukryte!? To znaczy na początku niewidoczne..., nie wiem.

 

http://www.ppe.pl/news-6373-Ile_czasu_spedzimy_przy_LA_Noire.html

 

Aleks dobrze mówi - w statystykach jest 21 misji. Może PPE pisząc o 23 wliczyło też dwie sprawy z preorderów (są akurat dwie misje na liście trofeów zaznaczone jako trofea z DLC).

Odnośnik do komentarza

Możliwe z drugiej strony te misje z pre orderów to niby dodatkowe są a tutaj mówią o 23 w wątku głównym:

"Game events will unfold in one year and during that time, players will uncover 23 cases."

 

http://www.buylanoire.com/

 

Albo ch,ujce ostatecznie wycięli te 2 misje albo są może na podobnej zasadzie jak w RDR. Ta misja główna ale już po wątku głównym, wiecie o co chodzi (ci co skończyli RDR).

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Nie będę wypisywał moich peanów pod adresem gry, bo pokrywają się one z tym, co zostało napisane w tym temacie. Gra niezwykle dobra, klimatyczna, miodna. Aktualnie jestem w drugim śledztwie w wydziale zabójstw. Jak na razie sprawy są prowadzone w dość dobry sposób, choć mam kilka zastrzeżeń, np.

The Red Lipstick Murder - zakończyło się to w dość prosty sposób; nawet bez przesłuchiwania Jacoba mieliśmy możliwość udania się do zabójcy, miałem nadzieję na jakiś twist (typu podłożone dowody zbrodni), ale może jeszcze mam takie śledztwa przed sobą.

 

 

EDIT:

 

Jednak myliłem się co do banalności RLM. Okazuje się, że kolejna ofiara została potraktowana w podobny sposób i Mendez wcale nie musi być domniemanym zabójcą.

 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Wpiszesz dopiero jak uruchomią PSS. Wpisujesz w menu głównym, właśnie w zakładce Playstation Store. A kod jest na dodatkową zawartość dla preorderowców. W tym przypadku chyba garnitur Sharpshooter (poprawcie, jeśli się mylę).

Odnośnik do komentarza

Czy można cofnać się do poprzedniej sprawy jak zaczęło się nową? Zawaliłem troche Fallen idol i ominąłem przesłuchanie jednej osoby. Sprawę rozwiązałem ale widziałem filmiki na youtube że tamta rozmowa daje rzuca trochę inne światło na pewne rzeczy.

 

EDIT: Znalazłem. Fajny patent z tym cieniem na ścianie :)

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

(pipi)icie głupoty. Fakt angielski nie wystarcza żeby zrozumieć w pełni fabułę, no ale nie chciało sie uczyć to teraz trzeba cierpieć. Nie czaje wszystkiego co robię, ale język w żadnym wypadku nie przeszkadza w grzę. Czasami przesłuchania tylko trzeba powtórzyć.

 

W każdym razie L.A. Noire miażdży. Ta gra aż przygniata ogromem możliwośći, tych wszystkich pierdół do obejrzenia. Bardzo mi się podoba. Głupi model jazdy wg. mnie. Jeden z niewielu minusów. Trzyma w napięciu, klimat robi swoje. Jak na razie najlepsza gra 2011r. Ale ma konkurencje sporą. Mimika twarzy po prostu wymiata. Wyglądają jak w realu. Pierwszy raz gram tak powoli, wszystko zwiedzam, zaliczam itp. I z chęcią po przejściu gry odpalę fabułę jeszcze raz. Obecnie mam jakieś 20% gry skończone. Geniusz!

 

 

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś już wie jak można /czy można zapisać znalezione auta , raz przytachałem pojazd wyglądający jak batmobil z drugiego końca miasta , postawiłem przed komisariatem odwróciłem się i.... znikł.....hehe. Co do main story to cud miód i wcale nie jest łatwo , jestem teraz po bodajże 9 sprawie i już bym kilka rzeczy zrobił inaczej (mój znajomy znający biegle język Szekspira i mieszkający w U.K wiele lat też już się kilka razy "pomylił" więc 100% znajomość słówek nie wystarcza , ci przesłuchiwani naprawdę kręcą heh! )

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Wczoraj kuzyn kupował L.A Noire więc dołączyłem do śledztwa :thumbsup: z racji ze ponowne kupno PS3 odkładam i nie zagrałbym szybko a na grę miałem/mam ogromne ciśnienie od 1-wszego trailera!

 

Ukończyłem 10/21 "Misji" więc skończyłem połowę fabuły (6h). Gra 10/10, GOTY :) te samo zauroczenie co przy RDR rok temu! Wszystko jest idealne, model jazdy dla mnie dobry, misje "strzelaninowe" wypas lepsze niż w RDR, choć większych zadym z użyciem ołowiu miałem tylko trzy. Pościgi piesze za zbrodniarzami i podejrzanymi są za(pipi)iste, tak samo jak na kółkach.

Klimat i Fabuła jak w najlepszych filmach kryminalnych/noir, żałuje że skończyłem zabawę jak zająłem się już główna serią morderstw. Nie rozumię wypisywania narzekań na grafikę, jest Fantastyczna w całości, pod względem technicznym jest też dobrze, gra mi przycięła 1raz, nieraz dorysowuje się horyzont (palmy,drzewa, słupy itp.) ale zdarza się to rzadko. Mimika twarzy jest lepsza niż w realu :P

 

Ciekawe i świetnie wykonane są przesłuchiwania i poszukiwania dowodów, klimat rozwala od razu można się poczuć jak bohater jakiegoś filmu kryminalnego. Miasto jest fantastycznie zaprojektowane i wykonane, jest OGROMNE.

 

grać, grać i jeszcze raz grać!

 

sorki za chaos;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...