Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

Każdy to chyba zrozumie:

Update: Take-Two CEO Ben Feder addressed the delay in a related investor call. "While we do not take the movement of any title lightly, our recent success with Red Dead Redemption illustrates the importance and the benefit of giving a title the time it needs in order to fulfill its potential in the marketplace," he explained. "The team at Rockstar is focused on making this the best experience in interactive entertainment."

RDR -> pół roku -> Mafia 2 -> sukces?/pół roku, porażka/kilka miesięcy -> L.A. Noire

Pewnie będą celować coś w ten deseń.

Może i lepiej będzie, gdy dłużej podłubią nad poszczególnymi tytułami, żeby później nie było konieczności łatania ich patchami.

ps. O GTA V zapewne przed 2011 możemy zapomnieć ;)

Odnośnik do komentarza

Ano właśnie odnośnie tego co zacytowałeś, podkreśliłeś.

 

To samo pomyślałem. I nie mam nic przeciwko żeby L.A. Noire wyleciał na przyszły rok:

 

a) jak widać RDR to nie zaszkodziło to i L.A. Noire nie zaszkodzi

b) jesienią i tak wychodzi masa tytułów

 

Nie no, nowego GTA to chyba nikt się nie spodziewał w 2010 ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jezus Maria news w tym temacie a to dopiero news ;]

 

A tak na serio Mafia 2 zaraz uderzy, RDR już dawno po a wyczekiwane przeze mnie L.A. Noire nie wiadomo kiedy się ukaże (o GTA już nawet nic mówię). A miała to być wielka trójca tego roku imo :(.

 

Jakiś nowy gameplay, Sprite a jaki masz w ogóle GAMEPLAY pokazany z Noire? hehe żaden oprócz teaser trailera kilku fotek i skanów to nie ma nic namacalnego ;]

Strasznie jestem ciekaw tej gry co z niej wyrośnie co sobą zaprezentuje itd. Póki co na papierze brzmi świetnie cholera może GameScom coś przyniesie.

Odnośnik do komentarza

Jakiś nowy gameplay, Sprite a jaki masz w ogóle GAMEPLAY pokazany z Noire? hehe żaden oprocz teaser trailera kilku fotek i skanów to nie ma nic namacalnego ;]

 

 

Miałem na myśli jakiś gameplay heh. Za szybko pisałem ;]

 

 

Strasznie jestem ciekaw tej gry co z niej wyrośnie co sobą zaprezentuje itd. Póki co na papierze brzmi świetnie cholera może GameScom coś przyniesie.

 

Na pewno coś dobrego. Przesłuchania i rozwiązywanie zagadek już zapowiadają się kozacko. Oby na Gamescom chłopaki z Team Bondi coś pokazali :thumbsup:.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

R* jako wydawca miał pokazać L.A. Noire na E3 na swojej konfie ale wiadomo co wyszło z tego.

 

Nie wiem może na Gamescomie zrobią tą konferencję albo "kiedyś" tam i pokażą combo: zapowiedź nowego GTA, L.A. Noire i MP3 (choć do niego podchodzę sceptycznie póki co).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

http://www.joystiq.com/2010/08/26/psa-la-noire-still-expected-this-year-officially/ PSA: LA Noire still expected this year ... officially

 

Ale mnie wkurza niesamowicie takie olewanie gier przez wydawców czy samych developerów. Pomijam Agenta bo to jest już w ogóle ekstremalny przypadek ale L.A. Noire ;/ był już okres w którym dawali poierwsze informacje. Serwisy opisywały pierwsze wrażania dawały skany itd.

 

A teraz nawet są zbyt leniwi żeby na 2 miesiące przed oficjalną datą premiery ją zmienić wrrrrrrr...

Bo przecież wiadomo, że gra nie wyjdzie w tym roku...ja mam pomysł wrzućcie ją na luty ;]

 

Zresztą taką datę podaje amazon haha.

 

Co tam i tak każdy wrzuca swoje gry na luty to jedna więcej nie zrobi różnicy :turned:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wiadomo było, że wypuszczą to jak RDR, w miesiącu żeby gra miała szansę pobić nowy rekord :)

 

Jaki rekord? To nie GTA, tylko nowa marka. :whistling:

Gierunia startuje w tej samej lidze hiciorów jak seria GTA i choćby takie RDR. Nie podam teraz cyfr, ale obie ustanowiły nowy standard w ilości sprzedanych sztuk na premierę i zapewne wydawca bardzo by sobie życzył tego, aby L.A. Noire powtórzyło sukces, a prezesura mogła dalej wciągać kilogramami kokę w swoich apartamentowcach. Choć może rzeczywiście robią to dla sztuki... kto wie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ale jajaaaaaaaaaaaa, zawałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłll.

 

I szok, że dodali L.A. Noire do strony R* bo przedtem nie było u nich. Tylko na stronie Team Bondi, zaczynaaaa się ;].

Ale micha mi się cieszy, o ja cie kręcę. I to już za 2 dni :wub:

 

Dobra terazz jeszcze tylko nowe GTA, Bully 2, MP3 i Agent.

Odnośnik do komentarza

Ale jajaaaaaaaaaaaa, zawałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłll.

 

I szok, że dodali L.A. Noire do strony R* bo przedtem nie było u nich. Tylko na stronie Team Bondi, zaczynaaaa się ;].

Ale micha mi się cieszy, o ja cie kręcę. I to już za 2 dni :wub:

 

Dobra terazz jeszcze tylko nowe GTA, Bully 2, MP3 i Agent.

Bożeee w końcu. Już myślałem że nigdy się tego niedoczekamy. Ciekaw jestem tylko co się pojawi w tym trailerze :]

Odnośnik do komentarza

Może do wyjścia LA Noir ogram Mafie 2.

 

Licze na coś konkretnego, na grę która stawia na szukanie poszlaków i chce poczuć ten klimat, rozpoznawanie intencji po mimice twarzy o to to to!

 

A kto w obliczu takiej gry myślałby o Mafii 2 hehe. Nie żartuję sam muszę ją ograć jeszcze w tym roku.

 

Btw jestem ciekaw czy utrzyma się aktualna premiera czyli styczeń-kwiecień bodajże. Jeżeli tak to na serio trzeba myśleć który bank obrobić ;].

 

Zgadzam się również chcę klimatycznej (mega) klimatycznej gry w brudnych, bezwzględnych latach 40. Zgodnie z zapowiedziami chcę rozwiązywać zagadki (poryte zabójstwa, tragedie), piąć się po karierze psiarza (świat się wali ;p), chcę żeby gra była sandboxem ale całkowicie innym czyli zupełnie takim jakim póki co jawi się... przynajmniej na zapowiedziach.

 

Na razie jest cisza o tej grze (zupełnie tak samo było z RDR ;]) ale jest spora szansa, że może wyjść z tego "nietuzinkowy masakrator". Jestem ciekaw tylko na ile i czy w ogóle w jakim stopniu R* robi - pomaga przy L.A. Noire.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie napalam się na trailer, pewnie będzie przelatujący napis i na koniec data drugiego trailera. Ale fajnie że coś się zaczyna dziać.

 

Trzeba pamiętać, że debut trailer jako taki już jest od początku zapowiedzi tytułu. I to dosyć długi choć masz rację pewnie nic konkretnego nie pokażą.

W przypadku tego tytuły liczę, że R* będzie wypuszczał takie gameplay series jak przy RDR. A nawet jestem tego pewien, że będą coś podobnego wypluwać w końcu muszą zachęcić, pokazać nowy tytuł bo to nie GTA, że wystarczy same logo gry do milionowej sprzedaży ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Można było sie tego spodziewac ,że po wypuszczeniu dodatków do RDR R* będzie zaczynało promocje jakiegos innego "swojego" tytułu. Na wiosne ruszą z MP3 i do konca 1 kw. 2012 dostaniemy te 2 pozycje ,a potem juz tylko czekac na Agenta ,CCC2 i V. Szybko niestety te 3 ostatnie pozycje to nie wyjda ,a i nie było by to żadną przesadą gdybym powiedział ,ze jedna z nich to i bd celowac na początek 2013.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...