Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc to racja, chyba rzeczywiście wolę sytuację:

 

zapowiedź przykładowo GTA z konkretną (mniej więcej datą premiery), nie zamrażaniem tytułu niż zapowiedź Agenta i kompletne urwanie sprawy - zamrożenie tytułu.

 

Można było sie tego spodziewac ,że po wypuszczeniu dodatków do RDR R* będzie zaczynało promocje jakiegos innego "swojego" tytułu. Na wiosne ruszą z MP3 i do konca 1 kw. 2012 dostaniemy te 2 pozycje ,a potem juz tylko czekac na Agenta ,CCC2 i V. Szybko niestety te 3 ostatnie pozycje to nie wyjda ,a i nie było by to żadną przesadą gdybym powiedział ,ze jedna z nich to i bd celowac na początek 2013.

 

Bardzo, bardzo ale to bardzooo fajny post ;p. Choć ten 2013 przeraża mnie to wydaje się być całkiem możliwy dla GTA i CCC2 albo dla jednego z nich.

 

Natomiast osobiście myślę, że MP3 i L.A. Noire to 100 procentowe pewniaki na 2011. Dalej Agent w 2012 a GTA i Bully koniec 2012 albo właśnie 2013 (jeden z dwojga)

Tak sobie obstawiam ;].

 

 

trzymaj plusa ;]

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wtraca sie czy nie - byle czego pod swoim szyldem by nie wydali. W najgorszym wypadku bedziemy mieli gierke na 8+.

 

Też to kiedyś napisałem to Mastah mi podał linka z jakimś badziewiem co wydali heh. Ale to zupełnie inna para kaloszy ja tam osobiście jestem w stanie już dzisiaj składać pre order. Raz, że R*, dwa gra zapowiada się co najmniej ciekawie i interesująco.

 

Na pewno R* będzie miało duży wpływ na produkcję skoro większość wywiadów i informacji wypływa tylko od nich. Do dzisiaj nie wiadomo z kogo dokładnie składa się Team Bondi, kto to co to itd. Pamiętam jak w GI pojawiły się pierwsze informacje na temat L.A. Noire - w świat poszło, że to GTA po drugiej stronie prawa. Po czym Rockstar od razu na drugi czy tam za parę dni wydali sprostowanie itd. Opowiadali jakby to oni robili tą grę.

 

Jeżeli w końcu ma ruszyć machina zwana L.A. Noire to zapewne prędzej czy później dowiemy się kto, co i jak.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Klimat jak z Mafii, tyle, że tutaj stoimy po drugiej stronie barykady. Mimika miała w tej grze miażdżyć (tak przynajmniej zapowiadano), a jest co najwyżej dobrze.

Najwyzej dobrze? Widzielismy inny trailer. Pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to genialna mimika twarzy.

 

Gesty klimat tamtych czasow wylewa sie z malego playera YouTube. Chcialbym zobaczyc pierwszy gameplay, bo wtedy bedziemy wiedziec lepiej z czym tak naprawde mamy do czynienia.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie, mimika zapowiada sie super, bedzie kolejny "miszcz" w tej dziedzinie. Chciałbym (i chyba tak bedzie) zeby byla to bardziej przygdówka niz samochodówko/strzelanka. I teraz tak będą sie znęcać tymi trailerami...

 

Po Heavenly Sword, czy Enslaved nie robi wrażenia.

 

Powiedziałbym ze nie powoduje szczękoopadu, ale ROBI dobre wrażenie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

kurde mimika serio jest dziwna

 

ogolnie grafa nie powala, raczej przywdzi na myśl sanboxowe uproszczenia z GTA (albo RDR)

ale mimika jest ... nietypowo realna, w kilku miejscach cos tam zgrzytneło ale ogolnie to mialem wrażenie jak by na model głowy nałożyli poprostu obraz aktora , tzn tak jak by na modelu 3D nalozyli animowaną texture przedstawiającą aktora , bo kilka moamentów bylo niesamowicie realistycznych (a jednocześnie nie widać bylo zbytnio wnętrza jamy ustnej co tym bardziej przywodzi na myśl tego typu sztuczke)

 

edit: dodam że same twarze nie są jakoś mega szczegółowe, ale ta mimika serio jest nietypowo realna

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie, mimika zapowiada sie super, bedzie kolejny "miszcz" w tej dziedzinie. Chciałbym (i chyba tak bedzie) zeby byla to bardziej przygdówka niz samochodówko/strzelanka. I teraz tak będą sie znęcać tymi trailerami...

 

Po Heavenly Sword, czy Enslaved nie robi wrażenia.

 

Powiedziałbym ze nie powoduje szczękoopadu, ale ROBI dobre wrażenie :thumbsup:

 

Wiadomo, że jest dobrze. Ale zapowiadali cuda, a nie widać tego.

Odnośnik do komentarza

wlasnie kurna widac cuda :P

 

zobaczcie na ucho , prawie jak za czasów ps2 :P

noir1r.jpg

 

 

ale za to usta ruszają sie bardzo realnie , serio mam wrazenie jak by na model 3D nałozyli usta prawdziwego aktora

 

serio zobaczcie że usta nie sa zrobione jak np w RDR albo uncharted2 - z zebami w 3d, cała jamą ustna itp, usta są tylko otworem (szparą) na około którego wyświetlana jest animacja (animowana textura) ktora jest dosyc zblurowana (zwlaszcza zęby) ale jednocześnie daje bardzo realny efekt

obczajcie okolice 0:40-0:43

przy zapazuowaniu na full screenie widać spory blur, i brak detali na zebach, ale za to w ruchu wyglada bardzo realnie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja tam bym się tak nie napalał po tym trailerze. Gra od razu kojarzy się z Mafią 2, ale zapewne będzie od niej lepsza. Fajnie że tym razem nie będziemy bandytą, nie będziemy zabijać masy ludzi tylko będziemy detektywem! I to mnie jara najbardziej. Reszta jak narazie trzyma poziom, ale co można powiedzieć o grze jeśli widziało się ją przez minutę? Fakt mimika twarzy jest ultra-realistyczna, ale chyba coś aż za ładnie to wgląda.

 

Mimo to kocham R* i L.A. Noire tak czy srak na premiere wezmę bo wiem że będzie bardzo dobre. Czekam!

Odnośnik do komentarza

Woah - trailer miazdzy. Calosc sprawia wrazenie trailera nie gry, a jakiegos naprawde dobrego, ambitnego filmu kryminalnego z posmakiem Noir.

 

Z tego co wczesniej moglismy czytac z zapowiedziach (chociazby w PE), to strzelanie bedzie jedynie jednym z elementow gry, na rowni z przesluchiwaniem swiadkow / podejrzanych, prowadzeniem sledztwa itd.

Licze na dobre, klimatyczne polaczenie przygodowki z gra akcji.

 

Trailer nastraja naprawde pozytywnie - jesli gra bedzie rownie dobra co trailer, to szykuje nam sie (przynajmniej wg. mnie) najlepsza gra od R*. Przede wszystkim dlatego, ze bedzie to cos nowego (wszystkie GTA sa podobne do siebie, RDR to tez to samo tyle ze w innych realiach), tutaj natomiast (jesli zapowiedzi gry nie klamaly) otrzymamy zupelnie nowy, innowacyjny gameplay.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...