Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde najarałem się na to L.A. N. ;p

 

Jedyna lipa jest z tym że gra będzie pewne ( w końcu to Rockstar wydaje) BEZ napisów PL (dubbingu bym nawet nie chciał) - co dla ludzi z średnio-przeciętną znajomością języka angielskiego jak ja może skutkować tym że jakiegoś zdania w grze się nie zrozumie/nie do końca zrozumie/ źle zrozumie - a to akurat może być coś kluczowego do rozwiązania konkretnego śledztwa ;p

 

Jak wyjdzie z napisami PL to będzie pierwsza gra którą kupie przy premierze :D

 

Data premiery oficjalnie wiosna 2011 czy jest już coś konkretniejszego?

Odnośnik do komentarza

Wiosna 2011 ;].

Nic konkretniejszego nie ma.

 

Oby broń Boże nie było napisów do L.A. Noire w końcu grę pewnie będzie wydawać cenega. Niech (pipi)ją od gier Rockstara.

Już i tak utrapieniem jest, że wydają ich gry (btw niech tym razem zaopatrzą się w odpowiednią ilość kopii...).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wiosna 2011 ;].

Nic konkretniejszego nie ma.

 

Oby broń Boże nie było napisów do L.A. Noire w końcu grę pewnie będzie wydawać cenega. Niech (pipi)ją od gier Rockstara.

Już i tak utrapieniem jest, że wydają ich gry (btw niech tym razem zaopatrzą się w odpowiednią ilość kopii...).

 

Czemu? Napisy w Mafii II były świetne IMO...niesmak pozostał tylko z tymi DLC ;]

Odnośnik do komentarza

Wiosna 2011 ;].

Nic konkretniejszego nie ma.

 

Oby broń Boże nie było napisów do L.A. Noire w końcu grę pewnie będzie wydawać cenega. Niech (pipi)ją od gier Rockstara.

Już i tak utrapieniem jest, że wydają ich gry (btw niech tym razem zaopatrzą się w odpowiednią ilość kopii...).

Zamówi się anglika :D Pewien sklep na U przewiduje tego rodzaju komplikacje i od razu wystawia możliwość zamawiania wersji z Jukej.

Odnośnik do komentarza

Bo cenega to oficjalni i jawni złodzieje, naciągacze, partacze, ściemniacze, oszuści, wyzyskiwacze, krętacze. Ludzie którzy powinni zostać publicznie powieszeni za to wszystko co zrobili. Codziennie tym bardziej z każdym newsem typu "cenega będzie dystrybutorem danej gry" dziwię się JAKIM CUDEM. Przecież ci ludzie nie powinni w ogóle istnieć a jeszcze bardziej się dziwię ludziom którzy dalej im ufają lub wierzą ;/.

 

Nie ma gry którą by wydawali i której by nie zwalili. Nawet ostatnio Mafia Town się na nich obraziła i wydała newsa żeby pobierać Mafię 2 z Anglii ze steama bo cenega po raz setny dała d.upy. Niestety cenega jest dystrybutorem gier R* i boję się, że kiedyś tym pajacom przyjdzie do głowy polonizować jakąś perełkę od R* choćby właśnie L.A. Noire (na szczęście na razie udawało się: RDR, dodatki, GTAIV). A to w skrócie oznacza:

 

-brak lub opóźnione patche

-brak lub nie działające dlc

 

i w standardzie:

 

-wysoka cena

-lipna dostępność

 

Dla mnie cenega to odpowiednik pzpn...

 

@Texz

 

Wiem, wiem ja to wszystko wiem ale chciałbym żeby polski rynek growy "rósł" zarabiał. A niestety przez takich złodziei zawsze będziemy w d.upie bo sorry ale brać od nich polską wersję to tak jak strzelić samobója.

 

PS. Gdzie jest Rockstar Polska :wub:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie zamawiać polskich wersji to najlepsze rozwiązanie. Nie ma później problemów z dodatkami itd

 

Sorry za offtop dosłownie ostatnie "zdanie".

 

Wcale nie Zwyrol bo jak się chce to można najlepszy przykład EA Polska. Gry dostępne przed premierą, działające dlc, dobre tłumaczenie, patche i dlc na czas zawsze działają do tego często dorzucane gratisy do (dlc) do nowych wersji i przede wszystkim NISKA CENA (jak na gry konsolowe).

 

Zresztą SCEP też daję radę odkąd dają wybór napisów i dubbingu. Ale EA PL to fenomen do naśladowania jeżeli chodzi o dystrybucję.

Odnośnik do komentarza

Ja tam mimo że cenga jest do du.py to chciałbym żeby były napisy polskie, po prostu tak mi się wygodnie gra, mimo że angielski znam. co mają zrobić ci co znają francuski, niemiecki ale angielskiego nie? LA Noir wydaje się być grą moich marzeń choć oczywiście życie to zweryfikuje. Dlatego uważam iż jak Cenega wyda gra tylko w angielskiej wersji językowej to daje du.py jeszcze bardziej bo sorry ale ale spolszczenie pudełka i rozesłanie jej do sklepów to nie jest jakiś nadzwyczajny wysiłek. Dlatego iż cenega to gó.wnia.na firma jak już wydaje grę, a dlc mam dostać miesiąc później to chce coś w zamian, czyli napisy. Dlatego jak ktoś chce niech kupuje polską wersję (ja) a jak ktoś nie chce, niech kupuje na amazonie, zavvi ale dawanie zarobić cenedze za totalne nieróbstwo ( a sorry, spolszcza okładkę i roześlą grę do sprzedawców), na pewno nie zmotywuje ich do robienia profesjonalnych wersji jak wspomnine tu EA czy też ubisoft.

 

PS wiem że całe te petycje internetowe i ich działanie jest wątpliwe (choć polsat puszcza kevina bo podobno ludzie na facebooku zrobili jakaś listę poparcia), moglibyśmy jako społeczność graczy wystosować list do partnerów cenegi aby zmienili partnera od wydawania gier w Polsce, może poparłby taki list jakieś portale (choć czasopisma i portale pewnie ciężko byłoby nakłonić bo same mają partnerstwo z cenegą)

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

(...) dawanie zarobić sony za totalne nieróbstwo ( a sorry, spolszcza okładkę i roześlą grę do sprzedawców), na pewno nie zmotywuje ich do robienia profesjonalnych wersji jak wspomnine tu EA czy też ubisoft.

 

Ty widziałeś jakąś nową grę od SCEPu?? Bo z tego co piszesz to chyba tylko w markecie, chociaż nawet tam powinieneś zobaczyć wielką nalepkę "polska wersja językowa". Panowie z polskiego oddziału Sony odwalają kawał dobrej roboty. Tak samo jak EA Polska.

 

Ubisoft i profesjonalne wersje językowa, taaa.... zwłaszcza nie działające Uplay w ACB. Normalnie pogratulować.

 

O cenedze (i LEMie w sumie też) nie warto się wypowiadać. Szkoda nerwów. Jestem za petycją, która i tak pewnie nic nie zmieni.

 

Ale i tak wolałbym L.A. Noire z polskimi napisami. Szkoda, że gra nie została ex Sony, bo wtedy mielibyśmy to zapewnione.

 

P.S. Sorry za offtop.

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie zamawiać polskich wersji to najlepsze rozwiązanie. Nie ma później problemów z dodatkami itd

 

Źle powiedziane powinno być: "NIE zamawiać gier wydawanych przez CENEGE!!!!"

 

A swoją drogą to z L.A Noir zrobię tak jak z RDR zamówię gre sprowadzaną z GB w Robsonie/Gameoverze.

Yebać Cenege.

 

No sorry ale jak ktoś wspomni o tych partaczach to mnie krew zalewa. :verymad:

Odnośnik do komentarza

(...) dawanie zarobić sony za totalne nieróbstwo ( a sorry, spolszcza okładkę i roześlą grę do sprzedawców), na pewno nie zmotywuje ich do robienia profesjonalnych wersji jak wspomnine tu EA czy też ubisoft.

 

Ty widziałeś jakąś nową grę od SCEPu?? Bo z tego co piszesz to chyba tylko w markecie, chociaż nawet tam powinieneś zobaczyć wielką nalepkę "polska wersja językowa". Panowie z polskiego oddziału Sony odwalają kawał dobrej roboty. Tak samo jak EA Polska.

 

Ubisoft i profesjonalne wersje językowa, taaa.... zwłaszcza nie działające Uplay w ACB. Normalnie pogratulować.

 

O cenedze (i LEMie w sumie też) nie warto się wypowiadać. Szkoda nerwów. Jestem za petycją, która i tak pewnie nic nie zmieni.

 

Ale i tak wolałbym L.A. Noire z polskimi napisami. Szkoda, że gra nie została ex Sony, bo wtedy mielibyśmy to zapewnione.

 

P.S. Sorry za offtop.

 

miało być cenedze

Odnośnik do komentarza

Cztery świeżutkie, zaje.biste screeny:

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/12201/new-screenshots-from-la-noire-crime-scenes-lineups-more.html

 

W tym lub przyszłym tygodniu nowe informacje (może trailer). Btw ludzie się pytają czy Noire chodzi na RAGE póki co R* nic nie odpowiada.

Całkowicie mi to umknęło, OBY.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Panowie ja wiem że to temat o LA Noire ale nawiązując do wątku o Cenedze to jak ktoś już tu wspomniał wartoby zrobić jakieś pospolite ruszenie w tej kwestii. Gdyby sklecić odpowiedni, rzeczowy list do tej żałosnej firemki to mogłoby im dać do myślenia. Inaczej zawsze będziemy przez nich dymani bo nie wierzę ze ktoś z wydawców zagląda na forum i czyta jak się po nich bluzga. A nawet jesli tak to nic z teego nie wynika i karawana jedzie dalej... Dopiero jakaś bardziej stanowcza reakcja może wrócić uwagę na żenujący poziom wydawniczy

Edytowane przez kiender
Odnośnik do komentarza

Oprawa to raczej nie będzie najwyższa półka (co już widać po screenach), no ale ta sama ekipa robiła The Getaway i tam również ten element nie zachwycał.

 

 

 

No zgoda ale cała reszta, zwłaszcza klimat była już jak najbardziej ok. A przynajmniej dla mnie klimacik to ważniejsze niż graficzne wodotryski. i Jeżeli to rzeczywiście ci sami ludzie stoją za LA to mam nadzieję że będzie tak konkretnie jak w przypadku The Getaway.

Odnośnik do komentarza

Nie ma co kompletnie oceniać grafiki w takiej grze po kilkunastu screenach (tak nawiasem mówiąc screeny są podrasowane ;p). Nie wiadomo z jakiego to obecnie buildu w końcu też robią tą grę "trochę czasu". Ok można się już domyśleć, że raczej cudów graficznych nie będzie ale w końcu to sandbox!? Ważne jak w ruchu będzie się prezentował, jak miasto będzie wyglądać, jak wielkie i szczegółowe będzie. Gra dużo będzie się dziać w budynkach (miejsca zbrodni, praca) ważne jak szczegółowe pomieszczenia będą itd. itp.

 

Pewnie duża część mocy poszła na te facjaty, mimikę hehe.

 

Mi tam w zupełności wystarcza poziom z tych podrasowanych screenów. Imo najważniejsze żeby technicznie było ok, no i do jasnej cholery żeby wersja na Ps3 nie była gorsza ;/.

Odnośnik do komentarza

Ehhh ;/ fabuła i klimat mogą ucierpieć bo to sandbox?

A zresztą...

 

Raczej wątpię żeby to była gra liniowa, level po levelu. Myślę, że będzie to właśnie sandbox albo bardziej free roaming ale trzymający nas za jaja/bardziej liniowy coś jak Mafia/Mafia 2.

Też jestem ciekaw jak to dokładnie będzie wyglądać, jak gra "mechanicznie" będzie działać, na jakich schematach opierać się będzie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mogą, w takim gta mnie ani jedno ani drugie nie satysfakcjonowało. Jeżeli miało by być w stylu mafii to jestem za bo tam fabuła i klimat są jedne z najlepszych jakie spotkałem w grze. Tyle że w mafii jedynie teren był otwarty, więc jestem jak najbardziej za jeżeli tak to właśnie miałoby wyglądać, otwarte miasto i spójna, wciągająca, soczysta, linia fabularna.

Odnośnik do komentarza

No dla mnie fabuła w GTAIV (bo o czwórce mówimy?) to diamencik jest bardzo dobra, najlepsza z całej serii. Dorosła, poważna, poruszające problemy, wciągająca jedyne co bym jej zarzucił to to, że za bardzo się rozciąga i rozbija na drobne.

 

A klimat bez zarzutu choć nie tak wyrazisty jak w Vice City.

 

No ok wiadomo kwestia gustu ale ciężko się zgodzić, że fabuła była, słaba czy "ucierpiała" w czwórce o braku klimatu już nie wspominam.

 

Poza tym Twoje obawy można odnieść do każdej gry nie tylko sandboxów. Przecież w każdej grze fabuła może ucierpieć lub klimat nie dawać rady.

Słabą fabułę bardziej bym przypisał do fps-ów niż do sandboxów.

Sandboxy nie są żadnym wyjątkiem a wręcz taki RDR czy (IMO) właśnie GTAIV czy VC rozbijają tezę o braku klimatu czy fabuły sandboxach.

 

Ciężko znaleźć tak oddająca "swój" (czyli tam gdzie się dzieje o czym jest dana gra) klimat grę jak RDR.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jak piszesz, jest to kwestia gustu, mnie gta IV nudziło bardzo i nie czułem tego klimatu co oczywiście nie oznacza że go tam nie ma, po prostu mi się nie spodobał. Poza tym jakoś jeszcze żaden sandboks nie przypadł mi szczególnie do gustu, liczę z RDR to zmieni bo mam zamiar w nie pograć za jakiś czas. Mnie najbardziej intryguje w LA noir jak będzie wyglądać samo przesłuchiwanie, mam nadzieje że będziemy mieli rzeczywisty wpływ na to co wydusimy z przesłuchiwanego. Ciekawi mnie też czy gameplay będzie się skupiał na dużej ilości strzelania bo jak wiadomo teraz w większości gier trzeba położyć setki trupów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...