Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

kwestia gustu. fakt że potencjał misji w DLC nie był należycie wykorzystany, np w misji z elektrownią. dla mnie te misje to był miły dodatek i powód by ponownie odpalić grę po ukończeniu podstawki. kolejnym atutem jest cena. R* Pass to naprawdę dobry pomysł i inni powinni również pójść tym śladem.

 

@Redmitsu gdzieś w necie obił mi się o oczy news że ma wyjść LAN Complete Edition także prześledź temat, wstrzymaj się jeszcze chwilę i kup kompletne wydanie.

 

@Czekolada - mało który dodatek do jakiejkolwiek gry może się równać z UN. jak dla mnie klasa sama w sobie.

Odnośnik do komentarza

Complete Edition pewnie prędzej czy później też wyjdzie na konsole tak jak to miało miejsce z GTA czy GOTY RDR. Co do samego DLC, moim zdaniem, warte kupna są dwie dodatkowe misje (Naked City i Reefer Madness, ew. Electroplatig) reszta jest słaba (chyba że R* Pass dalej jest w tak dobrej cenie to trzy dychy za dodatkowe 4-5h grania to chyba niedużo :)).

Odnośnik do komentarza

[*]

 

Co śmieszne stało się dokładnie (no prawie) tak jak pisałem parę postów prędzej. Obecnie L.A Noire na pc zajmuje się i wydaje w pełni R* Leeds a prawa do L.A. Noire czyli ewentualnej kontynuacji, prequela or something. Zostają w Take2 czyli całkiem możliwe, że kiedyś doczekamy się sequela od Rockstar. HA!

 

Zastanawia mnie tylko tylko jedna kwestia co z MotionScan. Czy Take2/R* będzie mogło/może z nich korzystać!? Wtedy wizja GTAV z buźkami z L.A Noire wcale nie taka niemożliwa.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Lepiej żeby przyhamowali trochę z tym MotionScan bo Xboxiarzom nie widzi się mieszanie płytkami w nowym GTA, tak samo mi nie widzi się czekać 6 lat na nowe GTA (bo ile trwało stworzenie L.A. Noire?). Lepiej niech udoskonalają tą technologię do tego stopnia, żeby nie potrzebowała do przechowywania twarzy tyle miejsca.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ukonczylem juz gre jakis czas temu i mam ja nadal - bardzo mi sie podobala. Mam pierwsze wydanie i zastanawiam sie czy warto kupowac Complete Edition dla tych dodatkowych pieciu misji. ;)

Myślę że nie warto, jeśli nie zależy ci na 100% to śmiało możesz sobie darować.

Misje te nie zawierają nic więcej niż było w podstawce, sprawy się zmieniają, ale mimo wszystko wieje nudą.

Sam mam jeszcze jedną nie ukończoną i jakoś nie chce mi się już dorabiać...grę przeszedłem 2x

Odnośnik do komentarza

W podstawce mam platyne, gra bardzo mi sie podobala i chetnie zagram w jakies nowe sprawy, dlatego tak sie zastanawiam. Nowych spraw jest 5, do tego Badge Pursuit Mode, w ktorej jest 20 odznak do znalezienia w miescie.

Z tego co widzialem trzy sprawy sa na okolo 35 min kazda, a dwie na godzine kazda, wiec troche grania jest.

 

Nie wiem tylko czy to sa fajne sprawy - przynajmniej takie jak poprzednie, czy jakies zupelnie slabe wrzucone na sile tylko zeby cos bylo.

Czy w wersji Complete Edition dodatkowe sprawy sa juz na plycie, czy moze w pudelku jest kod DLC zeby je pobrac ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Juz wiem - kupilem i widze, ze w pudelku nie ma zadnego kodu z DLC.

Zauwazylem, ze w grze w statystykach jest wpisane 21 spraw czyli podstawiwa ilosc - moze te dodatkowe po prostu nie sa liczone. ;) Zastanawiam sie tylko jak to bedzie z Badge Pursuit challegne i czy bedze mozna gdzies sprawdzic ile sie zdobylo

Odnośnik do komentarza

saptis w statsach są tylko podstawowe misje bo tylko te były potrzebne do achiva/trophy żeby mieć 5* w każdej sprawie.

co do odznak to chyba podobnie jak z innymi rzeczami na Social Club można sprawdzić ile i gdzie zebraliśmy.

 

btw

 

 

 

Edytowane przez Colin84
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aha, o to chodziło. Myślałem, że pytasz o główne rzeczy.

 

PS: Swoją drogą jedna z przyjemniejszych platyn. Przyznam, że gra mi się podobała, ale jakoś w szoku nie byłem. Mocny klimat i fajne miasto trochę szpeciła masa błędów i niedoróbek (np. graficznych), ale ogólne odczucie było ok. Dla mnie gra jest po prostu dobra i każdy powinien ją prędzej czy później zaliczyć. Nie jest to pierwsza liga, ale na pewno solidny kawałek softu - takie 7+/10 IMO.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Chodzi o glowne statystyki w grze, nie zaden Social Club czy jego odpowiednik w menu glownym gry.

 

Mozesz napisac o jakie niedorobki ci chodzi ? Ja jestem zachwycony wygladem miasta, jego rozbudowaniem i przywiazaniem tworcow do szczegolow - na mapie nawet w miejscach, w ktorych nie ma zadnych fabularnych misji sa ciekawe lokacje, podworka, domy itd. Nawet okolice torow sa wypelnione roznego rodzaju detalami i obiektami odpowiednimi do tego miejsca, to samo dotyczy np. tzw. dinerow - siedza w nich ludzie, na ladzie jest ciasto, a za lada kubki i takie tam. ;) Przy tak ogromnym miescie tworcom naleza sie wielkie brawa za to co zrobili.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...