Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

 a free-roamingowa formuła trochę ograniczona (Mafia II w tym temacie to ideał).

 

W temacie ograniczenia free-roamingu? No w sumie tak, bo tam faktycznie nie było co robić poza głównym wątkiem - w Mafii to działało, ale ja wiem, czy każda gra tego typu powinna być tak ograniczona? Niby to lepsze niż milion niepotrzebnych gówien na mapach UBI-sandboxów, ale z drugiej strony czasem fajnie oderwać się od głównego wątku i polatać za pierdołami. W sumie L.A. Noire jest pod tym względem bardzo podobne do Mafii II, choć jednak jest kilka zadań pobocznych.

Odnośnik do komentarza

Właśnie problemem jest to, że dostaliśmy wielkie, niezbyt wygodne do zwiedzania miasto, w którym i tak nie ma co robić. Jest też druga sprawa : prawdziwe miasto, odwzorowane w miarę wiernie (co prawda nie wiem, na ile realistycznie R zaprojektowało LA), jest po prostu nudniejsze, niż takie stworzone całkowicie pod grę (najlepsze przykłady to oczywiście seria GTA).

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Może przegrałem 2 godzinki i teraz mam pytanie

Pierwsze przesłuchanie , gdy wybiore złą opcje cofa mnie na początek i muszę trafić w dobrą opcje . Czy cała gra jest taka i nie mamy żadnego wpływu na przebieg sprawy? Przecież to bezsensu jest

.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Tzn. przy każdym przesłuchaniu wybierasz konkretne opcje z dziennika i jeżeli zdecydujesz się na kłamstwo to musisz wybrać właściwy dowód. Inaczej nic nie ugrasz, tak samo możesz nie znaleźć wszystkich poszlak w śledztwie. Natomiast raczej nie ma opcji, że nie zakończymy sprawy. Jedynie możemy wskazać błędnego sprawcę w bodajże kilku przypadkach przez złe poprowadzenie sprawy. 


Początek jak jesteś krawężnikiem to taki tutorial. Potem dopiero jak zostajesz detektywem to się zaczyna zabawa. 

Odnośnik do komentarza

Tylko tak w tutorialu jest. Później przez złe przesłuchanie (ale i nie tylko) można zawalić sprawę, chociaż przy odrobinie wprawy łatwo jest typów odgadnąć. Można też się wycwaniać oskarżeniem o kłamstwo jeśli się nie jest pewnym - jeśli Cole plecie zbyt wymyślne fanaberie to napewno jest to zła opcja i można się wtedy bez konsekwencji wycofać.

 

Są też pytanie gdzia dwie opcje są prawidłowe (kłamstwo albo kłamstwo poparte dowodem).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...