Skocz do zawartości

Seria Kingdom Hearts


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie grałem w nie jeszcze, więc nie wiem jak istotne są. 

Jest jeszcze chains of the memories, które wyjaśnia pare kwestii między 1 i 2 :D

Ogólnie to w(pipi)ia mnie to, ze wydają różne części na różnych konsolach. Mogliby zrobić jakaś mega super kolekcje na ps4 ze WSZYSTKIMI częściami w grywalnej formie (a nie tylko filmiki XD)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter juz oficjalnie na PS4 i w sklad wchodzi: 

 

  • Kingdom Hearts: Dream Drop Distance HD
  • Kingdom Hearts Chi: Back Cover
  • Kingdom Hearts 0.2 Birth By Sleep: A Fragmentary Passage.

Ja juz sie pogubilem. Myslalem ze dadza juz KH1 i KH2 na PS4 ale widze ze musze pozyczyc PS3 zeby sobie ograc te dwa tytuly. 

Odnośnik do komentarza

Dodajcie sobie 2.8 + 0.2 i macie 3 co przecież S-E mówi iż ten chapter 0.2 z Aquą to ostatnie dopowiedzenie historii przed oficjalną 3-jką ;-) Szkoda że Nomura ćpa grzybki po nocach bo naprawdę ta seria to jeden wielki chaos a mogli się spokojnie w max. 5 odsłonach zmieścić to zrobili z tego kilkanaście pozycji (dzięki Ci Panie za Tabate który moim zdaniem ratuje XV-tkę przed schizą Nomury).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Odkopuje :D Chciałbym zapoznać się z serią a sezon ogórkowy do tego sprzyja. W dobrej cenie jest kolekcja wszystkich hd remasterów na jednej płycie na ps4. Pytanie czy gry działają dobrze? Bo słyszałem że 60 fps zepsuło gierki. Czy w ogóle warto się za to zabierać teraz? Lubię gry z ciekawą fabułą i jRPG mnie stylistyką nigdy nie odrzucały

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

No to była kiedyś jedna z składowych jrpg, turowy system walki potem gry ewoluowały i powstawaly różne hybrydy z action rpg, crpg itp itd Czy to Dragon Questy, FF, SMT, Fire Emblem to wszystko tury. No ale czasy się zmieniły teraz najlepsze jrpg (Xenoblade) ma real time walke i nikt nie narzeka ale tylko mówię c'nie

Odnośnik do komentarza

W sumie to kiedyś KH było nazywane action-jRPG. Super seria, jeśli ma się dystans do światów i wieku bohaterów. Przechodziłem 1 i 2 jeszcze na PS2 i nie skłamałbym, że dla mnie to były najlepsze japońskie wynalazki w ówczesnej generacji. Plus do tego jeśli jesteś za pan brat z seria FF, a pewnie tak to dodatkowe smaczki potrafią rozbawić :)

 

Podsumowując - bardzo warto!

Odnośnik do komentarza

No ja jeszcze swojej kolekcji na ps4 nie odpalałem bo kończyłem Beyond ale 2 część już kiedyś ukończyłem na ps2 i była świetna etap z kreskówki

The Nighmare Before Christmas

była bardzo klimatyczna. Pewnie zabiorę się jak blantman po prostu grając jak wychodziły bo fabularnie już nic nie kojarzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...