Skocz do zawartości

Skate


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

daj FR to się da ocenkę, mi brak bodajże 4 głosów aby mieć ten acziw z głowy

help? http://skate.share.ea.com/profiles/31520/posts/393902.aspx

A da sie jakos na to zaglosowac nie z konsoli ale przez przegladarke? Bo jak chce ci pomoc i klikac to wywala mnie do strony glownej. :(

da sie, ale zalogowany musisz byc.

ja juz przestalem wierzyc, ze kiedykolwiek zdobede tego achievementa - najbardziej beznadziejny z calego skate.

na kazdym moim pliku mam ponad 100 wejsc, a marnych 20 glosow nie moge zebrac, bo nikomu sie nie chce oceniac. bagno.

Odnośnik do komentarza

A ja mam problem, gra jest po francusku i nie wiem o co chodzi w pewnej misji.... A dokładniej po wykonaniu kilku zadań musze obowiązkowo wykonać misje z robieniem zdjęcia, nie moge robić ani filmów ani nic innego musze zrobić to zadanie, znajduje się ono obok tego shopu oznaczonego LL na czerwono, są dwa podpunkty Gap De La Rue i Fais 1 Manual, czyli wiadomo że musze zrobić jednego manuala a to drugie nie mam pojęcia... ktoś kojarzy tą misje??

Odnośnik do komentarza

Gap de la rue - nawet bez wiedzy z francuskiego latwo bym sie domyslil ,ze chodzi o przeskopczenie ulicy

Fais 1 manual - zrob manuala

Nie kojaze o co chodzi, ale tyle chyba powinno starczyc ,zwlaszcza ze pokazuje na poczatku o jakie miejsce chodzi.

 

A ja mam pytanie ,moglby ktos cos wrzucic na skate.reel i zobaczyc czy moze na stronie ogladac? Bo ze 3 dni temu zaloazylem konto, a filmikow jak nie bylo tak nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Jego zadaniem mialo byc zapewne zachecenie graczy do umieszczania filmikow na skate reel - gdyby nie ten achievement byloby ich na pewno mniej, niz w chwili obecnej :(

 

wątpię, filmików jest od za(pipi)ania (że się tak wyrażę), w większości marne

 

btw jeszcze tylko 2 głosy i acziw z głowy, argh (chyba się upiję jak go zdobędę)

 

 

Owiec, właśnie wrzuciłem fotkę - http://skate.share.ea.com/profiles/31520/posts/753265.aspx - bez problemu jak widać

Odnośnik do komentarza
jak sie robi double graba?

wczoraj probowalem jakies 20 minut i nie zrobilem o_O

w tonego bylem wymiataczem a w skate jakos do sterowania nie moge sie przyzwyczaic

 

wciskasz dwa triggery na raz

 

 

swoja droga prosze ocencie

 

http://skate.share.ea.com/profiles/39955/posts/627415.aspx

 

(do achieva)

Edytowane przez superment
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
jak sie robi double graba?

wczoraj probowalem jakies 20 minut i nie zrobilem o_O

w tonego bylem wymiataczem a w skate jakos do sterowania nie moge sie przyzwyczaic

 

wciskasz dwa triggery na raz

 

 

 

 

 

 

robilem tak i nie zaliczalo mi

cos pisalo zebym troche dluzej potrzymal graba ale nie dawalem rady

Odnośnik do komentarza
jak sie robi double graba?

wczoraj probowalem jakies 20 minut i nie zrobilem o_O

w tonego bylem wymiataczem a w skate jakos do sterowania nie moge sie przyzwyczaic

 

wciskasz dwa triggery na raz

 

 

 

 

 

 

robilem tak i nie zaliczalo mi

cos pisalo zebym troche dluzej potrzymal graba ale nie dawalem rady

 

 

a gdzie wykonujesz tego questa? moze napisz co jest dokladnie napisane w briefie

Odnośnik do komentarza
Najłatwiej to chyba jadąć manuala, zrobić flipa od razu na nose manuala. Ze skokiem manual - flip - znowu manual może być ciężko.

ale lepiej i to opanowac, bo jest jedno zadanie gdzie trzeba wyladowac na manualu na kontenerze i przeskoczyc na drugi kontener ladujac tez na manualu.

 

myslalem ze mnie szlag trafi przy tym zadaniu -,-

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...