Skocz do zawartości

Mastodon


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

No i ironicznie to Divinations, z tym choyowym teledyskiem jest jednym z lepszych utworów.

 

 

haha dokladnie tak, tez mnie to rozbawilo, biorac pod uwage nastawienie "to tylko jeden ujowy utwor pod mtv a reszta bedzie solidna"

 

 

Nie porownujmy sredniego metalowego zespolu jakich wiele (mastodon) z LEGENDARNYM NIKIEM KEJWEM. Prowadzmy racjonalna dyskusje na poziomie. To jak porownywac Davida Bowie do Queen.

 

Coś w tym jest. Nick Cave jest legendarny w pewnych kręgach. Taki Tom Waits dla ubogich. Kylie Minouge we wspólnym kawałku wciągneła go du.pą.

 

 

ale ty sluchasz hip-hopu wiec nie masz zdania

Odnośnik do komentarza

@Osaka parafrazując Obso "ale ty sluchasz soadu wiec nie masz zdania". Obso i tak nie przekonasz nas, że ta płyta jest ch'jowo i gejowska, zajmij się sluchaniem jazzgotu i innych andergrandowych zaganiaczy krów ze wsi w usa.

Odnośnik do komentarza

"Crack the Skye" ma 7 utworów, z czego 3-4 są doskonałe, a pozostałe bardzo dobre. Płyta praktycznie nie ma słabych momentów (takich jak połowa drugiej połowy "Blood Mountain"), a utwór finałowy jest chyba najlepszy, jaki ci kolesie stworzyli. Narzekać na tę płytę - to kompromitować się.

Odnośnik do komentarza
Narzekać na tę płytę - to kompromitować się.

 

Ale ja słucham soadu. :nerd:

 

Jestem bezpieczny pod względem spadu e-lansu.

 

Mi tam całe Blood Mountain się podobało, a nie słucham kaumuckiego nu-jazzu o irlandzkich korzeniach jak Obsolete, c'nie ? Więc jestem obiektywny. Dwóch ludzi na forum tak sądzi oznacza to, iż płyta nie jest genialna !

Edytowane przez Osaka
Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
ale ty sluchasz hip-hopu wiec nie masz zdania

 

 

Przez chwilę pomyślałem, że słuchasz Wagnera. Po chwili dotarło do mnie, że jednak słuchasz tego: http://www.youtube.com/watch?v=4_zA7nukoZA :idea: więc nie mogę za bardzo przejmować się twoimi ciosami. Nie chcę jednak prowokować dyskusji o głębi tej muzyki, dlatego czym prędzej znikam z tematu. Pozdrawiam i do usłyszenia!

Odnośnik do komentarza
"Crack the Skye" ma 7 utworów, z czego 3-4 są doskonałe, a pozostałe bardzo dobre. Płyta praktycznie nie ma słabych momentów (takich jak połowa drugiej połowy "Blood Mountain"), a utwór finałowy jest chyba najlepszy, jaki ci kolesie stworzyli. Narzekać na tę płytę - to kompromitować się.

 

ile godzin płakałeś po przesłuchaniu jej po raz pierwszy?

Odnośnik do komentarza

Lecz niestety taka jest prawda, nie widzę innej opcji. Ktoś komu podoba się ta płyta na bank płacze przy "Oblivion". Nawet nikt mi nie wmówi, że nie. :closedeyes:

 

Admit it! Bo teraz nowa płyta to nadaję się tylko do słuchania podczas ostrzenia żyletek. Więc albo, dziewczyny, jesteście dziewczyny, albo emo!

 

Jedynie Divinations i The Czar są znośne.

 

Odnośnik do komentarza

Mastodon - Crack the Skye (Instrumental) (2009)

 

Info: Mp3//320 kbps//44 kHz//Stereo

Length: 50.34 min

Size: 123 Mb

 

http://rapidshare.com/files/213855094/Md_c...al.ru.part1.rar

 

http://rapidshare.com/files/213857472/Md_c...al.ru.part2.rar

 

 

http://narod.ru/disk/7064530000/Md_cr_S_Y_...tal.ru.rar.html

 

http://depositfiles.com/files/bckcrj0qp

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza
Lecz niestety taka jest prawda, nie widzę innej opcji. Ktoś komu podoba się ta płyta na bank płacze przy "Oblivion". Nawet nikt mi nie wmówi, że nie. :closedeyes:

 

Admit it! Bo teraz nowa płyta to nadaję się tylko do słuchania podczas ostrzenia żyletek. Więc albo, dziewczyny, jesteście dziewczyny, albo emo!

 

Jedynie Divinations i The Czar są znośne.

Skończ waść wstydu oszczędź. Daj jakieś argumenty albo wyp'ierdalaj ;] Zresztą sami muzycy mówili "jeśli muzyka przekazująca emocje jest emo to mastodon jest emo"

Odnośnik do komentarza

Ok.

 

- wokal jest ostro po choyo w porównaniu do poprzednich płyt.

- gitary brzmią dla mnie jak polaczenie power metalu z linkin parkiem

- WOKAL KU.RWA

- Czy mówiłem już o wokalu ?

 

"jeśli muzyka przekazująca emocje jest emo to mastodon jest emo"

 

Ostatnia płyta jest, ku.rwa jest!

 

Przecież poprzednie są jak najbardziej ok.

 

Uprzedzam.

 

wiem kur.waa Bartez0o, że słucham soadu.

Edytowane przez Osaka
Odnośnik do komentarza
- gitary brzmią dla mnie jak polaczenie power metalu z linkin parkiem

Jaki oryginalny argument, na pewno takie miałeś pierwsze skojarzenie. "Och, to brzmi jak połączenie power metalu z linkin parkiem!". Głodnym chleb na myśli. Dla mnie te gitary brzmią jak Mastodon, a za(pipi)iste partie perkusji i basu również brzmią jak Mastodon - za(pipi)iście.

 

wiem kur.waa Bartez0o, że słucham soadu.

No to co ty tu jeszcze robisz?

Odnośnik do komentarza

Ok.

 

- gitary brzmią dla mnie jak polaczenie power metalu z linkin parkiem

Argumenty z dupy wyjęty bo raz użył go Obso i ty jak małpa go podłapałeś, dwa nichu'ja to nie brzmi jak LP, nie wiem jak z powerem nie słucham.

 

- wokal jest ostro po choyo w porównaniu do poprzednich płyt.

No bo na tamtych był jeden typ i dar tylko morde, teraz trzech śpiewa i wychodzi im to średnio, ale nie tragicznie.

Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia jak robili na poprzednich płytach, nie jestem uberfanem tego zespołu, c'nie? Wiem tylko, że na poprzednich było lepiej. Blood Mountain to dla mnie b. dobra płyta i do teraz byłem pozytywnie nastawiony do tego nowego szitu, przesłuchałem raz i mi się nie podobało, dałem drugie podejście i stwierdziłem, że w ogóle nie podchodzi mi ta płyta oprócz dwóch kawałków. Znośnego Divinations i niezłego (po dłuższym zastanowieniu) The Czar.

 

To, że argument się powtarza nie oznacza, że go skopiowałem i wkleiłem.

 

No bo na tamtych był jeden typ i dar tylko morde, teraz trzech śpiewa i wychodzi im to średnio, ale nie tragicznie.

 

Według mnie wychodzi to z naciskiem na "tragicznie". Przecież oni nie równo to śpiewają, ja odnoszę takie wrażenie cały czas i to tak wkur.wia. O wiele bardziej pasuje mi idea "darcia ryja przez jednego gościa"

 

Jeśli chodzi o gitary to brzmią dla mnie po prostu chu.jowo. Nie lubię takiego strasznie wyraźnego plumkania, brzmi to bardziej "czysto" i przez to właśnie "emowato".

 

No to co ty tu jeszcze robisz?

 

Kradnę muzykę od pół roku, żeby pokazać się na osiedlu jaki alternatywny jestem.

 

 

Odnośnik do komentarza

Masz lepsze określenie?

 

Koniec końców po prostu mi się nie podoba. Nie jest to kopiowanie opinii Obsa, bo przecież sam tutaj pisałem przed przesłuchaniem, że dziwi mnie to straszne jechanie dla samego jechania, ale przesłuchałem i stwierdziłem, że jednak coś w tym jest.

 

Nawet nie da się przecież porównać takiego Blood And Thunder do Divinations. I dalej dziwi mnie tylko 7 tracków, chociaż niby 2 mają po 10 minut.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...