Skocz do zawartości

Mastodon


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna płyta ale mam wrażenie, że to będzie album, który mi się osłucha, zanim jeszcze wyjdzie. Jak tak dalej pójdzie to odwołam zamówienie, no bo kurczę, ja już te wszystkie piosenki znam na pamięć;/.

 

Przecież płyty kupuje się po to, żeby je słuchać latami a nie tylko do tego momentu jak się pozna materiał na pamięć.

 

Jakbym miał iść twoim tokiem myślenia to wszystkie Pantery, DevilDrivery i Fear Factory powinienem wyrzucić już lata temu ;)

 

 

Kierwa ale zamula tego flaca :(

Odnośnik do komentarza
Że niby cd-rip prosto z Rosji:

 

b5557bf59eaa81cc17f8ab919d5c0af2.jpg

Genre: Technical | Progressive Groove Metal | Rock

Info: 320kb [CD-RIP] | FLAC (Tracks) + CUE + LOG

Length: 50.03 min

Size: 120 Mb | 382 Mb

Country: USA

 

TrackList:

 

1. Oblivion 05:46

2. Divinations 03:40

3. Quintessence 05:27

4. The Czar 10:54

5. Ghost of Karelia 05:25

6. Crack the Skye 05:54

7. The Last Baron 13:00

 

 

mp3:

http://rapidshare.com/files/211341623/Md_c...al.ru.part1.rar

http://rapidshare.com/files/211342076/Md_c...al.ru.part2.rar

 

 

flac:

http://narod.ru/disk/6825015000/Md_cr_S_Y_...tal.ru.rar.html

 

 

mirror do mp3

 

http://www.divshare.com/download/6864754-172

Odnośnik do komentarza
Świetna płyta ale mam wrażenie, że to będzie album, który mi się osłucha, zanim jeszcze wyjdzie. Jak tak dalej pójdzie to odwołam zamówienie, no bo kurczę, ja już te wszystkie piosenki znam na pamięć;/.

 

Przecież płyty kupuje się po to, żeby je słuchać latami a nie tylko do tego momentu jak się pozna materiał na pamięć.

Tak, ale wiesz, jest jakby mniejszy entuzjazm na zakup, kiedy ją znasz na pamięć jeszcze przed. To nie to samo co 10 lat temu, jak się kupowało płytkę, otwierało i dopiero wtedy słuchało. Pojawia się po prostu pytanie: "po co?" i nie znasz odpowiedzi. "Żeby wspierać zespół" to żadna odpowiedź, kupię sobie T-shirta i zespół z tego dostanie więcej kasy niż za płytę.

Odnośnik do komentarza

No teraz rozumiem Twój punkt widzenia i też się po części zgadzam. Chociaż ja i tak kupiłem oryginały wymienionych wcześniej zespołów, mimo, że znałem na pamięć dosłownie każdy dźwięk i jechałem wcześniej na pirackich cd. Ale zdaję sobie sprawę, że lepiej jest kupić nówkę i dopiero odkrywać muzykę.

 

Mógłby ktoś wrzucić jakiegoś mirrora do tego flaca Crack The Skye? Bo dziwnym trafem przerwało mi na 43%, a i tak ściągało się koszmarnie wolno.

Odnośnik do komentarza
Tak, ale wiesz, jest jakby mniejszy entuzjazm na zakup, kiedy ją znasz na pamięć jeszcze przed. To nie to samo co 10 lat temu, jak się kupowało płytkę, otwierało i dopiero wtedy słuchało.

Wystarczy odrobina silnej woli i cierpliwości. Nikt Ci nie każe słuchać ripów skoro i tak masz pre-ordera. Głupotą moim zdaniem jest pozbawiać się tego wspaniałego uczucia jakim jest pierwsze odsłuchanie nowej płyty na którą tak długo się czekało.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mowiac to myslalem, ze to bedzie dobra plyta, w ktorej po prostu chlopaki zdecydowali sie nagrac jeden pedalski kawalek do mtv, by sie wypromowac i po premierze albumu nie bedzie mozna juz sie za bardzo z M smiac, ale po 1 utworze juz czuje, ze ta plyta bedzie najwiekszym scierwem 2009. Jak 3 kawalek bedzie w tym samym stylu to na tym sie odsluchiwanie skonczy a "Crack the Skye" stanie sie oficjalnym soundtrackiem do ssania ku tasow przez innych mezczyzn.

 

 

edit: yep, it's official. Totally Gay. Nie spodziewalem sie az tak slabego albumu.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie dobra płyta, jest totalnie inna niż poprzednie. A i Obso jest masa innych gejowskich zespołów, i jestem pewien, że sluchasz gorszej gejówki niż nowy mastodon tylko nie ma jak tego sprawidzić.

Odnośnik do komentarza
Dokładnie dobra płyta, jest totalnie inna niż poprzednie. A i Obso jest masa innych gejowskich zespołów, i jestem pewien, że sluchasz gorszej gejówki niż nowy mastodon tylko nie ma jak tego sprawidzić.

No jak nie, masz profil na Laście a tam same rodzyny, Tricky

 

_39395716_tricky.jpg

 

Nick Cave

 

Nick_Cave.jpg

 

i sporo jazzu.

Odnośnik do komentarza

Niech jeszcze Kmiot się włączy do krytyki, no za(pipi)iście, ja nawet nie pamiętam czego ty słuchasz poza Czesławem, cholera, pewnie jakieś polskie reggae znając ciebie, a teraz (pipi)iesz muzyków Mastodona, którzy z całego rockowego świata mają prawdopodobnie najlepszego perkusistę i jednego z najlepszych basistów, zespół który dał nam tak WSPANIAŁE i EMOCJONUJĄCE nagrania jak REMISSION, LEVIATHAN, BLOOD MOUNTAIN czy CRACK THE SKYE, a ty na nich srasz, nazywasz ich gorszymi muzykami niż Village People, czy ty w ogóle wiesz, co to jest muzyka, chyba nie, bo jak można mówić takie rzeczy, jako wzór stawiasz Nicka Cave'a, które był kiepski już 30 lat temu, a od tego czasu udaje mu się z każdym albumem upadać coraz niżej, to jest twój, idol, tak, ty chyba chory jesteś. <bulwers>

Odnośnik do komentarza
Niech jeszcze Kmiot się włączy do krytyki, no za(pipi)iście, ja nawet nie pamiętam czego ty słuchasz poza Czesławem, cholera, pewnie jakieś polskie reggae znając ciebie, a teraz (pipi)iesz muzyków Mastodona, którzy z całego rockowego świata mają prawdopodobnie najlepszego perkusistę i jednego z najlepszych basistów, zespół który dał nam tak WSPANIAŁE i EMOCJONUJĄCE nagrania jak REMISSION, LEVIATHAN, BLOOD MOUNTAIN czy CRACK THE SKYE, a ty na nich srasz, nazywasz ich gorszymi muzykami niż Village People, czy ty w ogóle wiesz, co to jest muzyka, chyba nie, bo jak można mówić takie rzeczy, jako wzór stawiasz Nicka Cave'a, które był kiepski już 30 lat temu, a od tego czasu udaje mu się z każdym albumem upadać coraz niżej, to jest twój, idol, tak, ty chyba chory jesteś. <bulwers>

Miastodona przesłuchałem po połowie każdej z płyt, w zasadzie nie wiem co oni w ogóle grają, nigdzie też nie napisałem, że grają gejowato i chu'jowo (chyba, że poważnie potraktowałeś mój ostatni post porównujący Miastodona z Vilidż Pipol), bo nawet najnowszej płyty nie zdążyłem przesłuchać. Zraziło mnie jedynie ukłucie Nika Kejwa, którego lubię i będę się napierd'alał w jego obronie.

Nawet "Ci" napisałem z dużej litery, czego Ty nie potrafiłeś ogarnąć i dostosować się do poziomu kulturalnego, kiedy tylko "wjechałem" na Twoją ulubioną ekipę gardzącą wąsem.

I jeszcze pokaż mi w którym miejscu postawiłem Nika Kejwa za WSPANIAŁY I EMOCJONUJĄCY wzór, Pajacu.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Nie porownujmy sredniego metalowego zespolu jakich wiele (mastodon) z LEGENDARNYM NIKIEM KEJWEM. Prowadzmy racjonalna dyskusje na poziomie. To jak porownywac Davida Bowie do Queen.

 

Coś w tym jest. Nick Cave jest legendarny w pewnych kręgach. Taki Tom Waits dla ubogich. Kylie Minouge we wspólnym kawałku wciągneła go du.pą.

 

 

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze. Naprawdę szczerze.

 

Cofam to co powiedziałem w temacie o QOTSA, że jest gejowska. Naprawdę nie jest. Nie jest przy nowym Mastodonie. Może jeszcze nieobiektywny jestem, bo tylko raz przesłuchałem, ale kur.wa ... wokal to taka porażka.

 

Homme przy nich to taki gość który ubiera się w lateksowe ubranka i jeszcze nie jest do końca zdecydowany czy woli wkładać czy wyjmować miecz. A Mastodon to już wyszła klasa gejowania, z biczami i innymi zabawkami.

 

Ze dwa utwóry mi się podobają, co w sumie na 7 tracków to i tak niezły wynik. No i ironicznie to Divinations, z tym choyowym teledyskiem jest jednym z lepszych utworów.

 

Nie no serio, hejtuje : (

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...