Skocz do zawartości

Mastodon


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie to oni od zawsze grali troche na siłe. Remission - fajne, przez jakies 2 kawałki, pozniej nudno strasznie. Leviathan - jedyna IMO udana plytka, od poczatku do konca troche wysrali sie pomyslami na Hearts Alive, ale tym razem wyszlo bardzo dobrze. Blood Mountain - WTF? Dużo, można by pomyśleć - fajnych pomysłów; nuda po 1 kawałku.

 

Tej nowej nie sluchalem, poczekam na porzadny rip, ale po klipie nie spodziewam sie niczego fajnego...

Odnośnik do komentarza

Brzmienie czystsze, wyraźniejsze. Chociaż Divinations jest zgrane z innego źródła niż reszta płyty, co nieco dziwi (pewnie z singla). Basy dalej jakoś z tyłu, ale to może jednak jest produkcja tego albumu?

 

Za tydzień będę miał CD, to będę oceniał, który rip dobry, ten brzmi niby znośniej ale mam nadzieję że w oryginale jednak jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
Brzmienie czystsze, wyraźniejsze. Chociaż Divinations jest zgrane z innego źródła niż reszta płyty, co nieco dziwi (pewnie z singla). Basy dalej jakoś z tyłu, ale to może jednak jest produkcja tego albumu?

 

Za tydzień będę miał CD, to będę oceniał, który rip dobry, ten brzmi niby znośniej ale mam nadzieję że w oryginale jednak jest lepiej.

Poproszę rip w jakości 320.

Odnośnik do komentarza
Grzechu powiedz ile masz oryginalnych cd? Co ty potem przekażesz dziecku co? Hdd z mp3?

 

 

Nim doczeka się dzieci cd/dvd czy inne gów.no to już będzie przeżytek ;]

 

Może Ty jesteś jedynakiem i masz starych z grubym portfelem, inni nie więc skończ pier.dolić i kup sobie oryginała po czym ripa 320 poproszę ;x

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza
nie moge sie doczekac wszystkich instrumentalow. Oblivion jest doskonale

ja nie wiem co jest w tym kawałku, jak sie tak przyjrzec poprzednim dokonaniom Mastodona to ten kawałek to jakieś (pipi) mainstremowe i do mtv, ale wkur'we mi się podoba.

 

 

@Koval jak wielbisz jakiś zespół to warto kupic płyte, ja rozumiem, że Mastodon może tylko Grzecha ciekawić i nie ma zamiaru kupować, ale jeszcze bezczelnie prośić o ripa? Do sklepów pijawy!

Odnośnik do komentarza
@Koval jak wielbisz jakiś zespół to warto kupic płyte, ja rozumiem, że Mastodon może tylko Grzecha ciekawić i nie ma zamiaru kupować, ale jeszcze bezczelnie prośić o ripa? Do sklepów pijawy!

 

A już Ci tam bezczelnie, takie czasy.

 

Wielbię i nie stać mnie żeby kupić Ich płytkę. Tzn że co, Jestem gorszy ?

 

[żeby nie było, mam 11 oryginalnych płytek zakupionych na koncertach ;3 ]

 

 

 

 

chu.j koniec offtopa, dajcie tego ripa ;D

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza

Że niby cd-rip prosto z Rosji:

 

b5557bf59eaa81cc17f8ab919d5c0af2.jpg

Genre: Technical | Progressive Groove Metal | Rock

Info: 320kb [CD-RIP] | FLAC (Tracks) + CUE + LOG

Length: 50.03 min

Size: 120 Mb | 382 Mb

Country: USA

 

TrackList:

 

1. Oblivion 05:46

2. Divinations 03:40

3. Quintessence 05:27

4. The Czar 10:54

5. Ghost of Karelia 05:25

6. Crack the Skye 05:54

7. The Last Baron 13:00

 

 

mp3:

http://rapidshare.com/files/211341623/Md_c...al.ru.part1.rar

http://rapidshare.com/files/211342076/Md_c...al.ru.part2.rar

 

 

flac:

http://narod.ru/disk/6825015000/Md_cr_S_Y_...tal.ru.rar.html

Odnośnik do komentarza

Świetna płyta ale mam wrażenie, że to będzie album, który mi się osłucha, zanim jeszcze wyjdzie. Jak tak dalej pójdzie to odwołam zamówienie, no bo kurczę, ja już te wszystkie piosenki znam na pamięć;/.

 

Tymczasem Mastodon już mówi o nowym albumie! Znany jest on już wśród fanów zespołu jako "The Heavy Album". Miałyby go tworzyć piosenki napisane w czasie tworzenia "Crack the Skye", ale o innym klimacie, krótsze, szybsze, z riffami pisanymi głównie przez Billa zamiast Brenta (Bill to ten gitarzysta z punkową duszą, który ostatnio odstawił alkohol po 15 latach picia co dzień).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...