Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

hmmm

 

Dzisiaj chcialem zareklamowac konsole, lecz cos nie wyszlo ;/

Doszli ze mam konto na XL i chcieli dane (kod pcozotwy, imie nazwisko, adres), te z xl, a ja oczywiscie nie zaprawdziwe podalem(nie ma polskiego live'a)

 

Pani Beatka powiedziala, bym poszukal w profilu, ale za NIC nie moge znalesc;/

 

Wie ktos gdzie to jest??

 

To pani Beatka jeszcze pracuje? No to nie zazdroszczę ja za jej pomocą czkałem 54 dni na naprawę konZoli teraz znów padł napęd ale telefon odebrał jakiś koleś całkiem spoko, a co do danych to musisz wejść w karte gracza i edycje profilu bodajże ale znajdziesz tak gdzies jak nie wiesz jak to dzis sprawdze i postaram sie odpowiedzieć.:)

Odnośnik do komentarza
hmmm

 

Dzisiaj chcialem zareklamowac konsole, lecz cos nie wyszlo ;/

Doszli ze mam konto na XL i chcieli dane (kod pcozotwy, imie nazwisko, adres), te z xl, a ja oczywiscie nie zaprawdziwe podalem(nie ma polskiego live'a)

 

Pani Beatka powiedziala, bym poszukal w profilu, ale za NIC nie moge znalesc;/

 

Wie ktos gdzie to jest??

 

To pani Beatka jeszcze pracuje? No to nie zazdroszczę ja za jej pomocą czkałem 54 dni na naprawę konZoli teraz znów padł napęd ale telefon odebrał jakiś koleś całkiem spoko, a co do danych to musisz wejść w karte gracza i edycje profilu bodajże ale znajdziesz tak gdzies jak nie wiesz jak to dzis sprawdze i postaram sie odpowiedzieć.:)

Już wiem zakładka Zarządzanie danymi bilingowymi i kontaktowymi:)

Odnośnik do komentarza
Dobra, teraz hit sezonu. Znajomemu padl naped po raz 2. Jak ma oryginalny flash czyta oryginaly jak zly. Po flashu czyta raz na jakis czas, gry sie wieszaja. Tak bylo za 1 razem. Teraz i oryginaly to padaka. Wyslal boxa bez plomby z normalnym softem. Jak myslicie - m$ to przepusci? O_O

jak nie zauważą to przepuszczą (małe prawdopodobieństwo)

 

jak zauważą to zamiast konsoli odeślą rachunek za przesyłke kurierską do Czech i z powrotem (gdzieś ok 600-700zł) i dopiero po uregulowaniu rachunku odeślą konsole

czyli sie koledze słabo opłacało bo za te pieniądze to kupi nowego xboxsa

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś może czemu nowa procedura serwisowa trwa tak długo? :mellow:

Tzn konsole wysłałem w piątek kurierem, a jak dzisiaj dzwoniłem to pan na hotlinie z bardzo dziwnym akcentem powiedział, że nie ma żadnych informacji na temat konsoli i najlepiej żeby do niego zadzwonić za ok 2 tygodnie !!!! Poprzednio Praga cały serwis robiła w tydzień (wysyłka, naprawa + odesłanie) a teraz z tym Frankfurtem jest burdel że ho ho...

Odnośnik do komentarza

Konsola wróciła do mnie całkiem szybko, bo po 10 dniach. Niestety, nie wiem co za idioci tam pracują, ale nie wymienili mi głównej usterki - napędu DVD. Po co z kartonem przysyłali mi kartę, na której zaznaczałem co jest wadliwe? Problem napędu dwukrotnie podkreślałem w rozmowie z tym idiotą na infolinii, który mówi łamaną Polszczyzną.

Odnośnik do komentarza

Co mam zrobic :(

Kupilem nowa gre , nie miala zadnych rys , pogralem z 2h wyjmuje z czytnika i jakies normalnie rysy w ksztalcie wężyka :/

Na innych moich plytach co niedawno w nie gralem , zauwazylem to samo.

Mysle,ze to wina czytnika.

Konsola zostala zarejestrowana przez pierwszego posiadacza , tego co od niego kupilem ja.

Gwarancja jest jeszcze napewno wazna.Co potrzebuje zeby zglosic usterke? Jak to zrobic?:P

Konsola jest starszym modelem , czyli bez 65nm.

 

prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Co mam zrobic :(

Kupilem nowa gre , nie miala zadnych rys , pogralem z 2h wyjmuje z czytnika i jakies normalnie rysy w ksztalcie wężyka :/

Na innych moich plytach co niedawno w nie gralem , zauwazylem to samo.

Mysle,ze to wina czytnika.

Konsola zostala zarejestrowana przez pierwszego posiadacza , tego co od niego kupilem ja.

Gwarancja jest jeszcze napewno wazna.Co potrzebuje zeby zglosic usterke? Jak to zrobic?:P

Konsola jest starszym modelem , czyli bez 65nm.

 

prosze o pomoc

zgłosić usterke musi gosciu na którego jest zarejestrowana konsola i to od niego bedzie szła paczka (z konsolą) do i z serwisu

Odnośnik do komentarza
Czy warto kupować konsole z Allegro? Czy lepiej kupić nówke ze sklepu? Chodzi mi o to,czy niebędzie problemów z przerejstrowniem konsoli?

 

Witam, niema czegoś takiego jak "przerejestrowanie konsoli" z zachowaniem gwarancji. Tylko 1 właściciel ma prawo do gwarancji.

Lecz jeśli ten 1 włąściciel niezarejestrowal jej można śmiało rejestrować na siebie i mamy normalną gwarancję :)

 

Też przed zakupem zastanawialęm się nad używaną z allegro wtedy za 1100zł miałbym używanego elite jednak kupiłem zato nowiutkiego premiuma :) i jestem z niego bardzo zadowolony. Więc też polecam zakup w sklepie zakup na allegro proponuje tylko wtedy gdy mamy możliwość odbioru osobistego aby dokladnie oglądnąć sprzęt bo szkoda 1k wyżucić na jakiś złom :P

Edytowane przez Ice Lolek
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie w weekend po raz pierwszy padała mi 360. Zadzwoniłem na infolinie i dalej standardowa procedura. Kurier był w środe, zostawił nr listu przewozowego abym mógł monitorować paczkę a do tego jakiś blankiet że niby potwierdzenie czy coś. Czy to normalne że po 3 dniach nie odnajduje w monitorowaniu mojej paczki?? Dzwoniłem do UPS w czwartek i powiedzieli że muszą wprowadzić ją do do systemu ale do tej pory nie moge jej zmonitorować. I czy to normalne że kurier nie chciał podpisu jako potwierdzenia odbioru tylko dal jakiś niewypełniony blankiet "dowód nadania"(czy nie powinien być wypełniony?).

Edytowane przez szymen
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

wyslalem konsole juz poraz trzeci do serwisu, wrocila nowa... rok produkcji kwiecien 2008 ale bez hdmi :huh: co to za jakas dziwna wersja? myslalem, ze wszystkie nowe konsole sa z hdmi, ciekawe czy jest wyprodukowana juz w tej nowej technologii (zasilacz tez mi wymienili bo kazali doslac)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...