Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

przeciez Ty nie jestes serwisantem

reklamujesz bo nie laczy Ci sie konsola z XBL i tyle (a najlepiej to chyba powiedziec ze nie laczy sie z druga konsola po sieci wewnetrznej by grac ze soba)

nie próbuj byc mądrzejszy niz ta na infolinii...

 

PS.

tylko pamietaj u nas XBL nie ma, wiec teoretycznie nie powinienes laczyc sie z XBL :)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Sorry, ale jak prawidłowo wykręcic ten numer infolini ze stacjonarnego? Próbowałem różnych kombinacji i zawsze komuniakt: "Nie ma takiego numeru". Jakiś kierunkowy rozumiem potrzebny?

Telefonik mam oczywiście z TP. A z komórki dzwonić nie będe bo mnie chamy naciagną na koszty ;-)

Ok dodzwoniłem się - pani cos tam pierdzieliła o tym, że w UK jest jedno-letnia gwarancja i nawet ta 3-letnia sie juz skończyła - według ich systemu (sic, biorącego pod uwage date produkcji, nie date zakupu). No ale jakos przeszło w końcu, nawet rachunku nie musze przesyłać. Czekam na list przewozowy i kontaktuje się z kurierem.

Edytowane przez jojok21
Odnośnik do komentarza
Do 2 tygodni. Wampisowi wrocilo w tydzien lub lekko ponad

 

dobra to spróbuje wyslac jutro to moze bedzie na 10 lipca. wysylam oczywiscie samą konsole? jak bede dzwonil to jak bedzie wyglądala rejestracja?? będę musial jakis kod podac z konsoli ? jak tak to gdzie on jest(nie rejestrowalem xboxa na xbox.com)? a babka sie nie obrazi jak zapytam o jakiegos gratisa?? xD :P

Odnośnik do komentarza

Ok pogubilem sie odrobine w procedurze :P

Otoz zadzwonilem do serwisu, wyjasnilem wszystko cacy i tak jak babka obiecala w przeciagu dwoch dni dostalem maila z numerem sprawy oraz prosba zalogowania na xbox id- co zrobilem.Tam niby zarejestrowalem konsole pod numerem seryjnym i zglosilem, ze potrzebuje uslugi serwisowej. Tu cala zabawa sie konczy... nikt nie dal mi adresu pod ktory mialbym konsole wyslac, nikt nie powiedzial mi co mam zrobic dalej. Moja konsola ma status" in warranty" od kilku dni a ja nie wiem jaki powinienem wykonac nastepny ruch?

 

Odnośnik do komentarza
Ok pogubilem sie odrobine w procedurze :P

Otoz zadzwonilem do serwisu, wyjasnilem wszystko cacy i tak jak babka obiecala w przeciagu dwoch dni dostalem maila z numerem sprawy oraz prosba zalogowania na xbox id- co zrobilem.Tam niby zarejestrowalem konsole pod numerem seryjnym i zglosilem, ze potrzebuje uslugi serwisowej. Tu cala zabawa sie konczy... nikt nie dal mi adresu pod ktory mialbym konsole wyslac, nikt nie powiedzial mi co mam zrobic dalej. Moja konsola ma status" in warranty" od kilku dni a ja nie wiem jaki powinienem wykonac nastepny ruch?

czekaj na drugiego maila z listem przewozowym

Odnośnik do komentarza

Pytanko, dostałem własnie e-maila od UPS z etykietą i pokwitowaniem, rozmiem, że etykiete nakleić na paczkę (zgiętą w zaznaczonym miejscu, ten drugi kodzik na górze kartki a'la kreskowy obok instrukcji potrzebny im nie jest?).

Na etykiecie jest tez miejsce na podpis i datę, trzeba tam cos wpisać czy niekoniecznie?

Niech ktoś mi to wytłumaczy krok po kroku bo te instrukcje od UPS nie sa takie w pełni przejrzyste do zrozumienia.

Mam dzwonić teraz do kuriera zeby umówić się na odbiór paczki z konsolą?

 

Odnośnik do komentarza
Do 2 tygodni. Wampisowi wrocilo w tydzien lub lekko ponad

 

dobra to spróbuje wyslac jutro to moze bedzie na 10 lipca. wysylam oczywiscie samą konsole? jak bede dzwonil to jak bedzie wyglądala rejestracja?? będę musial jakis kod podac z konsoli ? jak tak to gdzie on jest(nie rejestrowalem xboxa na xbox.com)? a babka sie nie obrazi jak zapytam o jakiegos gratisa?? xD :P

Wszystko jest napisane w mailu i FAQ. Zadnego gratisa nie dostaniesz chyba ze mile slowo przez sluchawke ;)

Odnośnik do komentarza
Pytanko, dostałem własnie e-maila od UPS z etykietą i pokwitowaniem, rozmiem, że etykiete nakleić na paczkę (zgiętą w zaznaczonym miejscu, ten drugi kodzik na górze kartki a'la kreskowy obok instrukcji potrzebny im nie jest?).

Na etykiecie jest tez miejsce na podpis i datę, trzeba tam cos wpisać czy niekoniecznie?

Niech ktoś mi to wytłumaczy krok po kroku bo te instrukcje od UPS nie sa takie w pełni przejrzyste do zrozumienia.

Mam dzwonić teraz do kuriera zeby umówić się na odbiór paczki z konsolą?

Najlepiej wydrukuj całą kartkę i daj kurierowi razem z pudłem. Jak nie będzie chamem to sam naklei.

Odnośnik do komentarza
Świetnie, konsola dzisiaj wróciła, i nie byłem zaskoczony tym, że w pudle nie było zdrapki na miesięczny XBL. dzwonić na infolinię i skarżyć się, czy pogodzić się ze srebrnym kontem?

Maciek też jestem z Warszawy :D Powiedz mi ile czekałeś na konsolę od momentu wysłania?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno: 18 lipca może mnie już nie być (wyjazd do Sopotu), co jak kurier przyjedzie, a mnie w chałupie nie będzie? Otrzymam jakiś numer kontaktowy do kuriera zeby sie z nim ewentualnie umówić na dostarczenie konsoli z powrotem pod inny adres? (w tym samym mieście gdzie odbierze znajomy np.)

Odnośnik do komentarza
Jeszcze jedno: 18 lipca może mnie już nie być (wyjazd do Sopotu), co jak kurier przyjedzie, a mnie w chałupie nie będzie? Otrzymam jakiś numer kontaktowy do kuriera zeby sie z nim ewentualnie umówić na dostarczenie konsoli z powrotem pod inny adres? (w tym samym mieście gdzie odbierze znajomy np.)

 

ja pytałem się o to na infolinii bo wyjezdzam 11 lipca a jutro wysylam i mi facet powiedzial, ze jak nie będzie mnie w domu to on tam jakies powiadomienie zostawi z nr. tel. i ze bede musial potem zadzwonic do niego i sie z nim umówic zeby przyjechal.

 

Aha jak wy pakowaliście te xboxy??

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

Norbi13- no mnie tak tydzień nie będzie, a to powiadomienie to w drzwiach zostawi? Lepiej już jakby zadzwonił na telefon w sumie podany przecież na tej etykiecie jest. A własnie, żadnych dodatkowych kopii tej etykiety nie trzeba dawać? Tylko jedną?

Co do pakowania to zamierzam w jakies pudło od butów + trochę folii z bąbelkami + trochę gazet .

Odnośnik do komentarza
Gwarancja na pada to 2 lata, rajt?

nie ma czegos takiego jak gwarancja microsoftu na pada 2 lata

gwarancja jest na konsole jako calosc, a to czy 2 lata czy 1 rok to zalezne od tego gdzie kupiona, u nas 2 lata jest na konsole....

pada bedziesz reklamowal na podobnej zasadzie jakbys reklmaowal konsole, ale to dowiesz sie wszsytkiego w MS juz....

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Norbi13- no mnie tak tydzień nie będzie, a to powiadomienie to w drzwiach zostawi? Lepiej już jakby zadzwonił na telefon w sumie podany przecież na tej etykiecie jest. A własnie, żadnych dodatkowych kopii tej etykiety nie trzeba dawać? Tylko jedną?

Co do pakowania to zamierzam w jakies pudło od butów + trochę folii z bąbelkami + trochę gazet .

mnie tez tydzien nie bedzie :D nie wiem gdzie zostawią powiadomienie, chyba w skrzynce pocztowej albo gdzies, nie mam pojęcia. Z tym dzwonieniem to nawet pytalem sie milej pani na infolini i powiedziala mi ze rzadko kiedy kurierzy dzwonią. Ja juz zapakowalem w taki karton tekturowy(idealny prawie rozmiarowi x'a), do srodka wlozylem duzo gazet(takich pozgniatanych, zeby X miękko mial xD). potem obkleilem tasmą i raczej sie nie rozsypie :). Jutro przyjezdza do mnie kurier.

 

Gwarancja na pada to 2 lata, rajt?

nie ma czegos takiego jak gwarancja microsoftu na pada 2 lata

gwarancja jest na konsole jako calosc, a to czy 2 lata czy 1 rok to zalezne od tego gdzie kupiona, u nas 2 lata jest na konsole....

pada bedziesz reklamowal na podobnej zasadzie jakbys reklmaowal konsole, ale to dowiesz sie wszsytkiego w MS juz....

 

na infolinii babka powiedziala ze jest 1 rok gwarancji na akcesoria.

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...