Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

polećcie cos dobrego z naprawde fajna fabula,tak zeby wciagnela jak final fantasy , bioshock , shenmue, i z dobrym gameplayem, obecnie przechodze dmc 4 pozniej darkness,ale juz teraz mysle nad zakupem czegos extra ;) z naciskiem na fabule oczywiscie

może nieco kontrowersyjne ale wg mnie własnie wciagające i z fajna fabuła Assasin Creed.Wg wielu nudne,ze wzgledu na powtarzalność pewnych czynności,ale należy pamietać że nuda wkrada sie w momencie w którym już skończylibyśmy niejeden tytuł.

Odnośnik do komentarza
polećcie cos dobrego z naprawde fajna fabula,tak zeby wciagnela jak final fantasy , bioshock , shenmue, i z dobrym gameplayem, obecnie przechodze dmc 4 pozniej darkness,ale juz teraz mysle nad zakupem czegos extra ;) z naciskiem na fabule oczywiscie

Może Bully, niema tak złożonej i ciekawej fabuły jak w Bio ale gameplay jest za(pipi).isty a przejście gry na 100% zajmuje około 25-30 godzin.

Odnośnik do komentarza
polećcie cos dobrego z naprawde fajna fabula,tak zeby wciagnela jak final fantasy , bioshock , shenmue, i z dobrym gameplayem, obecnie przechodze dmc 4 pozniej darkness,ale juz teraz mysle nad zakupem czegos extra ;) z naciskiem na fabule oczywiscie

 

Ja na twoim miejscu kupilbym Orange boxa, chyba kazdy wie ze half-life ma jedna z lepszych fabul wsrod gier. Jest to oczywiscie moje zdanie i nie musicie sie z nim zgadzac, ale chyba nikt nie zaprzeczy ze OB jest ciekawa, interesujaca oraz solidnie wykonana gra

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Z tanich z fajną fabułą to

- Prey,

z tych w średniej cenie

- Orange Box jak powiedział Lem; fabuła trzyma poziom niczym poseł stołka, 5 gier w 1, grafiła naprawdę ładna, najlepsza lista achievementów, czysta looźna przyjemność w TF2, specyficzne wrazenia z Portal'a

- Mass Effext

Z droższych podobno

-GTA IV :P.

-Lost Oddysey (w końcu od pradziada Fantasy co wykluł wnuki o imionach Final o kolejnych numerach).

 

Może warto sprawdzić listę gier pretendowanych w ostanich latach na najlepszych pod względem fabuły itp, jak będziesz znał wyniki druknij tutaj.

Odnośnik do komentarza

Hmm ja powiem tak:

Jesteś człowiekiem o mocnych nerwach, lubisz siekę, Ninje i masz ochote zagrac w gre w której po minucie na poziomie Normal powiedzial bys ,,A do (pipi)a z tą grą" Bierz jak wyjdzie Ninja Gaiden 2.

Jeśli chcesz się pobawic w życie, lubisz sobie pobiegac po mieście, wykonywac misje dla gangsterów oraz jesteś zaciekłym fanem Serii to bierz GTA VI

Ja osobiście wybrał bym Ninja Gaiden 2 bo rozsadzil bym telewizor a i tak nie jest moj ^_^

Edytowane przez Prototype 0_0
Odnośnik do komentarza

Znów muszę zwrócić się o pomoc do szanownego forumowego grona. Mam straszne ciśnienie na GTA IV oraz Vegasa 2. Najprawdopodobniej skusi mnie najnowsza część gangsterskiej serii, więc mam pytanie: czy za miesiąc, dwa ludzie będą jeszcze grać w Vegasa czy będzie ich można policzyć na palcach jednej ręki ? Co opłaca się kupić najpierw ?

Odnośnik do komentarza
Znów muszę zwrócić się o pomoc do szanownego forumowego grona. Mam straszne ciśnienie na GTA IV oraz Vegasa 2. Najprawdopodobniej skusi mnie najnowsza część gangsterskiej serii, więc mam pytanie: czy za miesiąc, dwa ludzie będą jeszcze grać w Vegasa czy będzie ich można policzyć na palcach jednej ręki ? Co opłaca się kupić najpierw ?

w r6v ludzie grali nawet ponad rok po premierze więc pewnie tak samo będzie z r6v2

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...