Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

FN wiadomo bardzo dobra gra tak samo jak i Crysis. A w PoPa nie gralem.

Jak lubisz sportówki a zwłaszcza boks czy inne bijatyki to się nawet nie zastanawiaj. Crysis stawia na sporo swobody oraz troche zabawy w kwestii zabijania przeciwników, ale nie powala fabułą.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Jakąś gierkę na święta bym sobie sprawił. Strasznie mnie kusi Skyrim, bo serię TES bardzo lubię, chociaż Oblivionem po 30h się znudziłem (sporo za to w Morrowinda grałem). Czy grozi mi to samo w Skyrimie? Czy potworki cały czas levelują z nami? Pieniądze mam, jednak trochę żal mi wydać 150 zł, jeśli mam się zawieść na tej grze. Ogólnie mówiąc - warto?

 

A jak nie to, to co? Myślę też nad Deus Ex, podobno gierka miecie. Ogólnie coś jeszcze polecacie? Mało ostatnio gram, mam wielkie zaległości i pograłbym w coś, co by mnie wgniotło w fotel po prostu.

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz coś na święta, lubisz klimaty stealth, to Deus Ex jest w sam raz (intensywne ~25h, akurat tyle, by nie wiało nudą). Angielska wersja kosztuje grosze (jak na w miarę świeżą produkcję), polska trochę drożej. Przejdziesz, sprzedasz i kupisz Skyrima jak stanieje ;) (nie grałem jeszcze więc się nie wypowiem). Nie mówię, że Deus to gra doskonała, ale całkiem solidna, gdzie masz naprawdę dużo możliwości przechodzenia misji (po cichu/głośno, usypiając/zabijając, łamiąc bariery/przeciskając się przez szyby wentylacyjne).

 

A ja ogólnie cofam się teraz o parę lat i po przejściu Saints Row 2 sprawiłem sobie jedynkę, którą będę męczył przez najbliższe wieczory:)

Edytowane przez Red_XIII
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do Skyrima - mam na PC, odnoszę wrażenie, że to levelowanie jest mniej "chamskie", ale chyba istnieje. W każdym razie póki co (18 lvl) nie robi mi to problemów. Z tym, że... jak już pisałem kilka postów temu, Skyrima polecam raczej na PC - z pewnością za jakiś czas będą wychodzić świetne mody, warte sprawdzenia, a na konsoli tego nie zrobisz. Wychodzi więc na to, że może ten Deus Ex, jak Red pisał? ;)

 

@down

Jak mogłem zapomnieć o Batmanie? Oczywiście, to kolejna genialna gra, z pewnością warta swojej ceny.

Edytowane przez Linek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie za odpowiedzi, plusy wystawione :). Zrobiłem jak Red_XIII polecił - kupiłem teraz Deus Exa, a na Skyrim przyjdzie czas na początku nowego roku, kiedy trochę stanieje (choć ochotę cały czas mam na niego gigantyczną i może trochę błąd nie kupować go teraz, bo potem ochota minie i granie nie sprawi mi już takiej przyjemności).

 

Batman Arkham City to dobra propozycja, ale mam taką zasadę, że jak mam się brać za jakąś grę, to muszę najpierw ograć jej poprzednie części (oczywiście w granicach rozsądku :P). Tak więc najpierw Arkham Asylum :).

 

EDIT: Jestem je,bnięty, kupiłem właśnie Skyrima O_o. Nie mogę, tak się najarałem na tę grę, że muszę ją mieć.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

1.HAWX, HAWX 2 czy Ace Combat?

Od gry oczekuję przede wszystkim dużej dawki bardzo szybkiej akcji, wybuchów, prędkości, adrenaliny i emocji.

2. Szukam jakiejś ciekawej gry z dobrą fabułą. Najlepiej nienajnowszej (cena). Gatunek dowolny, z fabularnych, chętnie shootery, sandboxy (typu AC czy GTA) i SF. Mniej chętnie horrory (RE 5 czy Left4Dead)

Lista gier, w które grałem jest w sygnaturze (+FF XIII, od jego kupienia nie podłączałem x360 do netu)

Edytowane przez m0rr0s
Odnośnik do komentarza

1.HAWX, HAWX 2 czy Ace Combat?

Od gry oczekuję przede wszystkim dużej dawki bardzo szybkiej akcji, wybuchów, prędkości, adrenaliny i emocji.

2. Szukam jakiejś ciekawej gry z dobrą fabułą. Najlepiej nienajnowszej (cena). Gatunek dowolny, z fabularnych, chętnie shootery, sandboxy (typu AC czy GTA) i SF. Mniej chętnie horrory (RE 5 czy Left4Dead)

Lista gier, w które grałem jest w sygnaturze (+FF XIII, od jego kupienia nie podłączałem x360 do netu)

 

Ad.1 Moim zdaniem zależy czego szukasz, HAWX stara się być bardziej realny podczas gdy AC to typowy AC :P Różne, często olbrzymie latające bazy, naziemne itp. Aha i osobiście dużo bardziej polecam HAWX 1 od 2, ciekawsza fabułą i lepszy gameplay w mojej ocenie.

Ad.2 Polecam Mafie 2 (świetny klimat), Singularity (shooter, najlepiej pożyczyć, fajna historyjka na jedno posiedzenie [krótka !!], no i jeszcze definitywnie poleciłbym Orange Box'a czy Dantes Inferno (też całkiem ciekawa historia).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Skyrim drogi jeszcze. Ja zaczął od starszych, można więcej kupić.

Ja bym kupił

1. GTA IV Complete Edition (podstawka i dwa dodatki, będziesz do wielkanocy w to grał :D )

2.Mass Effect 1 i 2 - chyba ulubiona moja gra na X-boxa- spróbuj mimo, że to teorytycznie RPG. Sam nie przepadam za rpg, ale Mass Effect to taki trochę shooter, więc bierz. Uniwersum i fabuła świetne (czytam już drugą książke o świecie gry)

3. Assassins Creed 1,2, potem Brotherhood i revelations

4.Genialny jest FF XIII-mega długi, niestety rozdział 11 nudnawy. Ale to RPG więc może Ci się niespodobać.

5.Modern Warfare 1,2- jedna z najlepszych gier ever-made. Jak się przechodzi singla (szczególnie 2) to jest taka podjara, jak nigdzie, z tej adrenaliny i zwrotów akcji.

Edytowane przez m0rr0s
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...