Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Fable II już zakupione ;). Teraz mam inny dylemat, naszła mnie ochota, by sprawdzić co w tym wychwalanym Mass Effect jest ciekawego.

Pobrałem więc demo jednej z części i nie przypadło mi do gustu :/. Wiem, że po demie nie ocenia się gier, ale mam pytanie, czy warto dać tej serii szansę?? Czy może jest ona tylko dla fanów sci-fi??

Edytowane przez grzes!ek*ps2
Odnośnik do komentarza

Borderlands 2 nadaje się do grania w pojedynkę czy jest tak samo nudne jak poprzednia część?

GotY 2012. Klimat, bronie, humor, bronie, rozwój postaci, bronie, MUZA, bronie i jeszcze fajne bronie. W CO-OPie gra błyszczy i tak powinna być grana ale nawet samemu jest za(pipi)iście. Polecam, bo to jeden z tych tytułów, który sprostał hypeowi a nawet przewyższył oczekiwania. 

Odnośnik do komentarza

Fable II już zakupione ;). Teraz mam inny dylemat, naszła mnie ochota, by sprawdzić co w tym wychwalanym Mass Effect jest ciekawego.

Pobrałem więc demo jednej z części i nie przypadło mi do gustu :/. Wiem, że po demie nie ocenia się gier, ale mam pytanie, czy warto dać tej serii szansę?? Czy może jest ona tylko dla fanów sci-fi??

Grając w Mass Effect 2 narzekałem na ogrom dialogów kiedy galaktyka stoi na krawędzi zagłady, ale wierz mi...trylogia to najbardziej za(pipi)ista historia, bohater, gameplay, bita śmietana i fajerwerki na świecie. Jest tu wszystko co graczowi jest potrzebne by się świetnie bawić, a ogrom rzeczy do zrobienia powala. Jedynka jest dość schematyczna, ale później wszystko rozwala i rozmienia grającego na drobne. Początkowo musisz uzbroić się w cierpliwość, później idziesz jak burza.

Dałem szansę i nie żałuję nawet w jednej miliardowej stopnia.

Odnośnik do komentarza

Jedynkę zaczynałem na PC 2 razy, drugiego nawet nie ukończyłem, bo mi komp się zjarał.

Po pewnym czasie grę dorwałem na X360, tak jak nie pasowała mi na PC, na konsoli wciągnęła mnie na długie wieczory. należy dać tej grze szansę, bo prawdziwe przygody zaczynają się dopiero po opuszczeniu Cytadeli ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dishonored czy Borderlands 2?

Jeżeli lubisz sandboxy, bierz: Bordelands

Jeżeli lubisz zamkniętą ścieżkę bierz: Dishonored

 

Mi osobiście bardziej przypadł do gustu Bordelands, ze względu na możliwość gry z doskoku.

Dishonored jednak zmusza do długich sesji, które zresztą wd. mnie są średnio ciekawe, ale pamiętaj, że gusta są różne. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...