Skocz do zawartości

Batony


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dla mnie dobre bo sa troche mniej slodsze od twixa. Poza tym masz wszystkie 3 skladniki podrabianego batona czyli czekolade, ciastko i karmel. Dla przykladu lidlowy snickers to jest czekolada a w srodku calosc nabita "karmelem" z drobinami orzeszkow (w ogole nie ma tego snickersowego "piankowego" nadzienia, nie mowiac juz o tym, ze w oryginale karmel to jest tylko mala warstwa miedzy ta pianka a czekolada a nie calosc batona).

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mi w ostatnim czasie bardzo podszedł kit-kat Peanut butter. Fajny miks słodkiego ze słonym. Najlepiej kitkaty wchodzą mi schłodzone, kiedy w tą czekoladę da się wgryźć.

Za to te batony "Wanted" to powrót do przeszłości i wygląd oraz smak tanich zamienników markowych batonów, w tym wypadku chyba Liona. Albo taki tego urok, ale dobre to nie jest. 

@Rudiok tez jadłem tego twixa, fakt fajny posmak. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dobra. Baton knoppers to król. Z gorzką kawą z mlekiem jest niemal okruchem rajskich rozkoszy. Polecam sprawdzić - świetnie się chrupie i to nugatowe nadzienie. Całość zabija trochę czekolada z wierzchu - jest za słodka ale w ogólnym rozrqchunku wciąż GOTY!!! W każdej Żabce już widziałem. 

 

2lb1dgk.jpg

 

2vl3znq.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dramatyzujesz jak zwykle. Mars dla mnie o wiele słodszy i wręcz mdły a tyle lat na rynku jest. Poza tym konsystencja Marsa jest tragiczna - marny opór przy gryzieniu. 

 

 

Recenzja tego batona, która w pełni odzwierciedla moje odczucia, polecam!

 

http://livingonmyown.pl/2018/02/28/storck-knoppers-nussriegel/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...