Skocz do zawartości

Batony


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ajj ja uwielbiam takie typowe masło orzechowe. Najlepsze mają Lidl i Biedra, bo dodają sól i trochę cukru, a orzechów i tak jest 95%. Takie typowe amerykańskie to pewnie ma dużo mniej kosztem innym dodatków.

 

Babyruth można kupić u nas w Spar, mają półkę z amerykańskimi słodyczami.

 

Jadłem dziś za to Kizzersa, zrobiłem wyjątek dla słodycza z mlekiem, bo byłem ciekawy, czy faktycznie taki dobry, skoro się tak dobrze sprzedaje. No i muszę przyznać, ze dobry w chuj i bez cukru.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, krupek napisał:

Ajj ja uwielbiam takie typowe masło orzechowe. Najlepsze mają Lidl i Biedra, bo dodają sól i trochę cukru, a orzechów i tak jest 95%. Takie typowe amerykańskie to pewnie ma dużo mniej kosztem innym dodatków.

Tylko to w tym batonie to bedzie taka zbita masa, najblizej chyba u nas to Reese, Reesley (nie pamietam, takie pomaranczowe etykiety). No i slone. Mi nie podchodzi ale co kto lubi.

 

4 minuty temu, _Red_ napisał:

O Twinkies to pierwszy raz w family guyu słyszałem, juz wtedy wyglądało obrzydliwie (ciasto z jakąś biała mazią w środku).

A faktycznie widac na paczce ze to cos bialego w srodku pewnie jakis krem z cukrem. Brrr.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Mejm napisał:

Butterfinger pewnie slone maslo orzechowe czyli paskudztwo a twinkies wyglada jak uber chemiczne nasaczone czyms ciasto drozdzowe, taki odpowiednik biedronkowych "ciast".

 

Butterfinger z tego jeden z lepszych, faktycznie masło orzechowe, ale wzbogacone o chrupiący karmel. Twinkies to najgorsze sztuczne gówno jakie istnieje a 1 szt takiego małego wypierdka to 280 kcal, ale być tam i nie kupić takiej klasyki jak Twinkies to nie można nazywać się smakoszem :cool2:

Odnośnik do komentarza

W ogóle fajna jest historia całej marki Twinkies, polecam jakiś filmik na YT odpalić. Jest to marka o 95% rozpoznawalności w grupie 20+ w USA, przeżyła dwa razy bankructwo i kilka razy sprzedaż innym właścicielom. A teraz po odrodzeniu znów zagarnia rynek (mimo że nadal to wręcz radioaktywne, niezdrowe i tłuste gooowno :D). 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...