Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

jak trzymasz fire i pandora sie rozklada to krec kolka szybko galka to sie zamieni najpierw w rakietnice potem w laser :)

 

a co do atakow nero to mam wszystkie i nie wydaje mi sie zebym to przeoczyl :| zaraz sprawdze, ale jestem prawie pewien ze to jest jakis cancel czy cos :)

 

edit: miales racje :) ale noob ze mnie ^^

 

ps. ten typ ktory gra na klipie co dalem wyzej to niezly kozak O_o siedze i ogladam teraz caly czas jak typ wymiata, pure mastery :)

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, czekając na pełną wersję zagrywałem się wczoraj w demo i stwierdziłem, że w gorszą wersję demonstracyjną w życiu nie grałem. Jego konstrukcja (10 minut walki na poziomie Human [?] lub walka z Frostami + Boss) ssie pałkę i nie można się nawet pobawić. Ot obadać co i jak, nawet potrenować się nie da, a ponowne uruchomienie jest strasznie męczące (tutorialne, orby itd.). Ehh... niech w poniedziałek dojdzie ta płytka w końcu :)

Odnośnik do komentarza

hehe no znam ten bol :) tez czekalem na swojego dmc4 i mnie juz demko denerwowalo ...

 

wogole jaka macie konfiguracje przyciskow?

 

ja jak sie naogladalem klipow tego japonca co robi misje 1-5 na dmd na SS i jak wali z blue rose charge shoty do tego trzyma kukle busterem i dokreca exeeda na raz nie moglem sie nadziwic jak on to robi i jaka moze miec konfiguracje lol

 

teraz ustawilem shot pod RT ale jakos sie gubie narazie i myle lock z fire (przewaznie uzywam jednego palca do tylnych przyciskow) ale juz sie przyzwyczajam :)

Odnośnik do komentarza

tam w opisie klipu jest link do japonskiego forum i mozesz sciagnac w wmv w spoko jakosci :) ja mam tego typa misje na SS 1-5 i 20, narazie chyba tyle wymasterowal :)

 

wogole przeszedlem 2 misje DMD na S dzieki temu klipowi i combosom jakie tam zobaczylem wyciagam SSS na lajcie jak jest sporo scarecrowow :) ten charge shot jest mega jak sie ustawi pod trigger , rzezbisz combosy i sie laduje :] cos czuje ze bede staral sie zdoby achieva za S rangi hehe :) na humanie tylko ciezko pozadne combo zrobic bo szybko gina ale wystarczy czas na S combo na A i orby na S i S siedzi za misje ^^

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Mam mały problem jestem w 4 jest tam jeden korytarz w którym latają ogniste kule.

Jak się przed nimi zasłonić ?? Myślałem aby użyć tych obracających się posągów tylko chyba nie da sie ich przepchnąć przez drzwi :)

 

Niech ktoś pomorze :wink:

 

Mam jeszcze jeden problem skąd wsiąść czwarty posąg do postawienia na tych świecących kołach przed zablokowanym przejściem.

Domyślam sie ,że trzeba otworzyć bramę która jest kilka metrów wcześniej za nią jest czwarty posąg ale nie wiem jak ją otworzyć.

Odnośnik do komentarza

dobra ja wzialem sie za nabijanie S rang na humanie i na 11 albo 12 misji (zaczyna sie gra dante hehe) nie moge sie przestawic znowu cholera, poprzestawialem przyciski dla nero zeby strzal byl pod trigerem i teraz zonk z dante jest musze znowu z innego ustawienia kozystac ;/

 

ma ktos jakis link rzeby mozna bylo sprawdzic wymagania na S range na kazdym z poziomow trudnosci dla kazdej misji?

 

ps. nero rulez ^^

Odnośnik do komentarza

Opanowałem do pewnego stopnia combo z exceedem na ziemi.

Co prawda nie przy każdym ciosie, ale jednak większość ciosów w combie jest naładowana.

 

Przy moich tragicznych zdolnościach manualnych to i tak dobrze.

 

 

Jednak exceed przy ciosach w powietrzu to jeszcze totalny random. Zupełnie ich nie czuję.

 

 

 

BTW: Jak zebrać blue orba z kopalnii przed Berialem? Tzn. chwytam się się dwóch punktów, odskakuję od ściany, chwytam się trzeciego i czwartego... widzę kładkę z niebieskim orbem, ale Nero nie doskakuje.

Odnośnik do komentarza

10 min tam wskakiwalem ^^ musisz jak najszybciek pocisnac w te trzecie swiatelko to doskoczy, albo jak masz air hike to sam podskocz kawalek,

 

tam jest jeszcze jeden orb trzeba przy urzyciu LOCK+przod+slash wyskoczyc do przodu z kladki przed wejsciem do nastepnej jaskini

 

robisz LOCK+przod+slash ->slash,slash....(pausa)slash(podniesie cie kawalek wyzej) i skok na slepo przed siebie ^^ wyladujesz na kladce wejdziesz i w srodku drugi orb :D

 

mozliwe ze mozna go wziac latwiej jak sie wraca potem dante i beda sie swiecic te czerwone okregi do wybijania, ale ja tak pocisnalem bo widzialem na youtube jak japoniec tak zbieral :)

 

EDIT:

 

ps. nie wiem czy juz bylo ale dam dwa liny konkretne:

 

- DMD Rape na berialu

 

- DMD mega Rape na Credo (koncowka mnie zabila !!!)
Odnośnik do komentarza
EDIT:

 

ps. nie wiem czy juz bylo ale dam dwa liny konkretne:

 

- DMD Rape na berialu

 

- DMD mega Rape na Credo (koncowka mnie zabila !!!)

 

 

"Twój" Berial jest bardzo słaby.

 

Ten rządzi!!!

 

W 4 minucie filmiku boss ma prawie całą energię. 20 sekund później ma 1/3.

Do tego max widowiskowe akcje koleś robi.

Odnośnik do komentarza

twojego beriala to juz 50 razy widzialem i mam na dysku w WMV w lepszej jakosci :D to jest part2 klipu do ktorego dawalem link :D - skorzystalem z patentu z DT zeby zalatwic beriala na DMD tak jak ten kolo tylko ze dostalem sporo razy po pysku ^^ ale bez itemow pocisnalem na A misje czy nawet na S juz nei pamietam :]

 

najlepszy jest motyw od 2:40 - 2:53 normalnie bylem w szoku :) wiedzial ze wybuch zniszczy scarecrowa i zaczal robic taunta i kamerka obracac haha masakra

 

 

a ten "moj" berial wcale nie taki slaby, zauwaz jak gosciu unika tego wybucu wokol beriala i robi atack, i pod koniec jak berial gasnie daje mu dwa bustery, potem udaje mu sie wsadzic kolejnego bustera(myslalem ze to nie mozliwe ^^ )

 

 

powtorze sie ale NERO RULEZ!

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

No też mi się podobało, jak wsadził 3 bustery (to oficjalna nazwa ciosu?).

Jednak niepotrzebnie tak się bawił, kiedy mógł lepiej wykorzystać zdolności Nero. Zwłaszcza, że jak się gra na rangę, to czas też się liczy.

 

Koleś z drugiego filmiku zabija Beriala kilka razy szybciej.

 

 

 

BTW:

DT przydaje się też do obrony. Np. jeśli nas jakiś potwór zje (np. lodowa żaba), to włączenie DT nas natychmiast uwalnia. Podobnie chyba też jest, jak nas ktoś zamrozi.

 

Ręka Nero działa czasem jak Royal Guard Dante, co zresztą widać na niektórych filmikach. Jeśli odpowiednio wyczujemy moment, to atak ręką achroni nas przed ciosem + zada obrażenia.

 

 

 

 

Są jakieś filmiki jak najlepiej zabijać te elektryczne potwory?

Odnośnik do komentarza

co do elektrycznych potworow(blitz) to tamte linki co dawalem to bodajze 3 albo 4 misja pojawia sie blitz i ladnie go ownuje na DMD ten japoniec :P

ogolnie charguj na 3lvl strzal z blue rose(detonuje sie pocisk po paru sek :D ) na devil hunter chyba wystarczy jeden lvl3 shot i jeden lv1 shot i powinna oslona zejsc ;)

a dante to z shotguna albo jak masz szczescie to z pandory laserem

 

a co do stylu to troche nie masz racji, uzywajac bustera podobno mniej pkt za styl idzie, ten kolo od 4 busterow z rzedu na koniec weidzial co robi zreszta na DMD na ta misje jest chyba sporo czasu

 

praktycznie caly czas utrzymywal SSS

 

a co do wyrywania sie devil triggerem to zawsze tak bylo, devil trigger nero ma spory impact i dusza vergila sie wyrywa walac do gory robiac upercuta :D wlaczysz dt podczas gdy przeciwnik atakuje w dobrym momencie to przebijesz sie przez ten cios :)

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...