Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ta gra ma niesmowity power, na poczatku sie bawilem, mashowalem na maksa, a tu sie okazuje ze tu jest i drugie i trzecie dno tego wszystkiego. Warto jednak troche czasu poswiecic na timing i combosy oraz mozliwosci synow spardy. Narazie jestem w misji 13 i mam problem z bossem

ktos ma jakis konkretny sposob na ta wezowata agawe? Tluke ja rowno ale jak do tej pory i tak zabralem jej najwiecej 1/8 energii, rozumiem ze dante nie ma lapki jak nero ale bez przesady, jakis sposob musi byc :>

bynajmniej, do czasow wydania NG2 wiem przy czym bede sie bawil, i dobrze, bo az tak rozbudowanego systemu walki juz dawno nie widzialem i jestem pelen podziwu dla capcom ze az tak dobrze im to wyszlo :D

Odnośnik do komentarza

Grałem na human ale zakładam że będzie tak samo na DH. Szczerze powiem ze zadnego sposobu nie mam i wyglada to tak +- :

 

na poczatku jak lata po planszy laduje coyote'a i czekam az przyleci z roztwartym ryjem. Jak rozłozy lapy jak dzwig to wtedy namierzasz tego gluta co spawnuje potworki i walisz z mocnego kombosa. Jak stoi na glebie to DT i jazda z tego co masz pod ręką. Nie widziałem nic czego bym nie był w stanie

przewidzieć.

 

Chyba zacznę grac na DH bo na human to śmiech na sali .. ani razu nie padłem. Obwarowałem sie flaszkami na końcowa walkę a nie użyłem żadnej !!!

Pytanie do kogos kto skonczyl Human i gra na DH (jiloo? :D - czy jest duzo trudniej walki z bosami itd?

Odnośnik do komentarza

Panowie krótka piłka, odnośnie ostatniego bossa... Nie przeszedłeś - gry nie czytaj!!!

Już od godzinki pocę sie na tym śmiesznym skrzydlatym typie i ni chu chu nie mogę go dojechać!!! Właściwie to nie mogę zniszczyć tego kryształu na cycach i nie mam pomysłu jak się do niego dostać. Jak ktoś wie to czekam pilnie na odpowiedź...heheheh

Będę naprawdę wdzięczny za szybką odpowiedź, bo wiecie ROD czyha a konsola sie poci, a ja bynajmniej nie jestem taką osobą która łatwo odpuści. :P

POZDRO

Odnośnik do komentarza

Już nieaktualne, właśnie gierka pękła... Zwykłe niedopatrzenie - nie zauważyłem jednego nie do końca zniszczonego kryształu. BTW gierka mocno uzależnia i występuje tzw. syndrom jeszcze tylko jednej misji :P To był mój pierwszy Devil i wyniosłem po nim pozytywne zdanie o serii. Nie jest to gra na 10, ale mocne 8... może nawet z plusikiem. Wkurza wymuszony backtracking i schematyczność walk z Bossami. Brakuje mi tutaj odrobiny finezji, napierdzielasz w typa do póki nie padnie, znanej z mojej ulubionej serii o wampirach Soul Reaver. Nie występują także logiczne łamigłówki, które na pewno ubarwiłyby zabawę. Ot takie moje przemyślenia na gorąco. Mimo iż nie przepadam za slasherami, Ninja Gaiden wyłączyłem przed końcem pierwszej misji, tak DMC4 łyknąłem bez przepojki i nie żałuje spędzonego czasu. Może ze względu na intuicyjne sterowanie i ogólną prostotę na poziomie Human??? Tak czy siak warto zagrać.

Odnośnik do komentarza

no ja wlasnie gram na DH ;)

 

na dantego to wystarczy sypac do niego z pistoletu ;) on tez zacznie strzelac i kule beda sie zderzac i nic nie bedzie ci zagrazac, podejdz strzelajac i zrob devil bringera ^^ a potem to juz uzyj wyobrazni i go zaszlachtuj ;)

 

giera jest swietna wciagnela mnie bardziej od dmc3

 

lapka wymiata a exeed to nie mam pytan

 

ps. zna ktos juz liste wszystkich achievementow? bo wiekszosc jest secret :P

Odnośnik do komentarza
Pytanie do kogos kto skonczyl Human i gra na DH (jiloo? :P - czy jest duzo trudniej walki z bosami itd?

tak jak pisalem gdzies wczesniej.

zaczynalem jako totalny nowicjusz serii na human i na poczatku mialem problemy z bossami.

teraz Devil Hunter wydaje mi sie wrecz prostszy od Human, ale pewnie to dlatego, ze wykminilem system gry, kombosy itp. boss'owie sa o tyle trudniejsi, ze ciosy zabieraja im mniej energii i walki trwaja dluzej, ale zadnemu nie udalo sie mnie utluc (

jestem po walce z Agnusem insectem

).

Odnośnik do komentarza
no ja wlasnie gram na DH ;)

 

na dantego to wystarczy sypac do niego z pistoletu ;) on tez zacznie strzelac i kule beda sie zderzac i nic nie bedzie ci zagrazac, podejdz strzelajac i zrob devil bringera ^^ a potem to juz uzyj wyobrazni i go zaszlachtuj ;)

 

giera jest swietna wciagnela mnie bardziej od dmc3

 

lapka wymiata a exeed to nie mam pytan

 

ps. zna ktos juz liste wszystkich achievementow? bo wiekszosc jest secret :P

 

sie sprobuje dzieki...

achv mozesz poznac na xboxachievement360.org czy jakos tak...

Odnośnik do komentarza

wlasnie jakies pol godziny temu skonczylem na DH :lol: mialem spore problemy z ostatnim bosem(konkretnie koncowka walki)

 

wrazenia : damnnnnnn dla mnie najlepsza czesc serii :whistling:

 

jedyny niedosyt to ze do 11 misji bralem nero a potem cofalem sie dante :| troche mnie to denerwowalo :rolleyes:

 

w skali 1-10 , solidne 9 wedlug mnie

 

wciagnelo mnie na maxa ^^ pewnei bede staral sie zdobyc pelnego 1000 gs ale to raczej nie predko :ninja:

 

 

ps. zaliczyl ktos wszystkie bonusowe misje?

Odnośnik do komentarza

A jednak DMC potrafil mnie wciagnac, po dosyc slabym poczatku teraz jest juz calkiem niezle i daje rade. Walki z bossami daja kopa, walka dantem to wieksze wyzwanie niz masturbatorem z wycwiczona reka. Jestem na 18 misji DH, dzisiaj pewnie dokoncze i lecimy od poczatku. Najwiekszym minusem gry jest backtracking, ale dzieki temu dostajemy 24 misje zamiast 12, no i jakby nie bylo zmieniaja sie przeciwnicy i styl walki, wiec tragedii nie ma. Ogolnie jest dobrze, ale NGII i tak pozamiata.

Odnośnik do komentarza

Chciałem się zapytać, jak wygląda najniższy poziom trudności w nowym DMC? Tzn. czy jest tak samo trudny co w poprzednich częściach? Głównie mi chodzi o większe występowanie checkpointów i większej ilości żyć. Pytam się, bo gdzieś słyszałem że nowy devil miał być bardziej user friendly, czy to prawda?

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...