Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

THX Super Big Boss za ostatni filmik z Blizzem :), coś tak myślałem że charge shoty szybciej załatwią sprawę niż zwyczajne napierniczanie w niego. Berial w Bloody Palace już stanowi jakieś wyzwanie imo, wystarczy być w ruchu (może nie jak w NG, ale zwykłe czepianie się jego pleców to za mało ;)).

Odnośnik do komentarza

zaraz sprawdze czy ma lepszy score w BP - bo z tego co pisze to doszedlem wyzej ;) oczywiscie nie bylem zalogowany na live i score nei jest zuploadowany z BP

 

wiekszosc moich wynikow to pojedyncze misje bo nie zawsze gram online, a jak nie jestes online to potem wyniki same sie nie aktualizuja (lipa jak nic) zaraz sprawdze ile pkt ma ins hyhy :)

 

EDIT:

ok mam dokladnie 254432 pkt - 37 lv BP - nabite offline - oczywiscie nie mam jak zuploadowac wyniku na live, bede musial go pobic jak bede online i wtedy dopiero bedzie mnie widac ;)

ins ma troche ponad 200000 czyli mam lepszy wynik ;) co nie zmienia faktu ze obydwaj mamy slabe wyniki lolololol'

 

jak ktos nie wierzy to moge zrobic foto hehehehe :D

 

later

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Widzieliscie ile punktow ma Polak, ktory jest na pierwszym miejscu w BP ... masakra XD Najgorsze jest to, ze nie przegralem na tym 32levelu tylko czas mi sie skonczyl :wkurzony:

 

Tak w ogole jaka postacia gracie w Bloody Palace ? Slyszalem, ze Dante jest o wiele latwiej, ale jakos nie moge sie przekonac do grania nim. Exceed i Devil Bringer sprawiaja mi wiecej frajdy niz zmiana stylow Dantego ;]

 

EDIT:

Jezeli bylo to juz podawany to sorry :P

 

Na tej stronce ladnie jest wyjasnione (opis + zdjecia) kiedy wciskac LT/L2, zeby nabic exceeda:

 

 

Exceed

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
Widzieliscie ile punktow ma Polak, ktory jest na pierwszym miejscu w BP ... masakra XD Najgorsze jest to, ze nie przegralem na tym 32levelu tylko czas mi sie skonczyl :wkurzony:

 

Tak w ogole jaka postacia gracie w Bloody Palace ? Slyszalem, ze Dante jest o wiele latwiej, ale jakos nie moge sie przekonac do grania nim. Exceed i Devil Bringer sprawiaja mi wiecej frajdy niz zmiana stylow Dantego ;]

 

EDIT:

Jezeli bylo to juz podawany to sorry :P

 

Na tej stronce ladnie jest wyjasnione kiedy wciskac LT/L2, zeby nabic exceeda:

 

 

Exceed

 

Dante ma łatwiej z Blitzem IMHO.

Odnośnik do komentarza

Moze inaczej, Dante o wiele wiele szybciej moze go rozwalic - dzieki temu nie traci sie niepotrzebnie czasu (sporo Blitzow robi sie kolo 30tki, to wlasnie przez nich zabraklo mi ostatecznie czasu).

 

Human, Devil Hunter, Son of Sparda i Heaven or Hell zaliczone. Aktualnie jestem na 7 misji (dzungla) na Dante Must Die i mam prawie 50H na liczniku ;] Wciaga ta gierka niemilosiernie :P

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
Moze inaczej, Dante o wiele wiele szybciej moze go rozwalic - dzieki temu nie traci sie niepotrzebnie czasu (sporo Blitzow robi sie kolo 30tki, to wlasnie przez nich zabraklo mi ostatecznie czasu).

 

Human, Devil Hunter, Son of Sparda i Heaven or Hell zaliczone. Aktualnie jestem na 7 misji (dzungla) na Dante Must Die i mam prawie 50H na liczniku ;] Wciaga ta gierka niemilosiernie :P

Dostaje się dodatkowy czas również za styl. Także granie tylko, by przetrwać może się szybko obrócić przeciwko nam.

 

 

BTW: Dante to prawdziwy morderca tych czarnych latających robaków. Jego Pandora potrafi zdjąć te czarne płachty wszystkich robaków na planszy jednym uderzeniem. Nawet tym szarym robakom.

 

GUN: RB+ Przód + B

Odnośnik do komentarza

Dobrze wiedzieć. Ja się z nimi normalnie męczyłem :P Na każdego przeciwnika jest chyba jakiś sposób. Mnie się wczoraj udało się pokonać trzech rycerzy (dwóch z kopiami i jeden z mieczem) jak ładowali atak specjalny. Rozwaliłem wszystkich jednym ciosem i od razu mi sie styl na SSS załadował. Szkoda tylko, że sam nie wiem jak to zrobiłem :/

Odnośnik do komentarza

kiedy laduja ten pocisk energi mozesz to zrobic, tzn w momencie jak go pusci ten z mieczem to mozesz odbic kule i odrazu SSS, tylko ze nie wiem czy jakas masa punktow za to jest :/ nie zapominajcie ze styl od D-SSS to nic innego jak mnoznik puntow za styl :P jesli rozwalisz ich jednym je.bnieciem to raczej za duzo pkt nie wyciagniesz(chyba LOL nie udalo mi sie jeszcze tak, a widzialem jak typ poprostu strzelil z blue rose w kule i ja odbil na SSS) jak nabijesz w miare szybko chociaz S lub SS to pkt leca az milo :D

 

a co to palacu to najlepiej robic Clean'y , dostajemy 30sek za no hit bonus :] ja zginalem na 37 lvl nie z braku czasu tylko z wlasnej glupoty :D po 30 lvl zaczyna sie niezla masakra, jak widzialem na youtube klip z 99 to mnie zatkalo hyhy :FFFF

 

a c1rex slusznie zauwazyl z pandora :D tez to stosuje , tylko trzeba miec gunslingera chyba wlaczonego wtedy,aha i jak zrobi ten blysk to nie czekajcie na recover animacji (bo chwile trwa) zmiencie szybko bron triggerem i sieczka :D dante sie nie pie.rdoli z tauntami po lepszych ciosach i trzeba sie ogarniac, no ale kozak z niego jest, ostatnio nawet pare jump canceli mi wyszlo(ale fuksem)

Odnośnik do komentarza

Blok ma tylko Dante. Trzeba ustawić RoyalGuard (dół na padzie) i trzymać B. Tracimy na bloku tylko symbolicznie.

Jeśli jednak naciśniemy B w odpowiednim momencie, to nic nie stracimy. A jeśli z przodem, to jeszcze zabierzemy energię.

 

 

 

Nero do pewnego stopnia może odbijać ciosy swoją łapą. Do tego może używać przeciwników jako tarczy.

 

A co do seretnych misji: http://www.youtube.com/watch?v=ghUyl_4Jwiw

W zestawach po 4 są.

Odnośnik do komentarza
Nie moge sobie poradzić z bossem tym wielkim posągiem... Rozwaliłem mu niebieskie kryształy na rękach , nogacvh i głowie ale za żadne skarby nie moge dotrzeć do pleców... Macie jakiś pomysł...??

2 sposoby.

 

Albo odpalasz te lasery i potem skaczesz do niego i na spokojnie rowalasz kryształ, albo na fuksie można próbować Pandorą i rakietami samonaprowadzającymi.

Odnośnik do komentarza

ja robie tak ze pi.zgam 2 razy w niego z pandory lv3 z lasera :D i nie trzeba skakac po platformach itd wtedy sie rozklada i trzeba krysztaly dokola porozwalac, to tyle...

moze masz taki problem jak ja :D myslalem ze rozwalilem wszystkie krysztaly(jak gralem 1 raz) i biegam wokol niego jak po.je.bany 20 min i nie ogarniam co mam zrobic :D az zorientowalem sie ze jednego krysztalu do konca nie rozwalilem na nodze ;)

 

ps. musze sie pochwalic ^^ Human,Devil Hunter,Son Of Sparda - S ranked lolololol, w sumie nic trudnego to bylo...najgorzej na human bo najmniej czasu ehhehe lolz

 

wogole to niejaki arizzzona czy jakos tak ma 1 miejsce w BP z PL ale pocisnal konkret bo caly palac zaliczyl ;) jestem na 5 miejscu chyba... bede musial przejsc ten palac ale najpierw przejde dmd chyba :P

 

dzis gralem BP bo chcialem score swoje wrzucic i znowu zdechlem na 37 lvl :D sa tam dwie te czarne wiedzmy i blitz lololol , troche za.je.bac sie idzie...ale kwestia wykminienia taktyki

 

i bez kitu bossowie jacys mega agresywni w BP sa tzn narazie tylko beriala tluklem ale wydaje mi sie jakis bardziej szalony w BP :/

Odnośnik do komentarza

lol ^^

xbox live to ranking tylko z xbox live :D

 

wogole znalazlem 19 misje nagrana przez Kasou (tego wymiatacza od SS) tylko nie chce mi sciagac :/ ale nik dam bo chyba z moim laczem cos nie tak dzisiaj:/

 

http://www.mediafire.com/?w21dzyudzx2

 

jak komus uda sie to pobrac to moglby wrzucic na youtube albo zrobic re-up na rapidshare :P bo cos mi nie chce sciagac z mediafire dzis ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...