Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie pobilem swoj rekord w BP

85 level ,znowu padlem na Blitzach x2, a bylo tak blisko :) zgasilem obydwa i jednego prawie ubilem...prawie i cholera obydwa weszly w berserk i masakra, jeden red thundery do okola drugi chcial mnie zlapac itd jeszcze pare sek i by sie zdetonowaly :)

 

aha... gralem normalnym nero :crazy: nabilem ponad 950000 pkt czyli pobilem swoj rekord x4 :P

juz mialem nadzieje ze mi sie uda to przejsc...damn

Odnośnik do komentarza

witam

czy komus udalo sie odbic dzide agngelo. probowalem dziesiatki razy i jakos nie moge tego zrobic. poza tym juz trzy razy zginalem w bloody palac na 101 levelu. nie moge jakos poradzic sobie z dante. tak wlasciwie to w tej grze sprawiaja mi problemy, a raczej denerwuja, tylko dwaj wrogowie. pierwszy to dante a drugi to ci kolescie ktorzy maja ostrza zamiast rak, jak oni mnie irytuja.

Odnośnik do komentarza

dzis mi sie udalo :) za 3 razem :) :crazy:

 

dante jest prosty, zwlaszcza jak odpalisz DT :D

 

jak nie chce ci sie z nim meczyc to go unikaj az wlaczy royal guarda - wtedy za kazdym razem mozesz go do siebie przyciagnac i zrobic bustera o glebe i nie dac mu uciec to bedziesz go co chwila rzucal- nie jest to takie latwe btw :P

boss jak kazdy inny... naucz sie atakow :) a potem tylko atak bossa - > unik -> punish :crazy:

jak nauczysz sie wymuszac odpowiednie ataki, ktore odkrywaja dante to go zalatwisz latwo

 

jaki masz gamertag? interesuje mnie twoj wynik w BP bo widze ze wysoko zaszedles :]

Odnośnik do komentarza
dzieki za porade

problem w tym ze ja nie mam xbox360 tylko ps3. pisze na tym dziale bo w ps3 w temacie devil may cry 4 same lamki pisza i nikt nic nie wie. mam wrazenie ze ludzie grajacy na 360 graja bardziej hardcorowo.

No to chociaż pochwal się jaki ile punktów za BP masz.

 

BTW: Jakbym miał wersję na ps3, to mógłbym online sprawdzić Twój wynik? Jest taka opcja?

Odnośnik do komentarza
po przejsciu palacu nic sie nie odblokowuje :P

 

wlasnie skonczylem palac :crazy:

 

Nero - S rank :) wynik 3383536 :) tyle ze drugie miejsce na leaderboard w PL :) Arizona ma troche lepszy score :catfight:

 

Ale co tam, jak przejde nastepnym razem to pobije rekord :D

 

 

powiedz mi koniecznie, czy przeszedles level 101, czy tylko do 100? ile razy do BP podchodziles i czy ciezko bylo na te S rank?

Odnośnik do komentarza

przeszedlem 101 :)

podchodzilem do BP razem ok 8-10 razy :crazy: w tym 3 razy SUPER NERO

 

co do tego czy ciezko otrzymac S rank to nie mam pojecia bo zawsze staram sie osiagnac przynajmniej S , SS na kazdym levelu, oraz jak sie da to no damage

 

wydaje mi sie ze jak przejdziesz BP(1o1 leveli) siekajac combosy przynajmniej na A to dostaniesz S na koniec :)

ogolnie w BP tylko kilka leveli wydalo mi sie bardzo ciezkich, a z bossow to tylko creedo mogl mi podskoczyc :D

 

polecam miec postac dopakowana na maxa jak ktos chce sie brac za BP

pozatym IMO latwiej jest grac zwyklym Nero niz Super Nero, dlatego ze odpalajac DT zycie sie regeneuje po trochu, super nero moze byc caly czas w DT(wiekszy power, zasieg i speed) ale zycie sie nie odnawia podczas DT

po 90 levelu przeciwnicy odpalaja DT :P a na 99 levelu jest od groma bianco angelos , i chyba dwa alto angelos, niepotrzebnie zatluklem alto angelos(chcialem wiecejpunktow nabic) bo one wysylaja na kamikaze bianco angelos i wystarczy uniki robic i czekac az wszystkie sie same rozwala i na koniec zalatwic alto angelos

ja chcialem wiecej sieczki i prawie poleglem bo jak zaczely atakowac jeden po drugim to czesto nie mialem jak uniknac ich :) nauczka na przyszlosc jak bede chcial rekord pobic ^^

Odnośnik do komentarza
dzieki za porade

problem w tym ze ja nie mam xbox360 tylko ps3. pisze na tym dziale bo w ps3 w temacie devil may cry 4 same lamki pisza i nikt nic nie wie. mam wrazenie ze ludzie grajacy na 360 graja bardziej hardcorowo.

No to chociaż pochwal się jaki ile punktów za BP masz.

 

BTW: Jakbym miał wersję na ps3, to mógłbym online sprawdzić Twój wynik? Jest taka opcja?

 

 

Oczywiście, że tak. Wersje na PS3 i Xbox360 są identyczne pod każdym względem jeżeli chodzi o zawartość.

Odnośnik do komentarza
Ale Berial to ma chyba najtrudniejsze do unikania :|

Przynajmniej ja mam takie wrażenie, żaden inny boss nie zabrał mi tyle życia w 19. misji...a w końcu jego powtarzam najcześciej, bo używałem 2. misji do farmienia orbów i proud souli, kiedy nie miałem jeszcze Bloody Palace ;x

no to wlacz z nim walke, troche go pokroj i obserwuj jakie robi ataki, i pruboj robic uniki , jak bedziesz mial zginac to restart mission i sie ucz

berial ma tylko jeden pogiety atak ciezki do unikniecia(ja odpalam dt wtedy zeby uniknac massive damage) jak sie zapali na nowo i jestes w miare daleko od niego to zrobi przysiad i charguje taki atak ze taranuje przed siebie - ciezko tego uniknac ale chyba glupi double jump powinien zdac egzamin :)

reszta atakow jest latwa do unikania, trzeba na spokojnie grac, bez masherki :)

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Okej, rozumiem...trochę go pomęczę i popróbuje uniki :). Sądzicie, że lepiej ćwiczyć na DH czy SoS ?

Poza tym chyba najtrudniejszym bossem w całej grze był Savior Diabolica, kiedy zostawały mu 2 paski życia i zaczynał szarżę ze Spardą xD.

Na początku miałem też wielki problem z Echidną jako Dante, nie umiałem w ogóle nim grać wtedy...

 

 

^Jezdem nupem, wiem ;P

Odnośnik do komentarza

dzisiaj po raz czwarty zginalem na 101 levelu. gram bez stroju super nero tylko zwyklym nero i nawet zycia do konca nie mam, bo nie chcialo mi sie zbierac niebieskich orbow. ogolnie jak sie gra nero to bloody palac to zadne wyzwanie, nie moge dac sobie tylko rady z dante. probowalem czekac az zmieni styl na royal guard, ale w bloody palace on nie zmienia nigdy na ten styl.

dzisiaj po raz pierwszy udalo mi sie zlapac wlocznie angelo, niezle sie podjaralem. ciagle jednak nie potrafie dziadka wyciagnac z tego wielkiego posagu. podobno trzeba w odpowiednim momencie uzyc bustera na reke, ale nie widzialem jeszcze tego nigdzie, moze komus z was sie to udalo lub dacie link do jakiegos filmiku.

obecnie ucze sie grac dante, bo na razie lamie.

moj wynik chetnie podam, tylko powiedzcie gdzie sie go sprawdza. z tego co sie zorientowalem to mozna sprawdzic wyniki tylko dla poszczegolnych misji.

Edytowane przez Jazdaone
Odnośnik do komentarza
dzisiaj po raz czwarty zginalem na 101 levelu. gram bez stroju super nero tylko zwyklym nero i nawet zycia do konca nie chcialo mi sie zbierac tych niebieskich orbow. ogolnie jak sie gra nero to bloody palac to zadne wyzwanie. tylko nie moge dac sobie rady z tym dante. probowalem czekac az zmieni styl na royal guard, ale w bloody palace on nie zmienia nigdy na ten styl.

dzisiaj po raz pierwszy udalo mi sie zlapac wlocznie angelo, niezle sie podjaralem. ciagle jednak nie potrafie dziadka wyciagnac z tego wielkiego posagu. podobno trzeba w odpowiednim momencie uzyc bustera na reke, ale nie widzialem jeszcze tego nigdzie, moze komus z was sie to udalo lub dacie link do jakiegos filmiku.

obecnie ucze sie grac dante, bo na razie lamie.

moj wynik chetnie podam, tylko powiedzcie gdzie sie go sprawdza. z tego co sie zorientowalem to mozna sprawdzic wyniki tylko dla poszczegolnych misji.

 

Timing na łapę saviora jest niemal taki sam, jak na samym końcu gry, gdy trzeba dwa razy odbić łapę. Trzeba tylko stanąć na samym środku skierowanym równo na jego mordę. Jak trafimy, to od razu dziada na glebę wypluwa bez osłony. Jest średnio trudno. Łatwiej jednak, niż złapać włócznie creedo. Ja na creedo robię dużo busterów na blok. Kilka razy zablokuje i mu tarcza pęka.

 

 

A na nero jest dość łatwy i lamerski sposób. Z bliska zaczynamy strzelać z pistoletów i podchodzić do niego. Potem z maksymalnej możliwej odległości robimy bustera. Jak przypadkiem zacznie combo, to szybko odpalamy DT i wyłączamy natychmiast. U nero DT ma klatki nietykalnośći + zabiera energię + czasem podrzuca niektórych przeciwników.

 

Właśnie DT najłatwiej unikać np. ataku beriala, kiedy ten wybucha.

Odnośnik do komentarza

dzieki cirex

co do ranki to przejscie 101 levelu jest niezbedne do uzyskania rangi s.

ja obecnie mam b a 100 level koncze z prawie 30min zapasem czasu. okolo 50% walk koncze bez obrazen i jakies 85% plansz z wynikiem SSS lub SS i ciagle na podsumowaniu widnieje B.

dzisisaj znowu zprobuje.

na koniec chcialbym pochwalic wszystkich piszacych w tym watku. jest to bodaj pierwszy watek dotyczacy gry wydanej na 360 i ps3, na ktorym nie ma obrzucania sie blotem i analizowania kazdego pixela.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...