Skocz do zawartości

The Last Guardian


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

A niech tworzą kolejne dwa lata. Ważne, aby dopracowali.

Taka gadka była przy GT5 i co wyszło? g ó w n o!!!

Po pierwsze to GT5 to nie "(pipi)" tylko rewelacyjna gra, która po tak długim okresie developingu powinna być zwyczajnie jeszcze lepsza. Po drugie, to nad GT5 pracowali rzemieślnicy, a przy TLG dłubią artyści, a tych, jak wiadomo, nie należy popędzać. Zresztą grupka 10 fanów nie jest w stanie wywrzeć na nich takiej presji. Ta gra nie może się "nie udać".

Odnośnik do komentarza

Nadal wierzycie, że ten czas idzie na dopracowanie tytułu? :teehee: Może poprawią jakieś drobne bugi przez ten czas, które normalnie mogliby załatać po premierze, ale oni po prostu przenoszą to w obawie przed zapomnieniem. Koniec roku jest przeładowany wielkimi grami - sequelami. To było pewne, że wydadzą TLG w 2012. Raz, że line-up Sony i tak jest duży, dwa - patrz wyżej.

Odnośnik do komentarza

Ale czekać z gotową grą pół roku, ryzykując , że do tego czasu jej grafika i mechanizmy się zestarzeją (o ile już nie są przestarzałe) ? Takie gry jak Gears of War, Uncharted, czy Infamous raczej nie stanowią dla TLG bezpośredniej konkurencji. W zestawieniu z Zeldą czy, powiedzmy, Silent Hill byłby problem.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Ale czekać z gotową grą pół roku, ryzykując , że do tego czasu jej grafika i mechanizmy się zestarzeją (o ile już nie są przestarzałe) ?

 

TLG nie jest pierwszy, Batman: AC i Girsy 3 są gotowe już od jakiegoś czasu a zostały przeniesione na jesień.

 

Ja za to nie kumam innej rzeczy, o ile TLG byłem pewien, że przeniosą. Tak nie za bardzo rozumiem czemu Kolekcji HD nie mogą wydać... co ma piernik do wiatraka. Wręcz jakby ludzie ograli teraz i spodobały by im się to by mieli większe ciśnienie na TLG.

 

U mnie by to tak działało ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Pamiętacie Falcora z Niekończącej się opowieści? xD tak mi się skojarzył z "Kotoszczurem" z TLG tyle, że w grze bardziej przypomina wersję kocią.

 

87041106.jpg

 

A tak serio jeżeli ten zwierzak będzie tak wyglądał, ruszał się i zachowywał podczas gry to nie mam pytań. Dla mnie to on wygląda jak z Ps4.

Pierdzielą, że U3 to ostatni dobry ex na Ps3... widzę co najmniej jeszcze jednego kandydata.

Odnośnik do komentarza

Może jest powtórka jak z Killzone 2, że Team Ico pokazało ten materiał, a teraz tak długo dłubią, by osiągnąć taką jakość. Może to i lepiej, że Sony ich nie naciska, lepiej by gra była naprawdę dopracowana i jest jakaś szansa, że w końcu japońska produkcja może na tej generacji przebić technicznie zachodnie tytuły.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jednak (w obliczu niedawnych plotek) nie musimy się martwić o TLG, Ueda dalej w pełni czuwa nad swoim projektem.

 

Przychodzą do mnie różne zapytania, ale proszę się nie przejmować, niezmiennie pracuję pełną parą nad The Last Guardian.
źródło - niezgrani.pl

 

Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku już zagramy.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Może po prostu robią szum wokół gry, żeby o niej przypomnieć.

Akurat taki szum nie jest dobry dla ciągle przekładanego tytułu. A już tym bardziej jeśli dodamy do tego informacje, że z firmy odszedł i reżyser (który niby ciągle jeszcze pracuje nad grą jak freelancer) oraz producent. Choć ciągle trzymam mocno kciuki za Ostatniego Strażnika to mam coraz większe obawy (czy to o jakość gry oraz oto czy w ogóle wyjdzie) :/ .

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Fear no more:

 

"The Last Guardian has not been canceled by Sony as we incorrectly stated in an automated call to reservation customers. Because the game did not have a specific release date, GameStop made the decision to remove the game from our system. The Last Guardian will be reinstated for pre-order when a firm launch date is known."

 

Gamestop

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Na szczęście prace nad TLG wciąż trwają i co więcej Fumito Ueda dalej wiernie czuwa nad projektem. Niestety, postępy idą bardzo powoli.

 

Shuhei Yoshida Gives a Quick Last Guardian Update - 1up.com

 

Coś mi się wydaje, że na Strażnika poczekamy jeszcze do 2013, bo na pierwszą połowę roku (i sezon ogórkowy) na pewno nie mamy co liczyć, a wątpię, żeby Sony chciało wydawać tego typu grę w środku takich premier jak CoD, AC3, Bioshock, TR czy wiele innych rozpoznawalnych tytułów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...