Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam problem na planszach z królem... a dokładnie z drugą (brak 1 itemu) i trzecią planszą (brak 2). Natomiast na drugiej to totalnie nie wiem gdzie jest ostatni - może ktoś miał już taki problem bo jest tam jakiś dobrze zakitrany i akurat to będzie ten sam co mi brakuje... hmm???

Mam tak samo ! Brakuje mi tam 1 itema i za chiny ludowe nie mogę go odszukać. Jest ktoś chętny ze 100% do pomocy przy tym levelu ??

 

 

 

 

PS. Zapraszam do mojego levelu CALL OF PACHINKO, z góry dziekuję za serduszka :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Hmmmm ale tuotoriale mam wszystkie raczej zrobione. Czy do 100% tuotoriali liczą się też filmiki instruktarzowe czy nie ? Bo częśc z nich skipowałem.

 

A no racja przecież jest YT hehehe, dzieki koledzy.

 

 

 

                             -====REKLAMA====-

 

ZAPRASZAMY DO NIEZWYKŁEGO LEVELU Z NIEZWYKŁYMI NAGRODAMI

 

                       CALL OF PACHINKO by OIP_pl    

 

ps. serduszka mile widziane :)    

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli jesteś fanem symetrii i każda linia i figura musi być idealna by pasować do innej, to uwierz mi - wszystko da się osiągnąć korzystając z gridów i odpowiednich figur geometrycznych. Nie znaczy to że każdy kąt osiągniesz jednym ruchem gałkom, ale jeśli potrzebujesz powiedzmy prostokąta pod kątem 45 stopni to bierzesz jeden z trójkątów i docinasz go zostawiając tylko ten bok który Cię interesuje. Trzeba kombinować ale można wszystko. Pad nie jest tu przeszkodą. Doszukałbym się bardziej uciążliwych wad.

 

Ostatnio sobie myślałem czego chciałbym od dodatków. No nie licząc poziomów zrobionych przez twórców, chciałbym koniecznie dostać zupełnie nowe materiały, np. ciecze (wodę) które swobodnie rozlewałyby się zgodnie z fizyką. Może magnesy. I do tego warunki pogodowe w postaci zwykłego filtru nakładanego na pierwszy plan - deszcz, śnieg. I wiatr jako przeszkadzajka modyfikująca na fizykę. Albo co powiecie na materiał który zmienia grawitacje, tak żeby można było chodzić po suficie. Do tego nowe narzędzia w edytorze - chociażby "nożyczki" do przecinania litych figur. ^^

 

A Wam czego brakuje?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dobrze prawisz Grigori, jak się chce to można prawie hehe każdy swój pomysł w tej grze zrealizować.

 

Przydała by się możliwość płynnej zmiany planów np: stworzenie dajmy na to trasy/skoczni/ drohi ktora z 3go planu prowadzi płynnie gracza czy np pojazd na 1 plan.

Wiatr to świetny pomysł, też jakiś czas temu o nim pomyślałem. Z cieczą to już wogole była by jazda, mozemy pojsc dalej i zapragnac innych efektow cząsteczkowych, piasek, śnieg, reagujące na temperature materiały (guma się roztapia itp)

 

Wkurza mnie to że skacząc w miejscu sackboy automatycznie przemieszcza się na dalsze plany.

Odnośnik do komentarza

Mi brakuje w edytorze najbardziej takiej opcji, żeby zaznaczyć ileśtam obiektów i jednym klikiem je usunąć.

Co do wody - na pewno jej nie będzie nigdy, już teraz gra ma takie lagi, że się grać nie da, a weź jeszcze transmituj cząsteczki wody...

 

Ogólnie edytor to potężne narzędzie do przeprowadzania różnego rodzaju symulacji fizycznych :) I przy okazji można robić plansze do gry.

Odnośnik do komentarza
ludzie pomocy!!!!

 

przeszedlem kilka leveli 3 albo 4 i ciagle nie moge grac on-line ani nie moge tworzyc wlasnych etapow. po ilu planszach pojawia sie inny tryb do wyboru poza trybem story.

Zeby tworzyc levele musisz poprzechodzoc te samouczki beda sie odslaniac dodatkowe opcje.Jesli chodzi o granie online to nie wiem co masz wybierasz etap zaznaczasz game online i jak cie polaczy to grasz wszystko.

Odnośnik do komentarza

Mam wersje US.

 

Czasami lagi sa a czasami jest bardzo płynnie. Zarowno jak gram z ludzmi z friend listy jak i z przypadkowymi. Zauważyłem że większe lagi są jak gra się we 4 niż np we 2. Choć i od tej reguły pojawiają się wyjątki.

 

Mam w miare dobre łącze, realna wysyłka ok 50 kb/s lub kB/s nigdy nie wiem jak to się pisze hehe. W każdym razie chodzi o prędkość z cFoSpeeda a nie z tą którą podaje dostawca netu, którą trzeba dzielić na 4.

 

W każdym razie wykluczam niedomagania mego łącza. Lecz zauważyłem że o ile grając w inne pozycje moge mieć np zapuszczone sciaganie przez p2p (ograniczam wysyłkę tylko, download mam 4Mbps więc nie ma z tym problemów) i nie ma to wpływu na grę tak LBP jest bardzo wrażliwe na tym punkcie i non stop rozłącza. Po wyłaczeniu ściagania na pc LBP działa stabilnie.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...