Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Kur.wa co za irytująca gra. Szlag mnie trafia przy czekaniu aż ktoś się łaskawie dołaczy do gry, a jeszcze większy, gdy okazuje się, że brakuje mi kilku itemów do 100% i nie mam pojęcia gdzie one są. I biegam jak de.bil po tych poziomach usiłując znaleźć cokolwiek, co przeoczyłem.

Z każdym kolejnym poziomem przekonuję się coraz bardziej, że to ciągle więcej i więcej tego samego, tyle że w innych sceneriach. Poziomy użytkowników fajna rzecz, ale ileż można jeździć rollercoasterem, samochodem czy czymśtam innym? Każdy poziom jest na raz. Przejdę i raczej już nigdy do niego nie wrócę. I obok określeń dla LBP typu piękna i innowacyjna, stawiam jeszcze jeden - nudna. Mogłem brać Burnouta :c

Edytowane przez Qra
Odnośnik do komentarza
Kur.wa co za irytująca gra. Szlag mnie trafia przy czekaniu aż ktoś się łaskawie dołaczy do gry, a jeszcze większy, gdy okazuje się, że brakuje mi kilku itemów do 100% i nie mam pojęcia gdzie one są. I biegam jak de.bil po tych poziomach usiłując znaleźć cokolwiek, co przeoczyłem.

Z każdym kolejnym poziomem przekonuję się coraz bardziej, że to ciągle więcej i więcej tego samego, tyle że w innych sceneriach. Poziomy użytkowników fajna rzecz, ale ileż można jeździć rollercoasterem, samochodem czy czymśtam innym? Każdy poziom jest na raz. Przejdę i raczej już nigdy do niego nie wrócę. I obok określeń dla LBP typu piękna i innowacyjna, stawiam jeszcze jeden - nudna. Mogłem brać Burnouta :c

 

 

Hmm po przeczytaniu twojego posta zwyczajnie postanowilem cos napiac,piszesz irytujaca zgadzam sie z Toba w 100% irytacja zalanczla sie przy zdobywaniu trofeum WITHOUT DYING:) Szacunek dla wszytkich co maja platyne (pozdro dla mojego Kuzyna:)) Jesli chodzi o online jesli chcesz pograc muszisz sie umowic z kims ''kumatym'' Okreslenie PIEKNA I INNOWACYJNA jak najbardziej moze Ty nie umisz docenic kunsztu Media Molecule :) zrob Platyne i potem napisz czy nudna jak dalej tak bedziesz twierdzil to gra nie trafila w twoj gust

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

o ho ho, LBP jest świetne, trzeba do gry się przekonać i poczuć klimat jaki ona oferuje. Wg. mnie gra jest innowacyjna jak napisaliście ale nie nudna, nie, nie, nie. Potrzebny nam jest pewien rodzaj świeżości, dlatego takie gry jak ta czy Mirror's Edge i pewnie wiele innych nie jest docenionych, bo w większości potrafimy tylko narzekać, a nie otwierać się na nowe innowacje. W samym temacie Killzona możemy zaobserwować jak jesteśmy zaślepieni sam nawet nie wiem w co.

 

Gra wyróżnia się, a poziomy są, tak, nudne na raz, ale jest i wiele takich, które są prawdziwym kunsztem dla naszych oczu i zapamiętamy je na długo i będziemy co jakiś czas chcieli do nich wracać.

 

Lecz każdy ma swoje zdanie i trzeba je docenić, taki mały mój komentarzyk ;)

Odnośnik do komentarza

Wedlug mnie Motorstorm Pacific Rift i LBP to rewelacyjne gry, szkoda ze jest tak o nich cicho i wiele osob ich nawet nie sprobowalo. Jesli chodzi o MSa to przeklinam SONY ! Wypuscilo beznadziejne demko, ktore jest 50x gorsze od pelnej wersji, zrazilo to wielu ludzi i teraz majac kontakt jedynie z demkiem maja negatywne zdanie nt. gry.

Jesli chodzi o LBP to gra mnie wprost oczarowala i uwazam ze jest przeza(pipi)ista. Nie wiem, moze to dlatego, ze juz dawno nie gralem w zadne platformowki. Niesamowicie sie ciesze z wyboru konsoli SONY - takie gry jak MS PR, LBP, KZ2 sprawiaja ze bylo warto kupic niedoceniona konsole SONY. Ehh, ciekawe tylko kiedy wreszcie wyjdzie te GT5...

Odnośnik do komentarza

LittleBigPlanet naprawdę wymiata. Zakochałem się w niej od pierwszego wrażenia, że tak sztampowo to ujmę.

 

Mam pytanie do Was, którzy już jakieś tam swoje chore imaginacje przelaliście do LBP. Gdy zaczynaliście tworzyć swój pierwszy level, robiliście coś ambitnego? Czy może przeciwnie - sprawdzaliście możliwości edytora, wykorzystując już gotowe elementy? Właśnie z bratem zacząłem tworzyć swą wesołą twórczość i wychodzi nam to dosyć pokracznie.

 

Jeszcze jedno pytanko nowicjusza. Jak można zaprosić kogoś z listy przyjaciół do wspólnej gry?

Odnośnik do komentarza

Mam mały problem. Zakupiłem dzisiaj dodatek w postaci paczki leveli z MGS'a. Problem polega na tym że w cale ich nie widzę. Kupiłem odpowiednią wersję, bo gra i dodatek są w PAL'u. Kiedy je odblokuję? Muszę ukończyć tryb fabularny żeby zagrać w levele które zakupiłem?

 

[E]: Ta wczoraj przez przypadek tam wlazłem. :P Już wszystko wiem.

Edytowane przez ziolo69
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...