Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy wersja GOTY kupiona w UK posiadala bedzie j.polski??

 

Odwracając trochę pytanie :P - Czy wersja GOTY z polska wersją językową umożliwia mimo wszystko ustawienia angielskiego w grze?

Sprawdzone

 

GOTY pobiera jezyk z ustawien XMB

 

GOTY sciaga patch 1.26 (jezykowy) i odrazu uruchamia sie w jezyku jaki masz ustawiony w XMB (oczywiscie jesli taka wersja istnieje)

 

i angielskie uruchamia j.polski

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Czyli? Skąd to wywnioskowałeś?

Będziesz mógł w nie zagrać jeśli ktoś Cię zaprosi (do oficjalnych), a zagrać można we wszystkie opublikowane. Ale na pewno nie masz możliwości bez zakupienia tworzyć leveli z tą opcją.

Korwa <_< Zaczynam żałować zakupu LBP <_<

Na LBP2 poczekam aż wydadzą wszystkie dodatki w wersji GOTY tak jak teraz.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kolejny dodatek do LBP niestety to "tylko" kolejny level kit i kostiumy tym razem ze świata Marvel.

 

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/06/25/marvel-comes-to-lbp.aspx

 

Premiera 7 lipca.

 

Edit:

 

Tak myślę, że może jest szansa na trofea tzn. to bardziej wygląda jak dodatek na miarę Piratów czy MGS-a.

Oby...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak myślę, że może jest szansa na trofea tzn. to bardziej wygląda jak dodatek na miarę Piratów czy MGS-a.

Oby...

 

No przecież wszędzie piszą (nawet w tym linku co podałeś), że ten Level kit będzie zawierał cztery plansze w których głównym wrogiem będzie Magneto. Więc jest to dodatek na miarę Piratów czy MGS. Choć wątpię, że dodadzą coś nowego (jak w MGS - strzelba, a Piratach - woda).

Odnośnik do komentarza

Dodatek na miarę MGS i Piratów to będzie jak dodadzą trofea ;p

 

Aaa, tobie tylko o trofea chodzi. A to sorry, bo myślałem że liczysz na nowe levele od MM. Ale myślę, że taką licencję to porządnie wykorzystają i dodadzą nawet te trofea ;) .

 

A tak poza tym to ciekawe ile to będzie kosztować. Przecież jakby ktoś chciał kupić wszystkie "ubranka" to musiałby wybulić 140zł (licząc że jedno ubranko normalnie kosztuje 7zł). A i jeszcze mam takie pytania, czy te ubranka to będą takie najzwyklejsze, czy np. Dr Octopus będzie mógł chodzić na tych swoich "mackach"??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...