Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie

 

Jakość wody oceniam na 4+ / 7. Myślałem, że będzie bardziej realistyczna... Nie jest źle, ale mogło być lepiej.

W porównaniu jednak do dodatku MGS, to bardziej przypadł mi do gustu właśnie dodatek MGS, chociaż tematyka Piratów bardziej mnie łechce.

Warto kupić, żeby zobaczyć i pograć, ale rewelacji nie ma, przynajmniej dla mnie.

Za to dodatek z ludzikami jest fajnie zrobiony, chyba najlepsze Sackboye do tej pory...

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza

Mi z kolei bardziej piracki dodatek przypadł do gustu, choć obydwa są b. dobre. Szkoda tylko że, takie krótkie.

 

Natomiast woda rzeczywiście nie robi jakiegoś większego wrażenia jeżeli chodzi o realizm. Ale tak jak wcześniej pisałem poczekajmy tydzień-dwa a powstaną konkretne "wodne" levele to będzie można lepiej ją ocenić.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wszystkie 3 składniki :).

 

W sumie to nie ma na dobrą sprawę do czego się przyczepić, ja po prostu troszkę inaczej sobie ją/to wyobrażałem. Natomiast interakcja z otoczeniem i w zasadzie fizyka czasami kuleje. Tylko nie wiem czy to wina bugów (chyba tak) bo dziś w tutorialu metalowa skrzynka pływała mi na powierzchni wody. Reszta co oczywiste była na dnie, podobną sytuacje miałem w 2 levelach zrobionych przez kogoś.

 

No ale to chyba bugi. Nie ma co smęcić takie dlc za takie pieniądze to ja rozumiem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Argh... Nie wiem czy mnie nie zjecie za to, ale może spróbuję.

 

Kupiłem wczoraj LittleigPlanet. Teraz myślę jakie dodatki są mi potrzebne. Jest tego masa w PSStore. Czy ktoś mógłby napisać mi jakie dodatki kostiumów i innych rzeczy powychodziły do LittleBigPlanet i które powinienem zakupić? Widzę, że są tam paczki z kostiumami (zamiast kupna każdego z osobna, mogę wszystkie kupić) i tzw. level-kit. Level-kit, to zapewne narzędzia do budowy leveli - powinienem zakupić wszystkie czy nie warto? Chcę tworzyć własne poziomy, stąd zależy mi na wszystkich dodatkach, ale nie bardzo łapię się które są potrzebne. Jak kupię wszystkie costume packi i level-kity to starczy?

Odnośnik do komentarza

Kostiumy to tylko i wyłącznie Twoja sprawa tzn. do niczego nie są potrzebne a juz na pewno nie do tworzenia leveli. Tylko i wyłącznie zmieniają wygląd sackboya.

 

Jeżeli chodzi o dodatki do tworzenia leveli to właśnie wspomniane przez Ciebie level-kit. Trzy najważniejsze z nich to MGS level kit, History-kit i wczoraj wydany Pirates Of The Caribbean level kit. Są chyba jeszcze jakieś dodatkowe pierdoły do tworzenia leveli ale te 3 są najważniejsze i w zupełności wystarczą. Plus oczywiście to co jest zawarte bezpośrednio w samej grze.

 

@balon1984

 

Nie przeszedłem jeszcze całego dodatku ale sądząc po opisach trophy to chyba 5.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Panowie, jak ta gra "żyje" w sieci ? ZAstanawiam sie nad kupnem i nie chce zeby gra byla na tydzien. Gralem w bete i mam lbp na psp wiec orientuje sie mniejwiecej w gameplayu. Interesuja mnie lvl stworzone przez graczy. Jest ciagly wysyp, czy gra powoli hamuje?

 

Ciągle dodają nowe lvl'e w dodatku juz teraz jest duuużo takich w które trzeba zagrać.

 

Jedyny mankament to to że z kolegami nie pograsz (chyba ze na jednej konsoli) bo co łatka to coraz bardziej psują multiplayer.

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza

Wczoraj kupiłem nowe, pirackie levele. Zanim sprawdziłem co przygotowało nam Media Molecule, to wsiąkłem na ponad 2 godziny w plansze autorstwa graczy. Ta gra nigdy się nie zestarzeje, a ludzi nadal gra więcej niż np., w takie Uncharted 2. Wczoraj było 25 tys. graczy online.

Odnośnik do komentarza

Racja, racja i jeszcze raz racja.

 

Ta gra śmiało może funkcjonować jeszcze parę lat z pomocą MM. Dzień w dzień gra pełno osób, stosunek mistrzowskich leveli do crapowatych jest już mniej więcej wyrównany. Nie ma żadnego problemu ze znalezieniem graczy tylko lagi czasem dają popalić. Po za tym co w sumie najważniejsze, gra jest niesamowicie miodna. Jak dla mnie w ogóle się nie nudzi bo za każdym razem oferuje mi co innego. Więc o jej żywotność nie ma co się bać, tym bardziej jak ktoś dopiero zaczyna zabawę z LBP.

 

Jedyne co mnie boli to, że gra jest strasznie niedoceniona ale to zwalam na zje.baną promocję gry, reklamy. W Polsce to już nawet szkoda wspominać...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja w te świeta planuje odpalić i ponownie przejść LBP, a dlaczego akurat teraz? :smile: Bo dokladnie rok temu kupilem sobie playaka z LBP w zestawie i bardzo dobrze mi sie ta gra kojarzy z relaxem na kanapie przy nowej konsoli w świątecznym klimacie, jakkolwiek tandetnie by to brzmiało :) Grałem tez swego czasu online i na prawde ciezko ogarnąć taką ilośc leveli i zaspokoić ciekawość, zwłaszcza ze wiele plansz zrobionych przez graczy jest doskonałych!

 

A co do promocji i sukcesu tego typu gier to wiadomo jak jest. W porownaniu do psychoanuts czy brutal legend [itp] LBP chyba i tak odniosło z tego grona najwiekszy komercyjny "sukces". Dla mnie to 1 z najważniejszych gier z jakimi mialem kontakt na przestrzeni wielu lat/platform. I ten początek z lektorem "planet Earth..." :thumbsup: God bless SONY.

 

ps. aha, kanape też miałem wtedy nową :happy:

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Ja w te świeta planuje odpalić i ponownie przejść LBP, a dlaczego akurat teraz? :smile: Bo dokladnie rok temu kupilem sobie playaka z LBP w zestawie i bardzo dobrze mi sie ta gra kojarzy z relaxem na kanapie przy nowej konsoli w świątecznym klimacie, jakkolwiek tandetnie by to brzmiało :) Grałem tez swego czasu online i na prawde ciezko ogarnąć taką ilośc leveli i zaspokoić ciekawość, zwłaszcza ze wiele plansz zrobionych przez graczy jest doskonałych!

 

A co do promocji i sukcesu tego typu gier to wiadomo jak jest. W porownaniu do psychoanuts czy brutal legend [itp] LBP chyba i tak odniosło z tego grona najwiekszy komercyjny "sukces". Dla mnie to 1 z najważniejszych gier z jakimi mialem kontakt na przestrzeni wielu lat/platform. I ten początek z lektorem "planet Earth..." :thumbsup: God bless SONY.

 

ps. aha, kanape też miałem wtedy nową :happy:

 

Mógłbym się dołączyć? Dawno nie grałem w lbp a z chęcią bym przeszedł ją jeszcze raz, ale samemu mi sie nie chce. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...