Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatku jeszcze nie kupiłem ale pograłem troche na planszach graczy.

Woda jest ok. Fizyka itd.. normalna ;)

Pdoba mi się za to bardzo strona wizualna. W wodzie wszystko się odbija. Tworzą się fale w 3D. I coś co mnie zaskoczyło... zwróćcie uwagę na cienie na dnie rzucane przez wodę. Nie jest to stała tekstura tylko rzeczywiscie generowana na podstawie zachowania wody. Jak na górze wytworzymy falę to będzie to też widać na dnie.

Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ;)

 

ps. Jak zmienia sie porę dnia/oświetlenie itd w trakcie levelu? Szukałem jakichś bajerów w edytorze ale nic nie znalazłem... Domyślam się, że jest to w którymś z level kitów. Wie ktoś może w którym?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie, jako iż wczoraj dopiero dostałem grę w swoje łapska, edytuję level własny i chyba jakoś go trzeba zakończyć, znaczy w innych levelach innych graczy, na koncu był zazwyczaj taki telewizorek jak w story mode na każdym końcu, tylko w ten sposób mogę zakończyć swój poziom? jak tak to jak to zdobyć (telewizorek) ?

Odnośnik do komentarza

Wybrać go z menu, nie? ;] Masz stickery i obiekty. Pewnie w obiektach (nie pamiętam). Tylko tak możesz "skończyć poziom".

 

ps. Jak zmienia sie porę dnia/oświetlenie itd w trakcie levelu? Szukałem jakichś bajerów w edytorze ale nic nie znalazłem... Domyślam się, że jest to w którymś z level kitów. Wie ktoś może w którym?

 

W którymś darmowym. Sam tego używałem na jednej planszy.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ludzie cos bardzo dziwnego stalo mi sie z ta gra. Sobie normalnie ja wlaczalem jak zwykle i sie zawiesila od razu jak tylko wszedlem do planetki, po zresetowaniu PS3 i po ponownym wlaczeniu, nie bylo juz dzwieku...

Plyta jest czysta, bardzo czysta, prawie nieuzwana i ogolnie nowa. Dzwiek jest, ale tylko ten w tle (nie ma muzyczek, voice'a ani glownych dzwiekow). Probuje usuwac update i jeszcze raz sciagac, ale z tym netem co mam troche to potrwa : /

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Najważniejsze dodatki do kupienia to właśnie MGS i Piraci z Karaibów. Zawierają one najwięcej nowych rzeczy, nowych leveli + trophy. No i Piraci dodają wodę, więc te dwa dodatki to obowiązek.

 

Natomiast level-kits jest więcej niż tylko te co wymieniłeś. Choćby wczoraj doszedł walentynkowy level-kit, warty uwagi jest na pewno History level kit. Oprócz tego jest też parę level-kitów nawiązujących do gier choćby Heavenly Sword czy God of War.

 

Edit: Grigori szybszy.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Witam potrzebuje pomocy z gra LBP

Mialem zainstalowane demo najpierw corka grala sama potem z synem i sie spodobalo

Kupilem pelna wersje ale mam problem z uruchomieniem gry solo

po wlaczeniu chce 7 kontrolera i wybor osoby do gry...jak zrobic by grala tylko 1 osoba

zadne opcje nie dzialaja jak zaczne gre w coop to tez nie moge nic zmienic

usuwalem gre usunalem demo i instalowalem na nowo...nic nie pomaga dalej zaczyna sie od wyboru dodatkowego gracza ...jak zrobic by mogla grac jedna osoba?

Odnośnik do komentarza

Wyłącz drugiego pada. (przytrzymaj PSbutton i tam masz opcje)

Nie wiem o co chodzi Ci z siódmym padem, ale domyślam się, że tak masz ustawionego tego drugiego (taki numer porządkowy). Jeśli nie, to ustaw mu taki (j/w) i wyłącz wtedy. Nic innego mi do głowy nie przychodzi - zawsze jak masz włączonego pada, to włącza się dla niego postać.

Odnośnik do komentarza

Więc tak jestem po zakupie dodatków MGS i Piraci z Karaibów, teraz mam pytanie do tych co mają zakupione inne level kity. Które warto kupić ?  History jest fajny ?

 

Inne kity zawierają jedynie nowe elementy które można użyć w edytorze leweli. Wiec jeśli bawisz się w tworzenie własnych plansz to jak najbardziej np history pack sie przyda, a jeśli interesują Cię jedynie nowe, gotowe plansze to wiedz, że zakupileś juz wszystkie dostepne w dodatkach.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...