Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

DLC są ściągane razem z łatami - inaczej ktoś kto nie kupiłby stroju/dodatku nie mógłby grać na levelu wykorzystującym elementy z DLC i/lub graczami w nowych wdziankach. To co się kupuje na PSS to tylko update bazy danych: co kupiłeś a czego nie. Ciekawa sprawa, że jej rozmiar jest stały. Ciekawe czy jest czymś zabezpieczona. ;]

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

moze mi ktos w kilku zdaniach napisac, dlaczego ta gra jest taka genialna? kupilem na pss, pogralem pol godzinki i... nic. zacheccie mnie jakos ;p

 

Do tej gry trzeba zachęcać ?? :blink:

 

Może pograj troszkę więcej niż pół godziny?;), ta gra to jedna wielka genialna zabawka, z której możesz zrobić prawie wszystko (edytor),(LBP 2 to już wogóle zapowiada się na 1000 in 1 :thumbsup:).

 

Gra nie może się nie podobać bo porwie każdego gracza bez względu na gusta, ponieważ LBP to sama Radość,zabawa i miód z grania a o to chyba chodzi, zagraj z znajomymi w LBP przez online lub na jednej kanapie a poczujesz o co chodzi, banan nie zejdzie ci z twarzy. Czym więcej "szmacianek" na danej planszy tym więcej Funu! Po przejściu plansz twórców, ściągnij sobie nowe poziomy graczy które nie raz przebijają pomysłowością i wykonaniem oryginalne plansze, a najlepiej sam spróbuj coś stworzyć w edytorze :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Wiecie moze jak zrobic wlasne tlo do levelu? Sa dostepne 8 wzorcowych, a mnie zalezy na wlasnym. Praktycznie kazdy porzadnie wykonany level przez uzytkownikow ma wlasne tlo. Jak je zrobic?

 

I jeszcze jedno. Potrzebuje wyrzutni. Na niejednym poziomie uzytkownikow takie spotkalem, ale w swoim worku takiego obiektu nie mam, bo nie spotkalem do skolekcjonowania. Moze wiecie jak taki wykonac? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Pytanie od pacynkowego nooba: od niedawna gramy z żoną w LBP na jednej konsoli, ona wchodzi ze swojego "konta konsolowego". Czy wszystkie obiekty, które ona złapie w czasie gry będą dostępne też na moim "głównym" koncie (szczególnie w trybie tworzenia planszy)? Pewnie pojawiała się ta kwestia już dawno i wiele razy, ale nie mam naprawdę czasu tego szukać. Z góry dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Oboje zbieracie dla siebie fanty. W sensie jeśli ona coś Ci zabierze to i tak zdobywacie to oboje. Tak samo w drugą stronę.

 

Inaczej byłby to bardzo poważny błąd game designerski (nie dałoby się samemu ukończyć gry, zdobyć wszystkiego co się da, co przekładałoby się na zabawę (mniej wdzianek, w skrajnych przypadkach brak dodatkowych; nie możność wbicia platyny itd.). ;]

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie otrzymałem kod na jakieś DLC do LBP pt. Prehistoric Moves - niestety wymaga Move'a, którego nie posiadam... :whistling:

 

Z tego co się orientuje są pucharki, jeden całkiem wredny - qtwa będę musiał w końcu kupić Move'a (4 pady by się jeszcze znalazło).

 

Grał ktoś już, daje radę to DLC?

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...