Skocz do zawartości

Pizza


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mejm napisał:

Handlarze placka drozdzowego pieczonego zazdroscili dobrego dnia utargu handlarzom kulki drozdzowej smazonej i kazali jakims prowcom wmowic tepemi ludowi ze istnieje tez dzien pizzy. Ba, pewnie ma to zwiazek z jakas tradycja.

Dzisiaj przejeżdżałem koło kebaba i zastanawiałem się „kiedy będzie dzien kebaba?” A może już jest w jakimś kraju?

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Lucek napisał:

najlepsze w tym dominos na oranienstr. mają to, że klasyczne pizze kosztują tam 2,99€ - dokładnie tyle ile to jest warte

 

gurwa no ja dałem jednak trochę więcej ;/ chyba nawet mi to już mówiłeś i nie skojarzyłem faktów

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, grzybiarz napisał:

Dzisiaj przejeżdżałem koło kebaba i zastanawiałem się „kiedy będzie dzien kebaba?” A może już jest w jakimś kraju?

11 listopada

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.02.2018 o 14:00, JJoker napisał:

 

Pizzeria Palermo Wrocław. Polecam. Na żywo smakuje lepiej jak wygląda! Btw. Oblewam świetny kontrakt - pizza dobrze smakuje do zwycięstwa. :banderas:

Przejadłem się nia, choć polecalem tutaj tez. W okolicy mamy coś lepszego, je.bany nieszlifowany diament. Obczaj sobie La strada na brodzkiej.

 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, milan napisał:

Doczytałem że to polska sieciówka ;]

 

Polska sieciówka i jeszcze w turystycznych miejscach potrafią mieć ceny 2 razy wyższe niż w takim np Szczecinie. Ale trzeba przyznać, że porządny i smaczny kebs.

 

A w piątek byłem w nowej pizzerii znajomego, który zaprosił ludzi do przetestowania pieca w lokalu, który otwiera za miesiąc. Robi typowo włoską pizzę, ale co było najciekawsze to 9 rodzajów ciasta, mieszanek różnych mąk. Najciekawsza była dla mnie mieszanka pszennej z konopną bo nie jadłem wcześniej nic takiego, ponoć zdrowe. 

Odnośnik do komentarza

ZmIktkqTURBXy84ZmQ0YTI3ZGFkODdkZGE3ZGZkO

Godzinę temu, Lucek napisał:

konopną bo nie jadłem wcześniej nic takiego

W Warszawie u nas się otworzyło nawet całe Cannabis bistro (wegańskie do tego) ale nie jadłem tam nic bo własciciele to frajerzy :lapka:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Nie jem mrożonek, ale to raczej pod kątem dzieci zrobione. Pizza z nutellą występowała u nas nie raz w pizzeriach, Dominium ma normalnie w menu. 

 

Zresztą dla mnie to żadna obraza, tarty też się je na słodko i słono, nie widzę problemu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...