Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

http://kotaku.com/5152882/god-of-war-iii-i...e-for-your-eyes

Kotaku widzało tą gre na żywo i piszą

God of War III is bigger, gorier, more beautiful than any PlayStation 3 game we've seen to date, a game with a sense of scale far beyond the competition

 

Gra jest genialna :] Ale nie mogę się powstrzymać od wyśmiania osób, które twierdziły że gra będzie chodzić w 1080p - screeny są w 720p i gra najpewniej też tak będzie. Co nie zmienia faktu,że wygląda świetnie :)

Nikt nie sądził z powietrza,że gra będzie w 1080p i 60fps.Sony samo tak początkowo gadało,nawet Scep w wywiadzie na polygamii mówiło tydzień temu,że GoW3 będzie w full hd.Walic rozdzielczość,jak to wygląda w ruchu-KAPITALNIE,a do premiery pewnie jeszcze gra będzie ładniejsza.Ojj chlebak się rozkręca.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

THE BEST EPIC SHOT EVE'ARRRRRRRRR !! XD

beztytuuhd8.jpg

 

Tak w ogóle to Sony mnie przeraża .... Długo nic i nic, można by pomyśleć że samobója se dają, a tu nagle !! BOOOOOOOM !! znikąd wreszcie pokazy właściwych gier (czy to demo KZ2 czy to trailery właściwe GOW III) - Nie wiem co oni wyprawiają, ale niech przestaną, zawału serca można dostać !.

 

Co do samego GOW 3 ? - CHYBA DOSTAŁEM KRATORGAZMU ! XD, grałem tylko w 1 część, ale mi nie przypasiła, nie rozumiałem fenomenu (była to dla mnie taka gra z fajnymi QTE, taka dobra gra na start z PS2) jednak patrząc na żółte zęby (próchnica high definition ma się rozumieć - na to idzie moc konsoli kurna !! :lol:) Kratosa i te wspaniałe oczka jego :) ..... . Coś czuje że jednak przekonam się do tego bladego łysowatego brodatego krzyworyjowatego tatuowanego półnagiego mięśniakowatego typa :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

18 osob siedzi w tym temacie (kiedy to pisze) tylko dlatego, ze SONY pokazalo pelna wersje slabego, starego trailera (ktory teraz jest.. "taki se"). Akcja itd jest niezla, ale bez jakich "ochow" i "achow" a grafika to jakies nieporozumienie :/

Oczywiscie nie zmienia to faktu, ze bedzie to na pewno swietna gra, ale jak mozna pisac, ze to wyglada rewelacyjnie? O_o

 

ps. Dr.Czekolada.. znowu "w ogUle xD

Odnośnik do komentarza
ps. Dr.Czekolada.. znowu "w ogUle xD

Od ogUłu do szczegółu :P. Wybaczcie mi, przez ostatnie miesiące jestem strasznie grafomański jeśli idzie kejbord (bo w realu byków nie popełniam zaręczam :P).

 

Co do grafiki ....... Łeee przesadzasz, tak jakby gra miała wyjść już jutro :P.

 

Yano - Epic, może porobimy tego więcej, widać że Kratos w tej części cosik komiczny będzie :).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dr. Czekolada - polecam zagrac w GoW 2. Pozyczylem kiedys GoW, ale nie przeszedlem, jakos tak wyszlo. Gierka bdb, ale GoW2? GoW 2 jest 1000x lepszy (przynajmniej w moim odczuciu). Za(pipi)iscie mnie wciagnal i zlapalem ostra zajawke na hellenskie klimaty (jednym w glownych czynnikow byl soundtrack ktory wymiata, robi taki klimat, ze nie wiem, nakreca czlowieka na maxa - mnie wprost roz********la energia kiedy leciala ta charakterystycna muzyczka podczas jakiejs zadymy). Zajawka pozostala mi do dzisiaj, wrecz kocham starozytna grecje i rzym.

Jak skonczylem GoW 2 to myslalem ze nie wyrobie. Mysle sobie: NO (pipi)A MAC, TYLE SIE (pipi)ILEM Z TYM ZEUSEM A TAKI KONIEC ?? MOOORE

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie będę komentował trailera bo to ewidentnie nie jest gameplay. Co do dzisiejszych screenów, gra wygląda super, ale sprawdziło się to co przewidywałem, a czym "odgrażali" się posiadacze PS3, pod względem graficznym nikt już nie uwierzy, że PS3 jak to mówiono "zmiażdży" X360 i z tym wielu będzie musiało się pogodzić.

 

Szkoda, że nie zdecydowali się na gameplay, bo graficznie na screenach widać, że wygląda bardzo dobrze, ale chciałbym zobaczyć mechanikę i pracę kamery przy tak dynamicznej grze.

Odnośnik do komentarza

Froniu - powtorze czyjes slowa: niektorzy po tej generacji spodziewali sie cudow, a teraz maja zawod. Ja rowniez sie ich spodziewalem i po kupnie PS3 i odpaleniu GTA IV przezylem lekki zawod. Ale na szczescie zaczelem na to lac, i doceniac to, co jest - teraz mi graficzka jak najbardziej odpowiada we wszystkich gierkach (bwhehe, pomijajac crapy pokroju Haze'a :P),

@Donsterydo Mozesz mnie nazywac fanboy'em jak chcesz, ale wg. mnie PS3 owszem - zmiazdzy X360. Wystarczy popatrzec na KZ2 - ta gra wymiata niesamowicie. Przy jej produkcji teamy od SONY zdobyly nieocenione umiejetnosci, wytworzono doskonale narzedzia developerskie, teraz moze byc juz tylko lepiej.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Grafika wydaje mi się być lekko zachowana w takim samym tonie co poprzednie części, taka specyficznie "plastyczna", dopiero trójka wydaje się być też w końcu "brudna" ( ...... To chyba dlatego pierwszy GOW mi tak nie pasił !!), jak narazie wolę nie ohać i ahać, poczekamy do bliższych informacji nt samej gry.

 

Tak w ogule ile liczy team robiący GoW 3 w sumie ?, jeżeli liczy te tylko 20 osób, i z takim zastawem zamierzają wydeveloperować tą grę to klękam ... po prostu klękam (wejdźcie np na taki Xbotowaty Game Trailers i co ludzi wypisują, chylą czoła a niektóży autentycznie pindolą Xboxa (od razu widać jednak że to grubsze trolle) - no jeżeli ta gra już takie emocje budzi (zwłaszcza wśród Hamerykanów) to....... PS3 jeszcze nakopie :) (i jeszcze gdyby ten tytuł przebił KZ2 ilością sprzedanych kopii ..... to już w ogule były epic economics win).

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Yabollek007: Ja raczej wstrzymuję się mówić o tym co będzie, wolę oceniać to co dostaję do łapy zamiast tego co mi się wydaje, że może być. Zauważam tylko że GoW3 miał wbić w ziemię X360, zapowiadał to deweloper i powtarzali to jak mantrę posiadacze PS3. Dostaliśmy kilkanaście screenów i widzimy, że dostaniemy piękną grę, ale to nie pokrywa się z tym co miało być, zresztą jeszcze niedawno powtarzano, że urywek z poprzedniego mini trailera był robiony na wczesnej wersji kodu, co też okazało się kłamstwem bo teraz dostaliśmy dokładnie to samo tylko, że całość. Najlepsze jest to, że Killzone 2 wygląda lepiej, a wychodzi co najmniej rok wcześniej. Po prostu denerwują mnie przechwałki Sony, które później okazują się bezpodstawne, a to nie pierwszy raz.

 

Co do tego, że ludzie mieli wygórowane oczekiwania co do tej generacji konsol, moim zdaniem oczekiwania zostały spełnione, tylko większość deweloperów jest za leniwa, żeby się trochę postarać, Gears of War wyszedł na starcie nowej generacji, a do tej pory wiele gier nie prezentuje takiego poziomu graficznego, a przecież gry takie jak Killzone 2 na PS3 czy Gears of War 2 na X360 pokazują, że jak się chce to można zrobić jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza

wg mnie nawet na PS2 dumą i mocą tej serii jeśli chodzi o grafikę nie było wykonanie postaci itp tylko animacja i widoki oraz praca kamery przy QTE.Przecież tekstury,efekty uderzeń czy modele postaci wcale nie były lepsze niż np w DMC3 czy innych slasherach.To animacja,a właściwie oddanie w niej brutalności Krotosa,rotacje kamer przy QTE i genialne widoki(Olimp z jedynki,świątynia na szczycie rydwanu z posagami koni,czy też Kronos trzymający na barkach całą ziemię) sprawiały,że GoW2 byl bezdyskusyjnie najładniejszą grą na PS2.

 

Wg mnie podobnie będzie tutaj,nawet widać to na trailerze,niby nic ponadto co widzieliśmy w innych tytułach ale sama koncówka gdy kamera pokazuję całą okolicę i inne tytany to już MOC.W fullu pewnie będzie to samo.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Nad grą pracuje ok 120 + dojda z Gurilla Games. Ten trailer był składany na kodzie z Listopada wiec jeszcze trwają prace nad mechanika gry, a grafa bedzie dopieszczana 4 miesiace przed premierą. Info od Polaka pracującego nad grą.(mamy rodzynka :P )

 

Edit: Może Ci sie to wydawać Ficuś dziwne ale polscy programiści są wszedzie na świecie i mają znakomitą opinie jakospecjaliści w progmowaniu, a pozatym nad gra pracuja ludzie z całęgo świata (rózne narodowości). To są szczegóły hahahaha, ja chciałęm sie dowiedzieć wiecej ale nie chce mi ani literki napisać :P ponieważ dla Sony to bardzo ważna gra i zakazała rozmawiać na jej temat .

 

Wiec prosze nie ciagnąć mnie za jezyk bo już wiecej nic nie wiem. 8)

 

Edit2: Dr.Czekolada - nie blefuje, a zreszta sami sie przekonacie w swoim czasie :whistling:

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

Zanim ta gra zostanie wydana minie jeszcze z rok. Spokojnie.

 

"The trailer, he stated, was a piece of work that had been completed last Fall, but the team had been waiting to fully unveil the entire thing. Everything within the trailer itself was "100% real," according to Asmussen. While the action within the trailer was scripted to tell the story that he wanted to tell for the trailer, "everything that you see in here is using actual in-game engine, resolution, effects. Let me assure you, we can draw Kratos in these levels and we can do all this stuff that's happening in here right now."

 

Z zapowiedzi IGN.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...