Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze czytałem że pracują nad tymi Harpiami, żeby było lepiej.

no fajnie by bylo, bo sam pomysł nie jest zły, ale schematycznosc tej czynnosci psuje efekt, nie czuc ze kratos jak ostatni bydlak łapie kogos i masakruje w locie tylko porostu łapie sie punktu zaczepienia i leci kawalek

zreszta przeciez kratos ma swoje skrzydła XD zamiast masakry harpi mogli zrobić ze niektorych miejscach skrzydła mają lepsze zdolnosci do latania (wznaszace prądy powietrza itp)

 

Ale chciałbym przejść GOW3 nie używając tylko jednej broni i magii dlatego, że tak jest najwygodniej.

na jednym z filmikow tworca powiedział ze chcą zrobic wszystkie bronie tak fajne i dobre zeby sie dało i chcialo przejsc gre kazda bronią, a nawet łukiem XD

Odnośnik do komentarza

Czy moglibyscie przestac wrescie wrzucac tutaj te wszystki screeny z urywaniem lba Heliosowi? Specjalnie nie ogladam gameplayow zeby sie napalac na Full'a ,a kiedy tylko wejde do tego tematu odrazu musze je.bn.ac sobie spoilera :-///

Jak juz wrzucacie to przynajmniej w postaci linku ,a nie...

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

ale osoba ktora ma tak ogormna potrzebe zeby wejśc w gre kompletnie na ślepo w ogole nie powinna zagladac na forum czy gdziejkolwiek (gazeta, internet) bo zawsze zobaczy jakiegos screena albo info na temat broni/poziomow ktora moze jej "zepsuc zabawe"

 

bez przesady, czy to tak wielkie psucie fabuly ze sie wie ze mozna wypatroszyć centaura? jak dla mnie to nadal bedzie frajda , z jednej strony zobaczenie tego pierwszy raz w grze dalo by jakas sadysfakcje, ale po to sie takie rzeczy oglada teraz zeby sie jeszcze bardziej napalić

Odnośnik do komentarza
Ja to się w ogóle zastanawiam jak bardzo trzeba być znudzonym życiem i samotnym, żeby takie gify przygotowywać...

Napisz to na Neogafie, tam co 4 posty to gif :lol:

 

A co do tego QTE. Zauważyliście, że np. trójką pojawia się na górze, kółko po prawo itd. Zupełnie jak na padzie. Teraz nie trzeba będzie zwracać uwagi jaki guzik się pojawił, tylko będziemy mogli podziwiać Kratosa w akcji. Bardzo dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
balon1984 - Tak, ja tak uważam.

 

Jeżeli uważasz, że postać Kratosa to szczyt możliwości PS3, to się mylisz i to grubo :). Szczerze mówiąc, to wygląda on przeciętnie.

 

 

No ja nie uważam , że to szczyt, mówie tylko, o różnicy, która dla mnie jest bardzo duża. Jednak mi też się wydaje, że to nie jeste GOW2, ani nawet GOW1

Odnośnik do komentarza

To jest GoW2 (To co jest wyżej to z wersji PSP i tam nie porównania w jakości)

 

http://www.blogcdn.com/www.joystiq.com/med...f-war-ii-62.jpg

http://www.blogcdn.com/www.joystiq.com/med...f-war-ii-35.jpg

 

http://www.joystiq.com/photos/god-of-war-ii/158034/

 

Kratos w "trójce" wygląda świetnie ale mega skoku w wyglądzie modelu postaci nie ma. Myślę jednak, że do tego marca to Kratos wyładnieje tak, że szczęki polecą na ziemię.

 

EDIT

Jakby ktoś mi nie wierzył - galeria CoO:

http://www.1up.com/do/slideshow?pager.offs...amp;mId=3490010

Odnośnik do komentarza
balon1984 - Tak, ja tak uważam.

 

Jeżeli uważasz, że postać Kratosa to szczyt możliwości PS3, to się mylisz i to grubo :). Szczerze mówiąc, to wygląda on przeciętnie.

przecietnie? Ja uwazam, ze postac Kratosa nie moze byc juz lepiej zrobiona. Wyglada on perfekcyjnie, widac jego zwyrodniala morde w pelnej okazalosci, zmarszczki na ryju, kazdy miesien... jest za(pipi)iscie!

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajmy, żenujące to to na pewno nie jest... Wiem, że GoWy nas przyzwyczaiły do rewolucji graficznych itp., zawsze wyglądały wspaniale, ale czy to teraz jest możliwe po tym jak zobaczyliśmy uncharted 2? Jak dla mnie gra wygląda w porządku, jak ładnie zrobiony next gen, po prostu bez fajerwerków. Zresztą tej gry się nie kupuje dla grafiki...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...