Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem, Odpaliłem, Pograłem.

 

Postać Kratosa wykonana bardzo fajnie. Widać że włożono w niego masę polygonów i obdarzono solidnymi teksturami. Nie ma się, jeśli chodzi o sam wygląd, do czego przyczepić.

Szkoda jednak, że animacja biegu, skakania czy niektórych ciosów pozostała w epoce ps2. Nie mówię że razi sztucznością, bo pamiętajmy że owa seria błyszczała na poprzedniej generacji właśnie za sprawą animacji i grafiki, jednak patrząc na animacje takich postaci jak Nathan, Nariko Czy Altair/Ezio aż prosi się o stworzenie wszystkiego od początku.

 

Zdaję sobie jednak z tego sprawę że to taki action adventure slasher i po czasie nie będziemy już zwracać na to najmniejszej uwagi, mimo wszystko jak na grę takiego kalibru spodziewałem się że będzie lepiej.

 

Grafika otoczenia jest... w porządku. Ani nie olśniewa ani też nie kłuje po oczach. Tekstury są dobre, design świata jak zwykle pierwsza klasa, jednak brakuje mi tutaj jak już wcześniej wspominano zniszczalnych elementów otoczenia. Zbyt statyczne te tła. Ładne, ale statyczne.

 

Potwierdzam natomiast fakt, iż światło w tej grze prezentuje się doskonale. Każdy rozbłysk, orb czy też łebek Heliosa ślicznie oświetla ściany, postaci i wszystko dookoła.

 

Rękawice, które mamy już od początku demka również sprawują się doskonale. Maja oczywiście mniejszy zasięg aniżeli łańcuchy, ale zadają większe obrażenia. Najważniejsze, że czuć ich ciężar i moc co potęguje doznania z samej gry. Łuk również spełnia swoje zadanie taki odpowiednik pistoletów z DMC.

 

Brutalność jak zwykle pierwsza klasa. Krew bryzga na wszystko, wykończenia mega dosadne a kratos wk.u.rwiony jak nigdy.

 

Jestem pewien za ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

framerate też skacze-niby cały czas jest płynnie ale idzie wyczuć,że animacja waha się miedzy 30-60fps tak jak wspominali.

 

Ogółem GoW3 to pewniak-nawet w takiej formie jak to demo z E3 to dla wszystkich wielbicieli serii będzie raj na ziemi(w tym dla mnie).Jedyne co w tej chwili jest do poprawy to niektóre animacje i detale,tekstury otoczenia bo model Kratosa i oświetlenie już teraz jest mistrzowskie.Spać możemy spokojnie i wyczekiwać marca 2010

Odnośnik do komentarza

No tak, bezmózgie istoty wszystko sprzedadzą. http://www.allegro.pl/item801621203_download_your_exclusive_demo_for_god_of_war_iiibcm.html Kilka miesięcy temu widziałem nawet jak ktoś chciał sprzedać na allegro koszulkę do Home z filmu/gry Avatar, która też była tak wysyłana do niektórych.

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz odpaliłem demko po godz. 16. Po tej pory przeszedłem je 4 razy. I wiecie co? Nie obchodzi mnie czy nowy GoW wygląda lepiej niż U2. Nie przeszkadza mi to, że animacja troszkę kuleje, że jest mało nowych rozwiązań. Ta gierka niesie takie pokłady miodu i czystego funu (którego tak często brakuje w nowych produkcjach), które przyćmiewają wszystkie jej wady.

Chce się grać, i grać, i grać. I oto chodzi.

Edytowane przez Solmath.
Odnośnik do komentarza

demko daje rade :) jest grywalnie i jest brutalnie. Grafika ladna i to wystarczy to nie strzelanka ze musi walic jakimis kosmicznymi efektami.

Ciekawy jestem jak wypadnie konkurent czyli Dante Inferno a i Bayonetta, darksiders i nowa Castlevania nadchodza w 2010, to bedzie rok slasherow :)

Odnośnik do komentarza

no cóż powtórze się po was - Kratos delivers :>

 

po pierwsze obłędna grafika, skok z pastgenów niewyobrażalny (to nie jest podbicie starej gry do HD jak to zrobił Capcom z DMC4/RE5), cały ten wypas krów nie zawsze widac bo wszystko dzieje się bardzo szybko, a dzieją się dantejskie sceny :teehee:

 

- wydłubywanie oczu nigdy nie było tak miłe

- wyrywanie (wyrywanie? to jest rwanie na chama! lol) oka cyclopsowi to mój faworyt

- łapanie skeleta i robienie nim tarana na 20+ jemu podobnych - bardzo relaksujące

 

a wszystko to opakowane fajnym klimatem który już dobrze znamy, świetna muzyka, rozmach, szeroki plan, nowe metody mordowania...

 

po prostu wszystkomająca gra, don't fuk wit Kratos kkk :diablo:

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie. Nie mam jeszcze PS3 i zastanawia mnie jak to wygląda z tymi dodatkami do ściągnięcia w limitowanych edycjach (właściwie tylko to mnie interesuje). Jest to dostępne w późniejszym czasie dla wszystkich użytkowników? Czy jeśli nie kupię limitki, to nigdy nie będę mógł zagrać w 7 dodatkowych wyzwań i zdobyć tego kostiumu?

Jak to wygląda z innymi grami?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...