Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

 Szczerze mówiąc to trochę smutne czasy nastały... żeby deweloper się chwalił, że gra wystarczy na ponad 10h  

 

Chodzi o jednokrotne ukonczenie :thumbsup:

 

Ja sie raczej nastawiam na zakup osobno GOW3 i osobno GOW:Collection. I nawet nie chodzi tu o cene ale raczej o postawienie pytania: co ja z ta puszka pandory i figurka zrobie? :whistling:

Odnośnik do komentarza

figurka zrobie? :whistling:

z tego co wiem to figurki nie ma, za to jest artbook

ogromny screen ;p

http://tktdojo.files.wordpress.com/2009/11/gow3-ultimate-edition.jpg

 

przyznam że mnie kusi zeby kupic, ale nie wiem czy nie kupie bundla ps3+gow3 ;p a nawet jesli to przez kupno ps3 i telewizora bede mial sporo wydatkow wiec mze zrezygnuje, chociaz przyznam ze bardzo mnie kusi

Odnośnik do komentarza

w ilu klatkach śmiga to demko z E3?Bo nie wiem czy tylko mi wydaje się ono cholernie powolne w stosunku do GoW 1 i2.Tak jakby mocno klatkowało i nawet tych 30fps'ow nie było.

 

No może teraz wypowiedzą się wszyscy znawcy co liczą klatki i widzą różnicę między 32 a 58 klatkami :tongue:

Taką różnicę widać. Wystarczy, że utrzymają na poziomie 45FPS. Powyżej tej wartości ludzkie oko i tak praktycznie "nie widzi" różnicy.

Odnośnik do komentarza

może nie znawcy klatek,ale po prostu trochę to dziwnie śmiga w porównaniu do poprzedniczek,które były ultra płynne tak samo jak NGS.60 klatek na pewno jest w QTE ,które ruszają się jak poprzednie gowy czyli elegancko.Może da się przyzwyczaić ale po prostu po przeskoczeniu z gow collection na demo gow3 widać róznicę i to dużą.

Odnośnik do komentarza

może nie znawcy klatek,ale po prostu trochę to dziwnie śmiga w porównaniu do poprzedniczek,które były ultra płynne tak samo jak NGS.60 klatek na pewno jest w QTE ,które ruszają się jak poprzednie gowy czyli elegancko.Może da się przyzwyczaić ale po prostu po przeskoczeniu z gow collection na demo gow3 widać róznicę i to dużą.

Z tym liczeniem to ogólnie może radzę poczekać, bo teraz to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...