Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

na trailerze te kolce rowniez wygladaja bezndziejnie, ale to raczej wina designu, jesli wymyslili kolce jako stozki , to nigdy stozek nie bedzie niczym wiecej niz tylko stozkiem ;] no ale tekstura tez nie powala, z(pipi)ali tego bossa, przedobrzyli i wyszła troche kicha.

Odnośnik do komentarza

Pamietajmy jednak że każda czesc GoW wygladała "słabo" na zdjeciach. A dopiero w ruchu wgniatała w fotel ;)

 

Bez przesady, obie części nawet na screenach wyglądały lepiej niż 99% gier na PS2. Według mnie tylko Okami było ładniejsze, no przynajmniej na fotach.

 

 

Milan, nieważne jak boss wygląda, ważne jak Kratos z nim skończy. :ninja:

Odnośnik do komentarza

Poczatki byly ciezkie, maly support developerow, droga konsola, gorsze wersje multipltform. ale to co robi ostatnio sony jest poprostu NIEWIARYGODNE

 

Uncharted 2, Heavy Rain, GOD OF WAR 3 - POWER NIESAMOWITY. Sony potega jest i basta. Zycze aby osoby, ktore maja X360 a stac ich tylko na 1 konsole wszyscy niech trafia 5 w totolotka i wygraja po te 6000 zl i nakupia konsol telewizorow i gier.

 

 

To jest poprostu NIEWIARYGODNE ,ze dziala to na silniku gry.

Odnośnik do komentarza

Akcja "paznokieć" wymiata.

 

Cyce Gai są chyba zrobione z więcej polygonów niż cały Dante Inferno.

 

Ano i już wiadomo co dostaniemy od wuja Hadesa.

 

Ogólnie zgadzam się z tym co napisał Wełna. Sony a raczej ich studia przechodzą samych siebie, ostatnimi czasy...

 

"To koniec historii Kratosa ale niekoniecznie koniec God Of War". Jestem ciekaw ile w tym prawdy co powiedział ten koleś od systemu walki, że tym razem będzie trudniej. I nie wystarczy wciskać kwadrat, kwadrat, trójkąt.

 

Tylko nie ogarniam tego nowego czaru, jakieś chmurki... Nie wiem o co w tym chodzi.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Oni mieli na myśli, że na końcu gry jest coś takiego, o czym wszyscy będą rozmawiać i że nie będą tego spoilerować, ale jest niesamowite.

Z forum GO

Jeśli ktoś jest wrażliwy na punkcie spoilerów to lepiej niech nie ogląda. Końcówkę nieźle zaspoilerowali... pissed-off2

Odnośnik do komentarza

OK, obejrzałem. Trudno mi zebrać myśli, napisać coś sensownego. To co udało się osiągnąć Sony Santa Monica, powala na kolana. Kolejną generacje gier na PS3 rozpoczyna Kratos. Ciekawe co pokażą kolejne miesiące, lata. KZ3, R3, Uncharted 3, trudno wyobrazić sobie co uda się osiągnąć Sony przy tych i kolejnych grach.

 

PS. Mamy drugiego kandydata do miana gry roku. Heavy Rain, GoW III, kto następny? :turned:

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...