Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, kiedy emocje opadły, to napiszę krótko. W życiu bym GoW3 nie postawił oceny 10/10. Tak samo nie nazwałbym jej najlepszą częścią, a dlaczego? To napiszę kiedy wszyscy ograją tą grę i będzie można tutaj prowadzić normalną dyskusję.

to pierwszy raz kiedy przeszkadza mi brak "spoilera" (w senisie zamaskowania posta) , nie rpzeszkadzaja mi informacje co sie stanie w grze ale jak ktos wchodzi i mowi ze jednak jest (pipi)nia to nagle sie przykro robi :/

 

Ale ja nawet nie zasugerowałem co jest nie tak (nie podałem przecież konkretnej przyczyny), być może jak Ty zagrasz, to w ogóle tego nie zauważysz.

 

Dobra, kiedy emocje opadły, to napiszę krótko. W życiu bym GoW3 nie postawił oceny 10/10. Tak samo nie nazwałbym jej najlepszą częścią, a dlaczego? To napiszę kiedy wszyscy ograją tą grę i będzie można tutaj prowadzić normalną dyskusję.

Heh Zwyrol nie strasz ludzi. Jak Ty to piszesz, to daje do myślenia. A ile byś wystawił? To Ty też już grasz/skończyłeś?

 

Pytanie do tych co grali już/skończyli

Gdzieś w recenzji przeczytałem, że tracimy jednak czary, bronie na początku gry. Prawda to? Mógłby ktoś najmniej jak można spoilerować napisać w jaki sposób?

 

 

 

9/10 bym wystawił. xD Co do pytania, no tak, tracimy, a konkretnie podmieniamy broń. Więcej nie chcę pisać, ale myślę, że to delikatny spoiler.

 

 

po przejsciu tez nie uwazam ze powinna dostac 10/10

 

fabuła zostala zle poprowadzona a oprocz paru zwrotów akcji nic lepszego i bardziej widowiskowego niz na poczatku nie dostaniemy. przykro mi. Sam gameplay jest o wiele lepszy, natomiast pomysly na levele i backtracking troche ssie. Przeciwnicy tez biednie wygladaja w porownaniu do tych z poprzedniej czesci i nie budza juz takiego respectu.

 

 

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

to glupi post ale musze sie pochwalić- własnie wrocilem ze sklepu i odpalam gre :D mam nadzieje że sie nie zawiode, pewnie bede grał dzis do nocy :D

 

 

edit, walne spoilera na widoku

 

ktoś kiedyś "wywnioskował" że tekst z jakiegos trailera "moja zemsta konczy sie tutaj" jest wypowiedziany na koncu gry podczas walki z zeusem, to największa pomylka od czasów tego jak ktos powiedzial ze gow3 nie jest epicki ;p

ten tekst (naprawde znikomy spoiler)

 

mowi kratos zaraz po kliknieciu new game gdy kamera pokazuje jego twarz

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

pierwsze wrazenie - za(pipi)isty rozmach i (zniesławiona) epickość ;p

 

oraz nie wiem czemu ludzie nazekali ze gra jest łatwa, chyba nie jestem az takim lamusem skoro nie raz przeszedlem wszystki porzednie czesci, odpalilem normal i juz 2 razy zdechlem podczas walk z bossem ;p

jakoś nie umiem unikac ciosow, jak cios jest "od ziemi" to podskok mnie nie ratuje, oddalenie sie i blokowanie tez jakos niezbyt ;p

 

 

ktos marudzil po zobaczeniu trailera ze zbyt szybko sie pokojue bossow - to nieprawda, walki sa odpowiednio dlugie

Odnośnik do komentarza

QTF naoglądałeś się tych wszystkich filmików i po przejściu gry mówisz, że się "zawiodłeś".

Nie wiem czemu się dziwisz, skoro całą grę wcześniej zobaczyłeś na YT, a później w nią dopiero grałeś. Jak już mówiłem, współczuje Ci i zwyrolowi :whistling:

 

I jeszcze ten tekst :

 

"tez na poczatku sie cieszylem jak dziecko ale... [jesli chcesz wiedziec przeczytaj mojego poprzedniego posta] ":sweat:

 

Daj spokój

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Ja też obejrzałem grę na YT. Fabuła mi się podobała. Kilka wątków było naciąganych, ale ogólne wrażenie jest pozytywne.

 

 

Atena i jej pojawienie się jako wyższej formy egzystencji - naciągane i wyjaśnione po macoszemu. Puszka Pandory z pierwszej części - bogowie byli gotowi tak zaryzykować żeby zabić Aresa? A może nie wiedzieli o planie Ateny? Sam motyw ze złem i nadzieją w puszce jest wzięty prosto z mitologii, więc odpowiada mi. Podoba mi się też ewolucja charakteru Kratosa. Cieszę się, że na końcu zrozumiał, że stał się potworem i przez niego świat został zniszczony. Wątek ojcowski - nie był jakiś wybitny, ale nie denerwował.

 

Edytowane przez Tiglatpilesar
Odnośnik do komentarza

Ja też obejrzałem grę na YT. Fabuła mi się podobała. Kilka wątków było naciąganych, ale ogólne wrażenie jest pozytywne.

 

Współczuję Ci. Ja bym wolał nie grać w to jeszcze ze dwa lata niż oglądać jakieś walkthrough na YT. Zreszta, to Twoja sprawa, ale takim czymś bym się nawet nie chwalił, w dodatku spojlery zapuszczał w poście.

Odnośnik do komentarza

Nie potrzebuję Twojego współczucia. Zamówiłem trylogię jakiś czas temu, bo bałem się, że potem nie będę mógł nigdzie dostać. Nie mam jeszcze PS3, a zagrać będę mógł dopiero za jakieś 2-3 miesiące. GoW to moja ulubiona seria, chłonąłem każde nowe informacje, nie mogłem sobie odmówić zobaczenia zakończenia.

 

Nie chwalę się tym. Zauważyłem tylko, że kilka osób już przeszło grę i chciałem opisać swoje wrażenia po poznaniu fabuły. Nie wiedziałem, że nawet ukryte spoilery są zakazane. Powinienem edytować posta?

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem, że nawet ukryte spoilery są zakazane. Powinienem edytować posta?

 

Nie piłem do tego, ponieważ postąpiłeś zgodnie z regulaminem, chodziło mi jedynie o fakt, że nawet nie zagrałeś w God of War III, a praktycznie popsułeś sobie feeling z grania. Tym bardziej, jeśli jesteś zwolennikiem serii. Ja bym w życiu nie obejrzał zakończenia ostatniej odsłony z dotychczasowym głównym bohaterem. Ale to już Twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza

Za mną jakieś 2-3 godziny gry, graficznie po tym co zobaczyłem, stawiam ją zaraz za Uncharted 2, gameplayowo it's still the same game.

 

Trzeba przyznać, że początek zrywa gacie.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

QTF naoglądałeś się tych wszystkich filmików i po przejściu gry mówisz, że się "zawiodłeś".

Nie wiem czemu się dziwisz, skoro całą grę wcześniej zobaczyłeś na YT, a później w nią dopiero grałeś. Jak już mówiłem, współczuje Ci i zwyrolowi :whistling:

 

I jeszcze ten tekst :

 

"tez na poczatku sie cieszylem jak dziecko ale... [jesli chcesz wiedziec przeczytaj mojego poprzedniego posta] ":sweat:

 

Daj spokój

 

człowieku przeczytałes co w ogóle napisałem?? napisalem ze fabuła została nieumiejetnie poprowadzona - zle zbalansowali wrazenia z nia zwiazane. Nie ma to żadnego znaczenia czy obejżałem 5 filmików przed tym aż zasiadłem do właściwej rozgrywki. Historia nie jest moze taka głupia ale na 100% zle poprowadzona. i tak jak powiedzialem...

nie zobaczycie juz nic "bardziej epickiego" niz to co sie dzieje na poczatku gry i to jest wlasnie problem. Natomiast niektóre lokacje sa tak beznadziejne ze sie chce płakac - naszczescie nie jest ich duzo (chyba 2).

 

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

 

nie zobaczycie juz nic "bardziej epickiego" niz to co sie dzieje na poczatku gry i to jest wlasnie problem. Natomiast niektóre lokacje sa tak beznadziejne ze sie chce płakac - naszczescie nie jest ich duzo (chyba 2).

 

Za mną jakieś 2-3 godziny gry, graficznie po tym co zobaczyłem, stawiam ją zaraz za Uncharted 2, gameplayowo it's still the same game.

Trzeba przyznać, że początek zrywa gacie.

No i sie nie mylilem, mechanika gry taka jak w poprzednich odslonach, super (demo juz wiele nam mowilo). A sinusoida epickosci taka jak w dwojce, fantastycznie...:down: Santa Monica produkowala sie ponad 3 lata z GoW3, zeby owinic go tylko w szaty HD, a tymczasem naughty dog wypuscilo w tym czasie dwa pelnoprawne next-geny. Sorry, ale od studia 1st part, z nieograniczonym budzetem oraz mnostwem czasu wymagam "wysilku" na miare Killzone2 czy Uncharted 2. Poczekam dwa miechy, gra stanieje, i sobie pochlastam Kratosem. A tymczasem wracam do battlefield'a 2... see yaa

Odnośnik do komentarza

 

No i sie nie mylilem, mechanika gry taka jak w poprzednich odslonach, super (demo juz wiele nam mowilo). A sinusoida epickosci taka jak w dwojce, fantastycznie...:down: Santa Monica produkowala sie ponad 3 lata z GoW3, zeby owinic go tylko w szaty HD, a tymczasem naughty dog wypuscilo w tym czasie dwa pelnoprawne next-geny. Sorry, ale od studia 1st part, z nieograniczonym budzetem oraz mnostwem czasu wymagam "wysilku" na miare Killzone2 czy Uncharted 2. Poczekam dwa miechy, gra stanieje, i sobie pochlastam Kratosem. A tymczasem wracam do battlefield'a 2... see yaa

za przeproszeniem człowieku nie grałeś i (pipi) głupoty

 

najpierw przejdz gre , i jak znajdziesz szczene to napisz to jeszcze raz

 

takie gadanie bez zagrania jest żałosne :/

 

jedyne co cie odobine usprawiedliwa to to ze opierwasz sie na 2 cytatach ktore są od czapy i srednio sie maja do rzeczywistosci, wiec zamiast pieprzyc glupoty na podstawie czychś glupot to sam zagraj

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

nie zobaczycie juz nic "bardziej epickiego" niz to co sie dzieje na poczatku gry i to jest wlasnie problem. Natomiast niektóre lokacje sa tak beznadziejne ze sie chce płakac - naszczescie nie jest ich duzo (chyba 2).

 

Za mną jakieś 2-3 godziny gry, graficznie po tym co zobaczyłem, stawiam ją zaraz za Uncharted 2, gameplayowo it's still the same game.

Trzeba przyznać, że początek zrywa gacie.

No i sie nie mylilem, mechanika gry taka jak w poprzednich odslonach, super (demo juz wiele nam mowilo). A sinusoida epickosci taka jak w dwojce, fantastycznie...:down: Santa Monica produkowala sie ponad 3 lata z GoW3, zeby owinic go tylko w szaty HD, a tymczasem naughty dog wypuscilo w tym czasie dwa pelnoprawne next-geny. Sorry, ale od studia 1st part, z nieograniczonym budzetem oraz mnostwem czasu wymagam "wysilku" na miare Killzone2 czy Uncharted 2. Poczekam dwa miechy, gra stanieje, i sobie pochlastam Kratosem. A tymczasem wracam do battlefield'a 2... see yaa

 

A co to Uncharted czy Killzone był jakąś rewolucją w kwestii gameplayu? Nie...

Odnośnik do komentarza

 

nie zobaczycie juz nic "bardziej epickiego" niz to co sie dzieje na poczatku gry i to jest wlasnie problem. Natomiast niektóre lokacje sa tak beznadziejne ze sie chce płakac - naszczescie nie jest ich duzo (chyba 2).

 

Za mną jakieś 2-3 godziny gry, graficznie po tym co zobaczyłem, stawiam ją zaraz za Uncharted 2, gameplayowo it's still the same game.

Trzeba przyznać, że początek zrywa gacie.

No i sie nie mylilem, mechanika gry taka jak w poprzednich odslonach, super (demo juz wiele nam mowilo). A sinusoida epickosci taka jak w dwojce, fantastycznie...:down: Santa Monica produkowala sie ponad 3 lata z GoW3, zeby owinic go tylko w szaty HD, a tymczasem naughty dog wypuscilo w tym czasie dwa pelnoprawne next-geny. Sorry, ale od studia 1st part, z nieograniczonym budzetem oraz mnostwem czasu wymagam "wysilku" na miare Killzone2 czy Uncharted 2. Poczekam dwa miechy, gra stanieje, i sobie pochlastam Kratosem. A tymczasem wracam do battlefield'a 2... see yaa

 

A co to Uncharted czy Killzone był jakąś rewolucją w kwestii gameplayu? Nie...

No GoW też nie był XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...