Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

spoiler dla tych co im piana z pyska leci nawet jak przeczytaja, ze kratos jest glownym bohaterem, reszta moze czytac spokojnie

 

 

 

jak mial wyjsc manhunt2 na wii, to byly teksty co to bedzie

ze wcisniecie iksa by rozwalic komus lyb bejsbolem to jedno, a wykonanie zamachu tym kijem (wiilotem)to zupelnie inna bajka

no wiec

sposob w jaki zabijamy posejdona jest naprawde genialny i troche chory

 

 

tak samo zreszta jak ukazanie akcji na przemian z roznych kamer, w tym z oczu ofiary

 

 

Odnośnik do komentarza

Obejżałem pierwszy i któryś tam. Co pierwsze się rzuca w oczy to sposób zapakowania zawartości (inna kolejność), a i ArtBook całkiem inny. Najlepsze w całym zestawie to chyba OST i Kolekcja jak ktoś jeszcze nie kupił. Jak dla mnie nie opłaca się brać Ultimate'a.

Gry powinny się zmieścić :).

Odnośnik do komentarza

spodziewaliscie sie pudła wykutego w metalu??

 

ja obrajzalem jakis filmik z wersją usa gdzies jest o wiele mniej rzeczy i nie ma płyt z muzyką, u nas powinno byc o wiele lepiej, ogolnie to mimo ze wczoraj kupilem zwykła wersje to zastnawiam sie czy jej szybko nie sprzedać i nie kupic ultimate , jedyne co mnie powstrzymuje to fizyczny brak kasy

Odnośnik do komentarza

spodziewaliscie sie pudła wykutego w metalu??

 

ja obrajzalem jakis filmik z wersją usa gdzies jest o wiele mniej rzeczy i nie ma płyt z muzyką, u nas powinno byc o wiele lepiej, ogolnie to mimo ze wczoraj kupilem zwykła wersje to zastnawiam sie czy jej szybko nie sprzedać i nie kupic ultimate , jedyne co mnie powstrzymuje to fizyczny brak kasy

 

dokładnie ja tak zrobiłem - jutro z rana jade odebrac ultimate (wychodzi znacznie taniej po odliczeniu vatu). A tak pozatym to mam do sprzedania Collection wiec jakby ktos mial ochote to na PW.

Odnośnik do komentarza

Po prostu źle, że GOW to GOW. Brak mi słów. Wy rozpieszczone, z nie wiadomo jakimi wymaganiami ciule zwracające uwagę na teksturę kolca wystającego z ziemi LOL. Rzygam już tym waszym narzekaniem. Nie kupujemy gry ! Bojkot!

Na pewnym forum, ktoś trafnie podsumował te forum właśnie. :) "Nic im się nie podoba, wymagania mają z kosmosu, wieczni malkontenci" Dopiero teraz do mnie dotarło, że miał naprawdę rację.

 

 

Niestety, ale trzeba sobie wziąć poprawkę na to, że: Na to, że kiedyś byliśmy młodsi, podobało nam się przez to więcej gier, teraz zwracamy uwagę na rzeczy, na które nie powinniśmy, bo obrzydzają nam tylko grę.

 

A i nie chcę mi się odpisywać na posta autora, który nie będzie ze mną zgadzał. A nie zgadzaj się ze mną. Mam to gdzieś.

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

Zaraz spokojnie Panowie, przecież nikt nigdzie nie napisał, że ta gra ssie, chodzi o to, że było dużo szumu o nic, historia lubi się powtarzać najpierw HR a teraz GoW. Gra wygląda świetnie, momentami lepiej od U2 ale całościowo już nie(IMO), mam tu na myśli, modele postaci, tekstury, oświetlenie. Początek konkretny, zrywa gacie niema to tamto, szkoda tylko, że później jest po prostu dobrze, stary dobry GOW, szkoda, że nie pokusili się o solidne odświeżenie serii. Mieli tyle czasu, mogli zrobić dużo więcej, a tłumaczenie, że stare jest dobre po prostu nie pasuje, słaba wymówka, liczyłem, że cały czas gra będzie zaskakiwać, a nie tylko na początku. U2 szło za ciosem z minuty na minutę było lepiej i lepiej, walek fajnie napisał:

 

Santa Monica produkowala sie ponad 3 lata z GoW3, zeby owinic go tylko w szaty HD, a tymczasem naughty dog wypuscilo w tym czasie dwa pelnoprawne next-geny

 

Sad but true.

 

Od samego początku marudziłem na gameplay i cały czas to robię, między NG a NG2 różnica jest spora, mechanika gry zyskała mocnego kopa, a tu ? still the same shit ;)

 

 

Ludzie marudzą ze znowu to samo xDD a Killzone i Uncharted to są rewolucyjne gry wprowadzające cala masę nowych niestandardowych rozwiązań co nie ?? XD

 

Między KZ a KZ2 różnice są ogromne, to samo tyczy się U/U2.

 

Przejdę grę i wypowiem się finalnie:)

 

peace!

Odnośnik do komentarza

Nie przekonanych nie przekona. Kto nie chce nie musi grać, ale faktem jest, że taki Marcus Fenix czy jakiś lateksowy Ninja może bić pokłony przed Kratosem. Takiego madafakera świat gier wideo dawno nie widział.

Kij (imo świetną) z grafiką, tak przyjemnie w żadnej grze nie pochlastacie sobie tego antycznego pomiotu.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Przeglądam różne fora i ludzie się zgodni, Uncharted 2 zdeklasowany, mamy nowego graficznego króla. Ogólnie to pierwsze 15 minut chyba przejdzie do historii, bo każdy się nad tym mocno spuszcza. Niektóre posty są naprawdę oryginalne i można mocno się pośmiać z reakcji ludzi którzy już grają. Ja pierwszy tytuł na PS4 sprawdzę dopiero jutro :D

Odnośnik do komentarza

Gra gniecie jajca :D Graficznie lepsze od U2 :) Gameplay też miodzio... ;) Jedyny minus to bactracking :) ... jak na razie bo jestem

tuż po walce z Herkulesem ;)

 

 

To co Kratos zrobił

 

z Herkulesem czy Hermesem to istna masakra...szczena opada xD

 

 

takiego skur.wysyna nigdy w grach nie było :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Na wszystkich forach ludzie leją z tych, którzy twierdzą że GOW3 to takie GOW w HD. Większej głupoty dawno nie czytałem. Ta gra to nowy wyznacznik grafiki i przykład jak ma wyglądać sequel genialniej gry. Ryo z NG wygląda jak wysmarowane kupą dziecko przy Kratosie. Sad but true.

Odnośnik do komentarza

Po 4h gry 3 wnioski

 

1- najładniejsza gra tej generacji

2- pierwsze 30 minut gry zapisze się na zawsze w historii gier video

3- najlepsza część GoW

 

Kij z tym,że niektóre animacje ciosów są żywcem skopiowane z gowów z ps2 oraz mało jest nowego... epickość,grafika,muzyka i mimo wszystko ulepszony gameplay(zmiany broni,bardziej przydatne opcjonalne bronie itp). To co chciałem dostać otrzymałem i jestem wręcz zachwycony.

 

 

BTW. Jestem w szoku jak wiele zmienili w ciągu roku względem dema...niech tylko każdy z Was jak już dostanie grę zagra w etap z demka to zobaczy co tam się dzieje...

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Soul, a możesz mi powiedzieć, jak sobie wyobrażasz zrobić to lepiej? Ja właśnie zdobyłem 4 broń i muszę powiedzieć, że choćby na przykładzie ekwipunku widać, że twórcy w miejscu nie stoją i tak potężnie wzbogacili system walki, że podobne twierdzenia jak Twoje są kompletnie bezpodstawne.

 

Słyszałeś kiedyś o określeniu fanboy? ; P

 

 

 

Czy ktos moze podac mi linka do zakonczenia gry?a jak takowego nie ma..moze je napisac/wyslac na priv?

 

Nikt nie wrzucił endingu jeszcze ale w skrócie:

 

 

Kratos zabija ostatecznie Zeusa, moc którą zyskał z pudełka pandory uwalnia na cały świat zamiast powierzyć Atenie-aby to zrobić popełnia harakiri za pomocą blade of olympus.

 

CREDITS

 

Rzut na scenę gdzie Kratos zginął, Kratosa nie ma-GOW4 albo cholerne dlc

 

 

Swoją drogą grafika mnie zabiła-imo najładniejsza grafika w grze do tej pory, bezdyskusyjnie-ludzie mówiący że to gow2 w hd chyba grają na 7calowych czarno-białych tvikach co to ruscy na targowisku w zestawie z jajkami spredają.

 

@Ficuś

 

Z trzecim punktem się akurat nie zgodzę-brakowało trochę w tej części takiej różnorodności jaką miała dwójka- zobaczysz,że tak w drugiej połowie gry będą momenty,że zamiast patrzeć się z otwartą japą i podskakiwać grając będziesz siedział dostojnie na fotelu oczekując na kolejny pretekst do walenia głową w sufit(przenośnia jakby co ; P)

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...